BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Търся книгата...

power_settings_newLogin to reply
+168
Katia22
charade
aniemikoko
Boriana29
Vanyna
Ваня91
eta69
Галя Ангелова
Дори Димитрова
Пепа Енева
Jivkovaani
snow222
НадяАладжова
Alexandrina12
mgm_mixed
Radoslava75
elito0074@abv.bg
Славяна
Mi6i80
su_86
wake_ivi
vixen
jeronimo_t
deya
Knijka
mikisteli
nedadel71
Дияна В.
tedka89
Kirilovakirilka
ElZet
sharky77
Lidiq8612
bombolinka
veni_sasi
dampir7
Stella7401
лилиясм
JeniGospodinova
deniza_et2
eidinSTILI
etoceva
ioanag
Тук
Margi73
Mihaelaabadjieva89
Lilian
svetla911
mirela.iliyanova
Elena72
PrincesSs
Decu_d
eli__bo
marina_sa
Mima
Favorite1
Dessy-ta
trayana66
gerganasto
Solaris
krasity.974
Ashes
diditooyy
waternimph
Fati.W
nelsan22
petja05@googlemail.com
jh123
lioni_86
angelovaaa
Velina81
Tedi25k
Ivelinazz
tany_ty
cveti11
radevam
lina975
Yordanova
Dare
didaniq
mertrifonova
nadyapetkova
Randi
Mikela
zaek3290
tsveti7842
Asusena
eleonora711025
dayanapetkova4
didito23041977
ivanova_ilieva
Pemidi
yulia.tacheva
maria_kolleva
agiva123
Лина04
karena68
neligg
Julia0
EliLipkova
snejana_78
Yani
mega70
ivaivanova
Radostina_98
isim
hrisi77
Валя Стефанова
reni78
Thristova84
Svetleto
aditoooooo
esimeonova54
neviradeva
Savarovska
Paunova
hexe_st
boreto
Yana_Sl
Gal4eto
6tily
nikova_yo
BookLover2000
zeratulka1
MartinaMiteva
stelatumbeva
Ianki
Мая Милева
mihaela_2202
maria.g.a
V.Xristova
ianadeleva
Galina86
Карма
Kondita
Peiv7500
svet_pet
KNikolova
gaaleetoo
Elissssaaa
Helene
svetlaivelinova
bubeto_09
milenatt
galina_shikova
pepsi_767
Ivanova_via
Петя Иванова Кацарова
Svetlana87
Любка Димитрова
reni1520
Meoww
Mariqna
svetletost
genieg
DTSK
Диди
imonti
janeta29
mimkata120
мамушенце
plamenovag
mira833
Yoni
Hurry25
kremenapaloma424
Ani83
SlaNinna
172 posters

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyТърся книгата...

more_horiz
First topic message reminder :

Здравейте, с молба и на мен да ми изпратите Жажда на punam06@abv. bg. Предварително благодаря.

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Благодаря,вярвам че така за всички е по лесно.Труда ви е не оценим.Радвате ни с прекрасни преводи.Дано се цени труда ви и да не се опитваме да разрушим нещо хубаво,което е в наша полза.Вие не сте длъжни да ни превеждате.☺

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
marielad написа:
Е, вече би трябвало всички да имате имейл с файл!


Сърдечно благодаря! Търся книгата... - Page 46 1f60d

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Огромни благодарности на всички преводачи! Страхотни сте!

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте! Дали има преводи на 3 кн. "Дини" и 5 кн. "Бейн" от поредицата "Грешниците" на Л. Дж. Шейн? Ще бъда много благодарна, ако е така, някой да ми ги изпрати!🙏🌺
ikalinkova@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
marielad написа:
Е, вече би трябвало всички да имате имейл с файл!

Огромни благодарности!

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@eidinSTILI По повод идеята, не е лоша. Но аз лично не желая да ме поставят някъде какво съм превела, контакти също не желая да оставям, защото не искам всякакви хора да ме намират, особено аз съм фен преводач и това ще ми докара проблеми. Лично за мен е по- удобно да си обявявам книжката и може би като колежката ще вкарам повечето ел.пощи и на няколко пъти ще пращам.
Както казах говоря за себе си. Не съм качила една книга само,да се загуби контакта с мен, така че и да бъде изтърван за момент, все някой друг ще пише по повод него . Наясно сте, че качваме периодично тук преводи, така че просто проверявайте по- често, като съвет от мен. Така шанса да се пропусне нещо е по- малък. Също така, повечето вече ни знаят и дори и да не успеят да отворят оригиналната публикация, а на някой коментирал, винаги най- отгоре показва кого цитират или на кого задават въпроса.

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Да, аз също смятам, че колкото сме по-завоалирани, толкова по-добре. Разбираемо е, че не всеки знае какво сме превели, но на на един и двама съм описвала и пращала, но пък моите са малко, в сравнение с другите фен преводачи. Идеята за каталог е хубава сама по себе си, но както изтъкна Dampir7 ние сме фен преводачи и сме уязвими. На мен ми допадна вчерашното упражнение, отне ми няколко минути и всички сме доволни, няма спам из фийда, няма чакане, пропуснати получатели, отнемане на време. Аз така ще продължа, дори и без задълбочен анонс. Ако някой не желае да получава нещата ми, нека ми пише и посочи имейла си и ще го отстраня от списъка. Нека опростим и улесним всичко🙏🏻.

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
marielad написа:
Да, аз също смятам, че колкото сме по-завоалирани, толкова по-добре. Разбираемо е, че не всеки знае какво сме превели, но на на един и двама съм описвала и пращала, но пък моите са малко, в сравнение с другите фен преводачи. Идеята за каталог е хубава сама по себе си, но както изтъкна Dampir7 ние сме фен преводачи и сме уязвими. На мен ми допадна вчерашното упражнение, отне ми няколко минути и всички сме доволни, няма спам из фийда, няма чакане, пропуснати получатели, отнемане на време. Аз така ще продължа, дори и без задълбочен анонс. Ако някой не желае да получава нещата ми, нека ми пише и посочи имейла си и ще го отстраня от списъка. Нека опростим и улесним всичко🙏🏻.

Лично на мен така даже ми е по -удобно.Сутринта рано-рано като си отворих мейла и направо се размазах от кеф Търся книгата... - Page 46 909357165 .
Иначе влизам по N-пъти на брой във форума да видя има ли нещичко  Търся книгата... - Page 46 909357165

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
dampir7 написа:
@eidinSTILI По повод идеята, не е лоша. Но аз лично не желая да ме поставят някъде какво съм превела, контакти също не желая да оставям, защото не искам всякакви хора да ме намират, особено аз съм фен преводач и това ще ми докара проблеми. Лично за мен е по- удобно да си обявявам книжката и може би като колежката ще вкарам повечето ел.пощи и на няколко пъти ще пращам.
Както казах говоря за себе си. Не съм качила една книга само,да се загуби контакта с мен, така че и да бъде изтърван за момент, все някой друг ще пише по повод него . Наясно сте, че качваме периодично тук преводи, така че просто проверявайте по- често, като съвет от мен. Така шанса да се пропусне нещо е по- малък. Също така, повечето вече ни знаят и дори и да не успеят да отворят оригиналната публикация, а на някой коментирал, винаги най- отгоре показва кого цитират или на кого задават въпроса.


Изтрих темата. Поне при мен не се вижда. Извинявам се, ако съм объркала нещо.

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@marielad превода, както винаги, е топ! Бяха се завъртяли някои части из фейсбук и рулит, но грам не ставаха за четене. Благодарим 😇

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
dampir7 написа:
@eidinSTILI По повод идеята, не е лоша. Но аз лично не желая да ме поставят някъде какво съм превела, контакти също не желая да оставям, защото не искам всякакви хора да ме намират, особено аз съм фен преводач и това ще ми докара проблеми. Лично за мен е по- удобно да си обявявам книжката и може би като колежката ще вкарам повечето ел.пощи и на няколко пъти ще пращам.
Както казах говоря за себе си. Не съм качила една книга само,да се загуби контакта с мен, така че и да бъде изтърван за момент, все някой друг ще пише по повод него . Наясно сте, че качваме периодично тук преводи, така че просто проверявайте по- често, като съвет от мен. Така шанса да се пропусне нещо е по- малък. Също така, повечето вече ни знаят и дори и да не успеят да отворят оригиналната публикация, а на някой коментирал, винаги най- отгоре показва кого цитират или на кого задават въпроса.


Точно! И аз веднага го помислих.

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Милички, предлагам ви каталог на преведените от мен книжки. Ако на някой му липсва нещо или има въпроси, нека да ми пише на wake_ivi@abv.bg
Всичко го има качено в рулит с изключение на последната авторка, която на този етап е за личен прочит.

Кели Фейвър
Поредица „Правилата на милиардера“ книги от 10 до 16 са довършени от мен. Първите 9 ги има качени в читанка и са от друг преводач.

Тифани Райз
Поредица „Първородните грешници“ книги от 1 до 4 – в момента правя редакция на книгите, те са общо 8 и има допълнителни новели. Моля да изчакате да пусна новите файлове.
1. Сирената
2. Ангелът
3. Принцът
4. Господарката

Мегън Марч
• Бял рицар – книга 2 от поредица „Мръсна мафия“ е довършена от мен. Книга 1 „Черна овца“ е от друг преводач.
• Лоша преценка – самостоятелен роман
• Върни ме – самостоятелен роман

Сейди Кинкейд
Поредица „Безмилостен Ел Ей“ – 4 книги:
1. Свиреп крал
2. Свирепа кралица
3. Свирепо предателство
4. Свирепа мания

Поредица „Безмилостен Лондон“ – 2 книги:
1. Тъмен ангел
2. Паднал ангел

Нина Дж. Джоунс
• Дълг – самостоятелен роман

Кора Райли
• Сладко изкушение – самостоятелен роман

Алекса Райли
Поредица мини новели „Обещания“ – 4 книги:
1. Господин и госпожа
2. Изнудване на девицата
3. Милиардерът и неговата корабокрушенка
4. Последното обещание

Поредица „Обвинен“ – 5 книги

Меридит Бонд
• Коледна авантюра – самостоятелен роман

Джена Риид
• Тази Коледа – самостоятелен роман

Джейн Портър
• Имало едно време една Коледа – самостоятелен роман

Анна Зеирес
Поредица „Промени ме“ – 3 книги:
1. Промени ме
2. Пази ме
3. Задръж ме

Поредица „Манията на Молотов“ – 2 книги:
1. Дяволско леговище
2. Ангелска клетка

С*и*е*р*а  С*и*м*о*н – за личен прочит!
Поредица „Свещеник“ – книгите могат да бъдат прочетени и като самостоятелни романи, но ако желаете да изчетете всичките спазвайте този ред:
1. Свещеник
2. Среднощна литургия
3. Грешник

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
Милички, предлагам ви каталог на преведените от мен книжки. Ако на някой му липсва нещо или има въпроси, нека да ми пише на wake_ivi@abv.bg
Всичко го има качено в рулит с изключение на последната авторка, която на този етап е за личен прочит.

Кели Фейвър
Поредица „Правилата на милиардера“ книги от 10 до 16 са довършени от мен. Първите 9 ги има качени в читанка и са от друг преводач.

Тифани Райз
Поредица „Първородните грешници“ книги от 1 до 4 – в момента правя редакция на книгите, те са общо 8 и има допълнителни новели. Моля да изчакате да пусна новите файлове.
1. Сирената
2. Ангелът
3. Принцът
4. Господарката

Мегън Марч
• Бял рицар – книга 2 от поредица „Мръсна мафия“ е довършена от мен. Книга 1 „Черна овца“ е от друг преводач.
• Лоша преценка – самостоятелен роман
• Върни ме – самостоятелен роман

Сейди Кинкейд
Поредица „Безмилостен Ел Ей“ – 4 книги:
1. Свиреп крал
2. Свирепа кралица
3. Свирепо предателство
4. Свирепа мания

Поредица „Безмилостен Лондон“ – 2 книги:
1. Тъмен ангел
2. Паднал ангел

Нина Дж. Джоунс
• Дълг – самостоятелен роман

Кора Райли
• Сладко изкушение – самостоятелен роман

Алекса Райли
Поредица мини новели „Обещания“ – 4 книги:
1. Господин и госпожа
2. Изнудване на девицата
3. Милиардерът и неговата корабокрушенка
4. Последното обещание

Поредица „Обвинен“ – 5 книги

Меридит Бонд
• Коледна авантюра – самостоятелен роман

Джена Риид
• Тази Коледа – самостоятелен роман

Джейн Портър
• Имало едно време една Коледа – самостоятелен роман

Анна Зеирес
Поредица „Промени ме“ – 3 книги:
1. Промени ме
2. Пази ме
3. Задръж ме

Поредица „Манията на Молотов“ – 2 книги:
1. Дяволско леговище
2. Ангелска клетка

С*и*е*р*а  С*и*м*о*н – за личен прочит!
Поредица „Свещеник“ – книгите могат да бъдат прочетени и като самостоятелни романи, но ако желаете да изчетете всичките спазвайте този ред:
1. Свещеник
2. Среднощна литургия
3. Грешник


Лелеееее. Оказва се, че с много малки изключения, чрез рулит съм изчела почти всичките ви преводи. И понеже сега четейки коментара Ви, вече свързвам човек с превод, wake_ivi искам да ви кажа, че преводите ви са страхотни. Особено когато четох, безмилостен Ел Ей, после ровейки в рулит да си намеря четиво, попаднах случайно на "дълг" (уникално!!!!!!) и след това ги препрочитах още по веднъж конкретно тях. Много са яки и преводът е уникален. Манията на Молотов и промени ме, буквално преди месеци им се изкефих. И тъкмо бях хвърлила око на "обвинен", но вашите колежки ми изпратиха други страхотни преводи на "плячка", "мъже извън закона" и сега дочитам "тази жена".
За пореден път- благодарности и адмирации за преводачите тук. Страхотни сте!!!

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Някой има ли втората книга на Мона Кастен от трилогията Макстън Хол - Спаси се ? Моля да ми я изпрати moni_vr16@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
От поредицата “Грях” на К.Бромбърг има ли трета книга “Окончателно предложение” или не е преведена още

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Alexandrina12 написа:
От поредицата “Грях” на К.Бромбърг има ли трета книга “Окончателно предложение” или не е преведена още

Здр.Видях,че в Рулит е качена

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте
@marielad бихте ли ми изпратили поредицата ,,Мъже извън закона
@dampir7 би ли ми пуснала всички ваши преводи
Благодаря предварително
doridimitrova79@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Monika92 написа:
Някой има ли втората книга на Мона Кастен от трилогията Макстън Хол - Спаси се ? Моля да ми я изпрати moni_vr16@abv.bg


Здравейте, в рулит ги има и 3те части.

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Ще помоля @dampir7 да ми прати преводите и на 5-те книги, чаках с нетърпение да се завърши поредицата Търся книгата... - Page 46 1997570614 bambinka1971@gmail.com

______________________________
Търся книгата... - Page 46 T5rsd4
Смъртта не е нищо повече от преминаване от една стая в друга...

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyИскам да изкажа своята благодарност за фен преводите които правите

more_horiz
Искам да изкажа своята благодарност за фен преводите които правите

descriptionТърся книгата... - Page 46 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply