BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Тийн вълк

power_settings_newLogin to reply
+33
EGeorgieva
RiderCrow
ShyReader
limpski
Thenarya
animiteva
kremcheto
desika83
bogomilov
wolfrigorn
peri meri
Libertas
garvana1308
EvaMars
SoulHunter
Lover.
Lena_lm
activecho
escapingthesun
yanitsa1
akeli
~ i.LLusion
Aleks
kami77
l1ng3rie
nilgyun
Zaharka
Christina.
Thea
MuryG
Ashlie
pri
Koen
37 posters

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyТийн вълк

more_horiz
First topic message reminder :

Тийн вълк

Тийн вълк - Page 5 IMG120181-1337670480

  • Световна премиера: 05.06.2011
  • Жанр: Комедия, Драма
  • Държава: САЩ,
  • Режисьор: Тим Андрюс, Тоби Уилкинс, Ръсел Мълкахей
  • Сценарист: Джеф Дейвис
  • Продуцент: Джоузеф П. Джиниър
  • В ролите: Тайлър Поси, Кристъл Рийд, Дилън О'Браян, Колтън Хайнс, Холънд Роудън, Джей Ар Борн, Мелиса Понцио
  • Разпространител: Music Television (MTV)
  • Резюме:

    Винаги аутсайдер и често незабелязван, Скот Макол копнее да бъде признат по някакъв дори и малък начин, който да го изведе от типичното му състояние на анонимност в училище. Когато Стайлс го убеждава да отиде в гората една нощ, за да се включи в полицейското издирване на мъртво тяло, Скот среща странно същество в тъмнината. Едва успял да избегне атаката, свирепо захапан отстрани, на следващия ден Скот получава странна изненада в училище и животът никога вече няма да бъде същият.
    - AXN-Bulgaria.com


Трейлър:



Последната промяна е направена от Koen на Вто 21 Май - 0:55; мнението е било променяно общо 5 пъти

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Тея, в сесия си! Айде по сериозно, моля те! Как чак сега ше изгледаш първи епизод?! Вече сме на трети! С какво си губиш толкова времето, че не гледаш?

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
:laugh:
Тъкмо си викам сега ще ми се кара, че не уча...
Ами, вчера гледах втори, днес по някое време ще гледам и трети! :p2:
Та, впрочем, за Лидия - съгласна съм по-горе с казаното от Коен до там, до където става дума, че се държа със Стайлс скапано и се слагаше на Скот супер мизерно. Заслужава обаче Стайлс да я отреже, а не Джаксън, който може да изглежда много готино, обаче поведението е - блякс! |-(
Тоя гущер не знам откъде се пръкна просто, ама ми беше малко нелеп... И все пак, ясно е, то трябва да има интрига! :pardon:
Стана ми жал за новия върколак с гадния баща...
Дерек и Стайлс, както винаги си ми остават любимци, а особено заедно са голям тандем - единия вечно намръщен, другия остроумен до немай-къде... Тийн вълк - Page 5 2115147716

И накрая вече ми стана малко смешно:
Стайлс: Как го направи?
Дерек: Аз съм Алфа.
*мрачна музика*

Ъм, не се бях досетила още в края на първия сезон, че Дерек е новия Алфа. Не, и през ум не ми беше минало. :lmao2:

______________________________
Тийн вълк - Page 5 Dragon-Book

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Абе да ти кажа в сесия, извън сесия няма значение. Сериала си заслужава 40 мин.

Направо нямам търпение да излезе следващия епизод. Ама да побърза и господина със субтитрите, за да ми е двойно удоволствието :p2: Пламене, имаш си фенка :cheer: Тийн вълк - Page 5 2115147716

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Тийн вълк - Page 5 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Тийн вълк - Page 5 Animated_gif_024_hippo

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Еми английските субтитри излизат около 11-12 на обяд. По-бързо от това не може. Тийн вълк - Page 5 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Eee, ти ли правиш субтитрите? Ехаа, сега научавам за това!
Ами, значи, трябва да ти кажа едно голямо, голямо БЛАГОДАРЯ! :bighug:

______________________________
Тийн вълк - Page 5 Dragon-Book

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Е, ти кой КОЕН мислиш, че ги превежда?! :d

Ебаси шибаните субтитри, честно. Значи точно в денят, когато си казвам, че ще излязат субките, ше ги преведа за 3 часа и ше си учкам за изпитчето утре. Точно в тоя шибан ден излизат субтитри под всякаква критика. Едни редове тръгват 5 сек по-рано, едни 5 сек по-късно, липсващи реплики, абсолютно грешни субтитри. Казват едно, то пише друго. Все едно превеждах по слух. И цялото тва удоволствие вместо 3 часа, ми излезе 6 часа. Точно днес, когато тряше да се учка за изпита. Ебаси късмета.
Цитирам:

FailSUB написа:

Give him to the car.


В същият момент, тренера казва: Give it to MacCall.

Друг пример:


FailSUB написа:
Oh, and fq... fyi,
not everyone's Tyler.


Всъщност, тук, името "Tyler" е излишно, защото човека казва "type".
Tyler, type = same shit.

FailSUB написа:
Stiles: Describe this thing.
Allison: Old, warn.
Allison: Like, no mother?


Без коментар.

FailSUB написа:
I am supposed
to let you in bed?


И тук вместо глаголчето LET, актьорът казва WATCH.

Но нека продължим нататък...

FailSUB написа:
I need to see if you can
write the resolution on this.


Вместо глагола WRITE, актьорът казва BRIGHT.

Абе, как точно днес ше ми пуснат такива ла*на?! Точно днес, тея луди ли са? Къв е тоя късмет?!

Иначе: Джаксън рулира. Всичко така го изкараха ( 2 часа липсват от записа, Джаксън не се превръща във върколак, супер силен е), че всички да си мислим, че Джаксън е гущерчето. Съмнява ме. И за Лидия не съм сигурен. По-скоро си мисля за тариката с апарата, който постоянно снима Алисън.




______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Твърде очевадно ще е, ако е Лидия. Още сме 4 еп. Трябва с нещо да ги запълним останалите. Сега в следващите няколко епизода ще разследваме дали е Лидия и точно когато сме сигурни, че е тя - оп, обратченце и пак сме в началото. Все едно аз съм го писала тва.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Koen написа:
Е, ти кой КОЕН мислиш, че ги превежда?! :d



Eee, аз не гледах със субс, ама вече почнах да гледам. Трети го гледах днес, става все по-интересно! И, даа, сега впрочем, специално търся вече твоите субс, защото има и други.
Джаксън сега кой знае какво животно ще се окаже... ❌ Както го вдигна тоя джип...
Обаче продължава да ме нерви, някак не мога да го съжаля. И какво, има си всичко, помощник-капитан бил, леле, представи си какъв ужас! Голяма мрънкачка е, все иска да обира каймака, по-малкото не му стига. Супер п*дерастки се отнесе с Лидия, тя му била виновна, че великата му мечта да е Кумчо Вълчо не я бъде... Що не вземе да се гръмне, супер смотан лигльо е... |-(

______________________________
Тийн вълк - Page 5 Dragon-Book

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Според мен е Лидия защото както коен каза твърде силен е и мен ме съмнява дали няма да се преварне във върколак,защото накрая преди скот да е изгони гущера то се огледа в стъклото и се учарова какво е, затова мисля че сте е лидия

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Лидия си мисля, че е някъв медиум или врачка. С тая психиатърката в последния епизод сякаш и прочете мислите. Съмнявам се да е Лидия или пък Джаксън. Мисля, че ще е някой друг.

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Знаех си, че ще е тоя загубения! Знаех си, знаех си, знаех си! :yess:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Кофтиии, ама не мисля, че осъзнава какво върши. Май някой го контролира. Дали този в колата може да е Питър? Лидия постоянно си го представя.

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Има нещо в психоложката, което ще стане много важно за напред. Тея погледи и картинката на върколак, тези езици, които знае - усещам я, че ще стане важна Тийн вълк - Page 5 2115147716 Дано малко ми разбули мистерията какво е Лидия, че направо си блъскам главата в скалите от седмица Тийн вълк - Page 5 2115147716 Сериалчето си струва ❤

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
yanitsa1 написа:
Има нещо в психоложката, което ще стане много важно за напред. Тея погледи и картинката на върколак, тези езици, които знае - усещам я, че ще стане важна Тийн вълк - Page 5 2115147716 Дано малко ми разбули мистерията какво е Лидия, че направо си блъскам главата в скалите от седмица Тийн вълк - Page 5 2115147716 Сериалчето си струва ❤


Пеперудка е! Тийн вълк - Page 5 2115147716 Нали все пеперудки виждаше :haha:
А колежката вЕрно ще излезе някоя важна. Особено с тая последната картинка дето докарваше на вълк. Макар че на мен мастилените петна на Роршах ми идват твърде абстрактни. :hmm:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
И нашето любимо сериалче вече се излъчвало по AXN ! Всеки петък от 21:00ч. Ето линк към сайта им. По-добре да не коментираме креативността на преводачите им за превод на името.

Днес по случайност го засякох. Бях забравил, че Джаксън е осиновен. Дали това в колата не е баща му?

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Koen написа:

Днес по случайност го засякох. Бях забравил, че Джаксън е осиновен. Дали това в колата не е баща му?


Ууу, nice, nice, nice!

А тоя мега малоумен превод дето са го цапнали... по-добре да си стоеше без него.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Много се натъжих за Джаксън!

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Най-накрая гледах последните два епизода.

Еми то си беше очевидно, че или ще е Джаксън или ще е Лидия. Очакваше се да е той, тъй като го играе злодей по принцип. Повече от ясно е и че дъртия го контролира. Мистерията разкрита в 6 епизод. Сега трябва да се разбере защо и как го прави и интересното свърши.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Тийн вълк - Page 5 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Тийн вълк - Page 5 Animated_gif_024_hippo

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Джаксън тотално ме израдва в седми епизод. Как я направи на г*з само! И още един любим персонаж се завърна! Прекрасен сезон!

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Тийн вълк - Page 5 ?di=K9WK

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 5 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply