BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Какво става на 16.08.2011?

power_settings_newLogin to reply
+3
Zaharka
~ i.LLusion
desistela
7 posters

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyКакво става на 16.08.2011?

more_horiz
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ СМАХНАТИ РАНОБУДНИЦИ!!!


По-здрави на всички събудили се и намерили сили да се надигнат от леглото.Аз пак изчезнах за малко,но няма как-изпълнявам си съпружеските задължения :lmao: Мъжото се върна,настана радост и суматоха/отново/,взе едното дете да го поразходи до морето за 1-2 дена/УРА! Какво става на 16.08.2011? 1089017131 Спокойствие за мама/.Донесе голяяям подарък,зарадва децата,уважи жената/охооо! :love: /и пак изчезна.
По въпроса за ремонтите-ми те нямат свършаване-все нещо ще има за бутане,замазване,драпане,разместване...Ето сега тук ще се боядисват всички стаи/добре,че ние няма да участваме/и съвсем тактично и стратегически се оттегляме от бойното поле и изчезваме за няколко дни.
Иначе много емоции поеха децата-разходки,игри,купонясване на рожден ден-детски...
На нас тази година ни се размина почивката-ще й мятаме отдалече.Да се надяваме за някое тихо място другото лято...
Ашли,за мъжете-че това поколение има ли такива дзверове?То това "мъж"ли е?Толкова са комплексирани-все се оплакват:ама работата им била тежка,или пък нямат такава,ама жената не ми дава/ем,кат не знайш как да си искаш???/ама парите не стигат,ами стреса бил голям...Абе,ей!-вие мъже ли сте или"п......вци"????
Що не се стегнете малко,ами за всичко при "мама"ходите-да ревете на скута й?
И аз имам едно същество от мъжки пол дето си го отглеждам сега.Ще се постарая да го направя истински "мачо"-никво реване на мама,никво оплакване,галантен с жените...и всичко дето сметна за добре...

Но стига за моите размисли и страсти-аз след малко пак изчезвам,че да не ме хванат за работа тука.Стигат ми и децата...

ВЕСЕЛИ ЗАБАВЛЕНИЯ ХОРА

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Мерси, Деси. Радвам се за хубавите новини. И че мъжа ти се е върнал и е постъпил както трябва.

И сега и от мен ДОБРО УТРО.
Аз пристигам с една широка усмивка и нова идея за статия в блога. Да чукна на дърво, съм доста мотивирана да постигна нещо този път, а и като имам муза пиша. :haha:

Та, така. Ей сега ще ходя на гости в Гошо /повечето го познавате/ и ще гледаме филмче. Пък който не го познава, пак трябва да го насилим да бъде по-редовен посетител. :pardon:
И като край на този пост, ето един поздрав:


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Ооо, Ване, мерси за поздравчето. Спомени, спомени... даскало, приятели, размотаване... супер години бяха. :slynce:

Деси, браво, радвам се на твоите успехи като на мои. Какво става на 16.08.2011? 2115147716 И усещам, че малкия го очаква голямо обучение. Евала. :poklon: И наред със всичко, което беше изредено до тук - да не ги забравяме какви са нарциси. Че те стоят пред огледалото повече и от мен! То не е мазане, плескане, пръскане, оправяне, нагласяне... Аз, до колкото знам, обикновено мъжът е този, който припира, губейки търпение, докато половинката му се наконти. Ама ся май е наобратно. И като ги видиш какви са километросексуални всичките (нарочно е написано така)... Не ме разбирайте погрешно, хубаво е човек да се поддържа, похвално дори, ама тва вече е прекалено по всички параграфи.

Иии стига толкова глупости. Та какво правите? Какви са ви плановете за днес?
Аз мисля да се отдам на мързел. Ще си гледам филмчета и ще си чета книжки цял ден. Тъкмо захванах 2 книга от "Игрите на глада" и мисля да се изпъна кротко на леглото и да оплътня наколко часа.

И за финал едно поздравче и от мен:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Ой, тази песен не съм я слушала. Мерси, Захи. Аз нали казах, че ще ходя на гости на Гошо ей сега. Само да си доизпия кафето и да оправя в нас. Ще гледаме някой нов филм и ще мъдрим някоя нова фотосесия.
Ето статията, която завърши. Дано да ви хареса:
http://forbidden-illusion.blogspot.com/2011/08/blog-post_16.html

И един поздрав:


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Ха, добър ден!

Или не - че кво пък му е доброто? Аз съм киселка. Тея дни в съм в reading frenzy и съответно чета по цяла нощ и лягам сутринта... Та в момента ставам, но все още ми се спи, а и снощното четиво беше някак незадоволително. Поредната "втора книга", в която авторката не е на ниво |-(

Дес - липсваше ми! Ваня - щеше да четеш, ама само обеща. Зах - почна ли да рисуваш? Останалите - хм, че то има ли останали?

Днес няма и поздрав за вас... Крива съм просто.

______________________________
Какво става на 16.08.2011? 4347762w

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Още не съм. Времето не стига. До събота има още няколко дни, та ще скалъпя нещо. Ама действайте и вие, че да не се окажа самичка накрая.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Ваня - щеше да четеш, ама само обеща.


Аз какво съм щяла да чета!? Хм, интересно .. ама не помня :lmao: Днес с Гошо си направихме мега яките снимки. После искате ли да ви кача някои!? Определено ще ви вдигнат настроението.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Vania написа:
Ваня - щеше да четеш, ама само обеща.


Аз какво съм щяла да чета!? Хм, интересно .. ама не помня :lmao:


припомни си

______________________________
Какво става на 16.08.2011? 4347762w

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
О, да! Напълно бях изключила покрай тези преводи и задачи и ходене и мъмрене. Сега вече го прочетох. Направо ме разби. Не знаех, че купонясваш толкова диво Какво става на 16.08.2011? 3569552857 Какво става на 16.08.2011? 3569552857 Браво на теб, един живот живеем. Какво става на 16.08.2011? 2115147716 Поне не съм единствената, която страда сутрин рано от махмурлук във форума.

Колкото до мъжете. Ех, ми какво да кажа.
За въпроса ти, аз наистина не съм излизала на истинска среща, обикновена, романтична или нещо, някъде с някого, просто да ме заведе на разходка, за да се опознаем и да ми подари един обикновен следобед, без да очаква нищо от мен в замяна. А по принцип това ми е мечта, която никоя моя приятелка не разбира. Просто съм на мнението, че момчетата на тази възраст, която съм аз са използвачи /повечето де/, другите просто не са достатъчно смели, за да поемат инициативата .. и пак се връщаме в начална позиция.
А най ме е яд, че сега все по-малко момчета могат наистина да танцуват. Това най-много ме мъчи, защото съм заклет танцьор и ми е като страст, хоби и нещо, с което искам да преуспея. А всички са едни сковани както ти казваш. Само на морето се запознах с едно момче, което много ме впечатли и даже си правихме денс състезание в една дискотека. Беше страшен сладур, но от София и с няколко месеца по-малък. Обаче въпреки всичко съм способна да се влюбя с него. И ме покани на танц :pardon: Кога се случват такива неща!?

Как се борите с инвазията на силиконовите барбита?


Никак. И тяхната мода ще мине. Може би след 3,4 години, когато станем вече хора за женене, просто ще осъзнаят, че нуждата от тях е нулева и ще съжаляват, че са изпуснали някое умно, красиво и скромно момиче. :pardon:

П.П. Доволна!? :pardon: Какво става на 16.08.2011? 2115147716

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Хах, Ванче, ебавах се Какво става на 16.08.2011? 909357165 Предполагам съм доволна, макар да мислех, че ще четеш това за мъжете

______________________________
Какво става на 16.08.2011? 4347762w

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Някой админ ще се намеси ли, моля?

______________________________
Какво става на 16.08.2011? 4347762w

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Ashlie написа:
Някой админ ще се намеси ли, моля?


Направо ги изтрих, че се води спам. Имаше и още няколко мнения само емотикони. Ще го следя, че ако не се оправи ще има бан.
Аз съм си казала, че ще го прочета и си отговарям. Ще прочета и темата, нека стигна до там, че напоследък не коментирам много и не съм редовна из другите раздели :unsure:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz


Айде нещо българско! Поздрав!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Много сте се разчаткали днес. Чета ви постовете от известно време, докато скайп ми пуика толкова силно, че направо ше получа гърч.
Зах, май твойте и мойте занимания най-много си приличат.
Ванче, видях една-две снимки от днес, Гошо ми ги прати. Много си ми хубавка! :cvete:
Аш, а ти явно доста си се отчаяла като ги гледам размислите в темата за съвременните свалячи. Не мога да отрека, че съм попадала на такива, но също не мога да разбера как някои (визирам Ваня) могат да имат толкова простички мечти, които все се оказват невъзможни за реализиране. Ване, ако дойдеш в София, лично ще те запозная с трима-четирима - ако не и повече - които съвсем спокойно могат да ти сбъднат желанието. Вярно е, че в днешно време "използвачите" са много повече, но като че ли те са на преден план за още повече момичета на нашата възраст. Просто внимавай повече с какъв тип излизаш. Рядко ми се случва да се движа с момчета, но колкото и пъти да ми се е случвало никога не съм съжалявала. И на гости съм ходила и съм си прекарвала нормално. Важното е момчето да не е от тези "използвачи" и ако забележиш, че е направо му бий шута без излишни размисли и угризения. Мисълта ми е - преценявай ги преди да излизаш с тях и няма да оставаш разочарована 😉

______________________________
Какво става на 16.08.2011? Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Мише, София .. си е София.
Стара Загора се слави, че е град на свалячите и егоистите. Тъй че няма за какво да говорим, обичам това, че живея тук, но не обичам хората.
Просто не попадам на правилните явно, а и всички ме имат за някаква мега отворената, макар че се опитвам да опровергая това. Ама като се понаконтя малко и обуя токчетата и всички си мислят, че виря носа в небето. Не е така, просто обичам да изглеждам добре, ама въри им го обясни .. и разправяй на ляво на дясно, че не искам да имам вземане-даване с тея пичове.
Опитвам се да ги преценявам, ама съм доверчив човек, а и всеки прави грешки в преценката си.

Мише, а видя ли снимките с тенджерата и черпака?! Дано не ти ги е пратил :lmao: :lmao:


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Vania написа:

Стара Загора се слави, че е град на свалячите и егоистите. Тъй че няма за какво да говорим, обичам това, че живея тук, но не обичам хората.



Брао, бе, Ване! Как можа да го кажеш!? Абсолютно ми засегна крехките чувства ❌

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Zaharka написа:
Vania написа:

Стара Загора се слави, че е град на свалячите и егоистите. Тъй че няма за какво да говорим, обичам това, че живея тук, но не обичам хората.



Брао, бе, Ване! Как можа да го кажеш!? Абсолютно ми засегна крехките чувства ❌


Това от доста усти съм го чувала, а и от приятели, които не живеят в СтЗ. :lmao: :lmao: Не се засягай! :haha:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Какво става на 16.08.2011? 252110_243605732327366_153942354627038_805860_3939738_n

Захи, на страничката ми в фейс на тази снимка си казала, че си пробвала да си ги направиш. Я кажи как става или ако искаш напиши там: Цък!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
И там писах ама и тук ще кажа:

"Ами не знам дали ще успея да обясня достатъчно добре. По-лесно е като го видиш на живо, но ще се опитам. На мен ми го показа една приятелка. Та, слагате си основата. Винаги трябва да е по-светлото отдолу. Като изсъхне, в горния край се слага тъмното и с безцветен лак се придърпва полека надолу с четчицата, докато се прелее. Отгоре го повтаряте нацяло с топлак и сте готови. Дано да сте ми разбрали на обясненията."

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
Тука само женски ли пишат?? Какво става на 16.08.2011? 2115147716

descriptionКакво става на 16.08.2011? EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply