BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description14.08.2011 Empty14.08.2011

more_horiz
Добър ден!

Оцелях след снощи! Както и заведенията, които посетих, както и чашите, чиниите и останалите посетители. Както се казва: no humans were harmed during the event. Дори бях в относително добра кондиция, въпреки приличното количество алкохол, което изпих през нощта, почти на гладно, и няколкочасовите танци-манци 14.08.2011 909357165 Беше добра вечер, нощ, сутрин...

А днес - блях! Някой, моля ви, да поръча малко дъжд. Може да нямам махмурлизъм, но не обичам да ми пече... Мускулите на задника и врата ми са леееекинко схванати и се опитвам да изкашлям около един мастърбокс цигари, но като цяло съм се наспала и в не-лошо състояние. Сега само трябва да се накарам да ям, да взема поредния душ - хм, студен най-добре - и да се размажа с книжка в ръка. Днес няма кой да ме накара да свърша каквото и да било.

Единственото разочарование от снощи бе поредната липса на инициатива от мъжката част на човечеството. От гледна точка на приятелката ми, де, аз бях статист. Нямам идея защо в днешно време мъжете са такива бастуни и предпочитат да получат трайни изкривявания на врата и дефекти на ретината, но не и да отидат и просто да направят комплимент на едно момиче, което очевидно харесват как изглежда и танцува. Какво ви става бе момчета? Мъже? Някой? Седите, гледате, точите лиги, но нали накрая си тръгвате сами или най-много с пияната ви коч компания. Толкова много чикиджии ли са се навъдили? Или това е някаква тайна конспирация на секс-шоповете, за да се вдигнат продажбите на вибратори? Хъх! Нещо не е наред с тоя свят :hmm:

Какво мислите вие по този въпрос? Останали ли са истински мъже някъде там, сред редиците на клонингите? Как се борите с инвазията на силиконовите барбита? Кога за последен път ходихте на среща - ей така, просто среща, не секс-среща или излизане с цял куп приятели?

Поздрави от мен и лек и нежен ден!


______________________________
14.08.2011 4347762w

description14.08.2011 EmptyRe: 14.08.2011

more_horiz
Малко ми е късничко, че да прочета целия ти пост, но утре сутрин задължително ще го направя с чаша кафе и ще коментирам темата за мъжете.
Минах само, за да кажа една идейка преди напълно да се е изпарила от главата ми, че цял ден я мисля .. Ти, Зах, Тея и там още който влиза тук ви предлагам да пускате линкове с П.П. към коментарите си в 'Новини и коментари' около книгите, които се превеждат, за да има повече хора, който ще забележат раздела.
Че нещо пуст ми се вижда, а наистина вдига настроение и си заслужава труда на всички тези хора, които пишат тук. ❤ И искам да се оцени подобаващо.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description14.08.2011 EmptyRe: 14.08.2011

more_horiz
Не ти разбрах съвсем идеята, ама си видх именцето и нали съм бутната навсякъде... Та ще чакам някой да ми обясни по-подробно кво се иска от мен, че днес съм малко като българска печка с руски нагревател, турски щепсел и китайски контакт. Като го включиш и ти гърми в ръцете. 14.08.2011 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description14.08.2011 EmptyRe: 14.08.2011

more_horiz
Имам в предвид в темата за 'Новини и коментари около превода' като пускаш някое ново мнение с послепис да добавяш линк към този раздел, защото тук като гледам не влизат много потребители.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description14.08.2011 EmptyRe: 14.08.2011

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply