BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Защо жените обичат загубеняци?

power_settings_newLogin to reply
+6
me.loco
Libertas
renesme_cullen
Старшината
escapingthesun
Koen
10 posters

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyЗащо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Превод на статия на Ана Дейвид

Колко познат е следващият сценарий? Срещаш се с чудесна жена, започваш да я ухажваш и после осъзнаваш, че вече ходи с някакъв безспорен загубеняк - един от тези типове с глупаво име (или прякор), който свири на китара (не толкова добре), на пръв поглед е много готин и нито е преуспял, нито е грижовен колкото теб.

Знам всичко за това, защото веднъж и аз ходех с такъв тип за дълго време и игнорирах много други мъже, които бяха много по-подходящи. Името на този тип беше Джейк. Истинското му име всъщност не бе Джейк, защото не съм такъв тип човек, че да използвам истинското име на човек, когото наричам загубеняк. Имам сърце.

Защо жените обичат загубеняци? Ryan-gosling-cigarette-alone_zpse4eb35f8

Джейк, от друга страна, нямаше. Това, което имаше, бе способността да ме омагьоса с грубия си външен вид, тип "не взимаме пленници". Вид и държание, които ми бе трудно да обясня, докато бях с него, но по-късно чрез терапия се научих да го описвам с една проста думичка: нарцисизъм.

Хората придават толкова отрицателен смисъл в тази дума, но фактът е, че въпросните могат да бъдат невероятно чаровни. Тогава дори не мислех, че Джейк е нарцисист. Бях на 22 и мислех, че Джейк - с дългата си коса без гел, постоянно с цигара в уста и дълбок глас - е една мечта.

Никога не бях излизала с някого като Джейк преди. Бях дете в частно училище, което е излизало само с други деца от частните училища. Джейк не се интересуваше много от училище и въпреки, че майка му го бе отгледала, изглеждаше, сякаш Лос Анджелис е негов родител. Знаеше всички клубове, улички, студия за татуси и някои хора - включително местни знаменитости, като всичките сякаш се опитваха да имитират готиното в Джейк, което у него бе някак естествено.

Дали сега е моментът да спомена, че Джейк нямаше кола, нито пък дом? Тогава това далеч нямаше значение. От моя гледна точка, когато си готин като Джейк, хората се избиваха да те карат насам-натам или да ти предлагат да преспиш у тях. Аз обожавах да го карам до някое от актьорски прослушвания, а те не бяха много, и живеех за дните и нощите, които прекарваше вкъщи.

Защо жените обичат загубеняци? Eva-mendes-ryan-gosling-love-main_zps0efb97ed

След няколко месеца Джейк внезапно и без предупреждение напълно изчезна от живота ми. Бях съкрушена и понеже бях пияна през доста голяма част от времето тогава, правех неща като да отива на клуб в 1 сутринта, където той е бил промоутър. Питах човек от охраната къде се е запилял и често плачех пияна на рамото му, разказвайки му как Джейк е разбил сърцето ми. Дори имам и злощастния спомен, че засвидетелствах любовта си към Джейк с перманентен маркер върху вратата на клуба.

Разбира се, след време преодолях Джейк и готини по-късно, когато съвсем случайно се натъкнах на него на един купон, той небрежно ми обясни защо е трябвало толкова внезапно да излезе от живота ми: "Имаше нужда да се бръснеш, миличка.", каза той, а цигарата се поклащаше на долната му устна. "Там долу."

Да, това е зрелостта на човека, по когото си падах. Не си заслужаваше да го попитам защо не ми е казал, че това го притеснява толкова. Да изчезнеш коства много повече усилия, отколкото да проведеш разговор за епилация. Но какво разбирам аз? Аз не съм някой от тези типове.

Което ни води до главния въпрос - Какво в Джейк - човек без работа, образование, стремеж, благоприличие и респект към жените - ме подлуди?

Защо жените обичат загубеняци? Ryan-gosling-eva-mendes-fight_zps6e96981c

Харесвах това, че не му пукаше какво другите мислят за него. Харесвах това, че се държеше по един и същи начин независимо къде беше - дали беше на коктейл в тесен кръг или шумен купон. Харесвах това, че изглежда имаше кураж, за какъвто само съм си мечтала да имам, да каже "Майната ти" на света и да не се опитва да преуспява и да се държи така, както обществото казва, че е редно. С други думи, много от нещата, заради които е загубеняк, за мен изглеждаха героични. Това, и фактът, че го намирах за суперсекси, беше достатъчно да ме превърнат е една бъркотия.

Въпросът е, че далеч не съм единствената жена, която се е увлякла по такъв тип. Ейми Дреснър, писателка в Лос Анджелис, с дълги крака и остро чувство за хумор казва: "Веднъж се влюбих в един тип, който беше толкова беден, че аз му купувах цигари, бензин, храна - всичко. След като ме помоли да наглеждам дома му, като замина уж за малко, му спряха водата и трябваше да плащам и сметките му."

Какво я е накарало да продължава да плаща? "Той беше супер — харизматичен, умен, забавен, стилен, имаше голям пенис и се отнасяше с мен като с боклук.", отговаря тя. "Мисля, че това е вследствие на огромното ми чувство за несигурност. Чувствам се така, че ако успея да накарам даден тип да ме хареса, ще имам голям успех и ще се чувствам добре. Мъжете, които не изпитват нищо към мен, ме държат на пръсти. Те ме карат да продължавам да се надявам, поддържат ме развълнувана и са истинско предизвикателство."

Най-лошата част според Дреснър е, че подпомагането финансово на такива типове, винаги ти се връща. "В даден момент започват да се чувстват кастрирани и обидени, защото мъжете поддържат самочувствието именно заради имането и изкарването на пари."

Алекс Уилкинс, секретарка в адвокатска кантора в Лондон, е забелязала същото нещо. Когато се срещнала за първи път с безработния си чародеец, той изглеждал точно обратното на кастриран - добре образован и забавен. Нейт й казал, че е преуспял комик, който бил на ръба да стане известен. След като се виждали няколко седмици, Алекс осъзнала, че Нейт изобщо не работи и просто си е измислил всичко. "Една вечер се срещнахме в един бар, след като ми каза, че преди това имал много голямо участие. По-късно, когато той отиде до тоалетна, чрез непринуден разговор с бармана, той ми разкри, че Нейт всъщност цяла вечер е пил в бара."

Нейт не е единственият трагичен тип, с когото Алекс се е срещала. Имаше и един тип, който "висеше около футболистите на "Куинс Парк Рейнджърс" и носеше тениската на клуба с надеждата, че хората ще го сбъркат за футболист." Също така е имала и гадже, което настоявало тя да говори с шефа си за повишение на заплатата, защото той е бил твърде уплашен, за да поиска да увеличат неговата.

Защо жените обичат загубеняци? Ryan-gosling-eva-mendes-talk_zps6847b79d

Но Нейт е този, който принуждава Алекс да осъзнае защо я привличат такива мъже. "Осъзнах, че когато един мъж е пречупен, това ме кара да искам да му помогна. Започвам да се чувствам много специална и важна, сякаш в мен е ключът към решаването на проблемите му. Но мисля, че чувствах, че ако реша проблемите им, те никога няма да ме напуснат." Оказва се, че това не е сделка с дявола, а по-скоро безплодна. "Нито веднъж някой от тези мъже не ми благодари, дори не ме попита как съм или какво става с мен.", споделя Алекс.

Като се замисля, Джейк също не ме питаше как съм или какво става с мен. Историята беше горе-долу същата, когато наскоро се натъкнах на него. Годините не са били благосклонни - беше в рехабилитационен център за хиляден път и все още беше с цигара на долната си устна, но не беше секси на 40, както беше на 22. Предполагам, че това е най-голямото падение за загубеняците, които печелят сърцата на много жени. Те са нещо като футболистите в гимназията, за които всички мислят, че ще управляват света, но вместо това ги изключват от колежите. Това, никога да не порастваш, е доста изтъркано за тези от нас, които искаме да се развиваме.

Говорейки за растеж (или не), преди няколко години подложих на лазерна епилация интимните си части. Щастлива съм да кажа, че това решение няма нищо общо с Джейк.

______________________________


 
         
       

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Не ги разбирам аз тия жени защо харесват такива. Никога не съм си падала по "лоши" момчета, то ако това може да се нарече лоши. Те просто са си по нашенски пропадняци. Да му давам аз пари, да живее вкъщи и да се държи зле с мен - айде няма да стане. Особено 1-вото - какъв мъж си ти жена да те храни и да ти дава джобни?! Смешна работа. Не, жалка работа. Пък и претенции да имаш (дори за работата там долу) ай сиктир и бегай от тука.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Защо жените обичат загубеняци? 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Защо жените обичат загубеняци? Animated_gif_024_hippo

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Е аз знам че по добре мъжа да храни ама не става.Сега са други времената и жените хранят.Ква жена си ако не може да гледаш и храниш мъж?

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Защо жените обичат загубеняци? Ywkb

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
starshinata написа:
Е аз знам че по добре мъжа да храни ама не става.Сега са други времената и жените хранят.Ква жена си ако не може да гледаш и храниш мъж?

Какъв мъж си пък ти, ако разчиташ на жена си да те храни? Къде е достойнството, гордостта и мъжкото его? Един два метра висок и на два метра широк да дойде пред теб, да наведе глава, защото, разбираш ли, ти си крехка девойка 160-170 висока, и да ти каже "Мило, дай два лева днеска за кафенце.". WTF, човек?!

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Защо жените обичат загубеняци? 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Защо жените обичат загубеняци? Animated_gif_024_hippo

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
escapingthesun написа:
starshinata написа:
Е аз знам че по добре мъжа да храни ама не става.Сега са други времената и жените хранят.Ква жена си ако не може да гледаш и храниш мъж?

Какъв мъж си пък ти, ако разчиташ на жена си да те храни? Къде е достойнството, гордостта и мъжкото его? Един два метра висок и на два метра широк да дойде пред теб, да наведе глава, защото, разбираш ли, ти си крехка девойка 160-170 висока, и да ти каже "Мило, дай два лева днеска за кафенце.". WTF, човек?!


То е направо смешно. Аз смятам, че няма нищо лошо и жената да работи, за да не зависи изцяло от мъжа си, пък и да си помагат взаимно със сметките. Но жената да издържа мъжа си.. ако бях мъж, щеше да ме е срам да го кажа това...

______________________________
Защо жените обичат загубеняци? Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
:cvete: :lmao2: :otec: 
Еми такъва е.изключителните времена изискват изключителни мерки.значи обратното може мъжа да ва рани и да работи на 3 работи и да получи инфарк.а вие да седите в сайба.имаше приказка за баницата.освен това ааа  'As king you must find goods is eny situation'.мъжете вече сме окумуш.а ако има хайвани те сега зимат 300 лева и за себе си нямат камо ли за вас.свърши се вече.сега е NEW ORDER вече.аз съм търтей лентяй не съм сериозен нито отговорен.и ние мъжете искаме да се тръснем някъде като вам и да на гледат и ранят.нищо не мъжко или срамно няма.мен жените ме гледате вече транайсе годин.мен жена дето не може да ма гледа да ма дундурка и да ма рани не ми трябва.искам да ме води в мола на 22 градуса на шопинг на кино на макдоналдс на китайски ресторан и други работи.значи вие можете да искате и да гледате па ние не можем а?хехехехе.няма такова нещо.значи вие не мислите за нам мислите си само за вам.ама не само че няма мъже сега и е безработица ами няма и глупаци.иначе кво стана последните 20 годин?като бяаа мутрешките времена изядойте на който беше глупак парите и не ги вложи.после като отминаа тея времена отидохте при обикновенните ора да са жените и да земете я апартаментче я кола издръжка непременно.ама тва е минало вече и няма нивга да се върнат тея времена на изобилие.сега има толкова много сговорчиви девойки и готови на всичко да дават да гледат и па няма кой.вие дрънкате не било мъжко не било такова.е то така не стаа е майна.ами гледайте да се реализирате нящо да вадите пари и да може да гледате мъж иначе ще си седите тъйка из сайбовти и чатофти.аз знам че търсите мищурия ама както казах няма.сами си го направихте.аз още гато за пръв път видях травестис през 95 година разбрах че ще стане нящо.а вече след двеилядната година се разбра кво става-геюви,пендели,травестисти,ал капонета наркомани.и да не забравим и бича за вам-геймърти.така сега с трън да тръгнеш няма кво да закачиш.опичайте си акъла щото фактора време тече различно за жените.хихихи.

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Защо жените обичат загубеняци? Ywkb

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Драги потребителю,
Преди да тръгнеш с евентуално навилата се заслепена женица из моловете, първо за твое добро се ограмоти, че тези след двехилядната не знам, но тези преди нея има да ти се смеят дни наред.
Доста ми коства да разчета писанията ти, да не говорим, че една част изобщо не я разбрах, но щом се считаш за самоуважаващ се човек, защото както каза мъже няма вече, то вземи поработи малко над себе си, изучи, намери стабилна работа и си изкарвай парите, пък тогава ако мъжеството ти позволява напусни и чакай жена ти да те дундурка.
И това при условие, че намериш някоя заблудена душа, че като ти гледам и езика и акъла, не ти стигат. Защо жените обичат загубеняци? 909357165

______________________________
Защо жените обичат загубеняци? Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Девойче,госпойце,чедо.виж сега.аз ползвам диалекти от цяла България.и от чирпано-старозагоския край от Русе,Асеновград,Кюстендил.пиша ти на кирилица и на чист бг език.а предполагам си чувала за Стефан Данаилов.та той когато нявга беше министър на културата написа на черната дъска ЗБОГОМ.това е човек който е доста по начетен и от тебе и от мене.аз съм разговарял с него и го познавам.Бай Тошо ако си пуснеш една негова реч тогава трябва да ти викаме преводач а?хехехе.та питам аз защо вие може да искате а ние мъжете да не можем?значи май ни имате за големи глупаци.веднъж говорих с една не и знам името не ги помна.та тя ми каза че съм бил комплексар щото като съм имал жилище и кола и то не е ква да е кола не източна не южна не северна ами западна кола нали тва е ваш лаф пак-западна кола.та трябвало да я гледам и да я храня нея и три деца и да работя на 3 работи.де викаше татко бог да го прости 'да не ме е ебал луд'?сами се докарахте до това дередже и ще си берете плодовете.жените дето са ме гледали и дето ме гледат са винаги вишистки с професия пробивни работливи тъй нататъка.колкото до раотта аз работа си имам и не съм оставал безработен нивга.с тая разлика че работя за себе си а не за да ва гледам храня и т.н.сега зная че истината боли и не е красива но .....важното е че каквото трябваше си разбрала.:cvete: :slynce:

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Защо жените обичат загубеняци? Ywkb

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Как не му е шатнала един шамар на тоя Джейк!? |-( 
Напоследък вече няма истински мъже, а само омекотената им, пухена версия. Нямам кой знае какъв голям опит с тях, но явно трябва да се пазя от Джейковци, Нейтовци и всякакви такива. Много често се чудя, когато видя едно хубаво момиче с някой момък, който не е нищо особено на външен вид. Обаче те изглеждат щастливи и най-вероятно тези дами се чувстват уважавани и обичани. Както се казва - гледат "вътрешното Аз", може би защото и те като Ан са били пленени от гореспоменатите..."мъже". :bigsmile:

Последната промяна е направена от Libertas на Съб 20 Юли - 15:26; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Кой е Джейк чедо?:slynce:

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Защо жените обичат загубеняци? Ywkb

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Главният герой в историята по-горе.

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
дето обясняваш за Коен така ли?или мен наричаш така?😄

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Защо жените обичат загубеняци? Ywkb

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Коментарът ми няма нищо общо със спора ти с renesme_cullen Защо жените обичат загубеняци? 909357165 

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Аз не споря с никой чедо.Просто казвам истината.нищо повече.господ здраве да ти дава чедо.:otec: 😉

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Защо жените обичат загубеняци? Ywkb

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Libertas написа:
Koen, как не си му шатнала един шамар на тоя Джейк!? |-( 
 

Само да спомена, че Koen е момче. :pardon: 

starshinata, добре си намерил девойки и жени, които да те гледат. Който търси - намира. И другата народна приказка - Който както се уреди.
Но болшинството момичета и жени предпочитат да не са тези с пениса. Защото замисли се, в нашето патриархално общество, колкото и да са остарели начините на възпитание в момента, този който носи парите и издържа е този с пениса. Никоя жена не иска да се чувства по-висша от мъжа, с когото е. А ако гледаш и издържаш някого, няма как да не се почувстваш нещо повече от него. Лично аз съм привърженик на споделените разходи и отделните джобни ако щеш. И изобщо не искам да се доближавам до типаж, който ще живее на мой гръб. Да се възползва и аз да търпя. Как ли пък не. Родителите ми ще бъдат много горди с мен. Но е, различни хора, различни разбирания. Аз това твоето не мога да го разбера. Другите момичета във форума, както виждам, също. Живейте си живота както намерите за добре, пък накрая равносметката ще покаже.
А до това как тече времето за мъжете и жените... С ръка на сърцето ще кажа, че предпочитам да умра стара мома, отколкото да хрантутя някакъв зевзек, който дори няма да ме уважава. На мен не ми трябва мъж под чехъл, а на баща ми - заврян зет. Както ги и уважава такива... Зетя през терасата с шут в гъза и аз след него.
А въпроса за децата се разрешава лесно. Един кандидат, една нощ... И ето ти чедо. Пък и сама да си го гледаш има кой да ти помага. Въпроса за наследниците е уреден и без хрантутника.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Защо жените обичат загубеняци? 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Защо жените обичат загубеняци? Animated_gif_024_hippo

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Добре де,ще си призная,че и аз бих си паднала по този Джейк.Има нещо в момчетата без нищо!От една страна е удоволствието да се грижиш за някого или поне аз мног обичам да го правя.От друга страна е,че те изглежда нямат нужда от грижи,защото в крайна сметка могат сами да се оправят нали са истински мъже...уж.От трета е несигрурността и тръпката която те носят със себе си...бнутарите,кралете на улицата.Вероятно повечето жени не мислят така,но пък това е моята философия,млада съм има време за сигурност и свиване на семейно гнезденце(възможност която хич не ме блазни),ако не си живял на ръба,ако не си се влюбвала до болка,ако не си била наранявана,ако не си наранявала и ако не си живяла на 100% от възможностите си на ръба на всякакво благоприличие и вскякава логика то къде е смисъла?
Никога не съм искала принца на бял кон,а точно обратното-принцът на мрака на своя черен мотор и цигарата в уста.Има нещо адски секси в тях в това,че не им пука за нищо и никого и в това,че нямат друг освен теб и най-вече в това,че трябва да се бориш да бъдеш до тях.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Защо жените обичат загубеняци? Baner-10

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
ааа избягало слънчице значи ние мъжете  трябва да ви търпим и това вашето не е използване.м?хехехе.с мен са опитвали трябва това трябва онова ама не вървят тия неща.аз ти казах преди.живея по вашия модел.каквото искате и аз го искам без негативите деца и женене.значи като проумееш същността на едно 'нящо' разбираш и 'кък' да се бориш с него.аз знам че повечето негодувате щото не ви играя по гайдата и щото съм окумуш.но това е.предпочитате да не сте отговорни щото така е по лесно-друг да тегли теглилата.чувала ли си за инсул, инфарк?знам че са с Т ама по диалекта е тъйка.имам приятел в екипа на професор Чирков.та той ми каза 20,30 тва са възрастите за тея болести.значи верно е че човешкото сърце може да издържи 2 седмици с 200 пулс.но аз лично ценя живота си.не искам нито да ме канонизират за светец нито да ставам мъченик и то заради вас.вие щото много искате искахте и предпочитате за това сте на тоя хал.безмъжие и никой вече не ви ебава.и на никой не му пука кво искате кой трябва да храни и да гледа.на вас ви тежи повече самотата.аз нивга няма да остана без жена.и винаги ще ме гледате.така е било и така ще бъде.аз съм си изтъкал 'крусното'.живота е дорде е жив самият човек индивид.като умреш край на белия свят.и никой не избира как но аз нямам намерение да ви гледам да ви храня да ме обирате и да умра или да се разболея.това е много нагло което говориш и това е една от причините за безмъжието.значи способността да мисли да анализира висшата нервна дейност отличава човека от животните.значи ти казваш че мъжа трябва да трупа блага за вас.аз казвам че вие трябва да го правите.и досега до скоро живота ви беше поне с 10 години по дълъг от нашия мъжкия.щото зора е за друг.но сега нещата са променени и не само че няма мъже ами в голямата си част нямате работа да не говорим и колко ей такива 'тарикатки' като тебе има изоставени коя с едно коя с две деца.а и между другото не виждам Коен защо трябва да ми удари шамар.щом е мъж ще прояви мъжка солидарност.пък ако не си е негова работа.:cvete: :otec:

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Защо жените обичат загубеняци? Ywkb

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
Добре де, казваш че играеш по нашите правила, правиш като нас жените и в този случай просто не ни изнася. Ок. Но има още една гледна точка, за такива жени си има специални имена, които ги описват съвсем точно. Да питам ли как са в мъжки род или... Защо жените обичат загубеняци? 909357165 

______________________________
Можеш да кажеш, че реалността е резултат от споразумението между наблюдател и наблюдаван.
Но това е просто друга гледна точка.

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
нали знаеш Наполеон Бонапарт какво е казал?хехехе.освен това вие всички сте импулсивни и 'чувствителни'.и имате оправдание за всичко.и сте под общ знаменател щото сте се едно и също.аз съм мастия и не го отричам като вам.вие се не сте такива не е квото си мислим и тъй нататък.знам ва 'мота-мо.:cvete:

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Защо жените обичат загубеняци? Ywkb

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
В последно време мъжете са станали повече жени, отколкото мъже. Обратното важи със пълна сила. Имам познат, който си взе бащинство, жена му взимаше 3 на месец, а той хиляда.

descriptionЗащо жените обичат загубеняци? EmptyRe: Защо жените обичат загубеняци?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply