BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description23.07.2011 Empty23.07.2011

more_horiz
Добър ден, слънчица и лунички! :slynce:

Как сте? Как я карате? Как е настроението?
Никой не е пускал наскоро темички тук. А толкова ги харесвам! За това ще се пробвам аз. :p2:
Тука е станало някакво пълно мъртвило. :dry: Я вземете да се активизирате малко! Разровете се из разделчетата... Споделете мненията си по различните теми...
Можете да се посмеете на воля с мъдрите мисли на съфорумниците ни с Бисерите на форума. Винаги успяват да ми оправят настроението. :haha:
Прочетохте ли вече новите преводи? Какво мислите за тях? Харесват ли ви? А старите? Ако още не сте, сега е моментът да наваксате.
Или пък може би сте се отдали на мързел и сте се излегнали с купа пуканки да гледате някой филм или сериал? И аз много обичам така. Та кой е последният филм, който сте гледали? Хареса ли ви или пък не особено? А кой филм бихте ни препоръчали? А какво мислите за новите сериали, които излизат напоследък? Според мен имат някои доста добри попадения, но нямам търпение за "Тайния кръг"!
Да не забравя да приветствам с "Добре дошли" новите ни потребители! Надявам се да си изкарате добре при нас. :slynce: Можете да ни се представите в раздела за Откровения и да ни разкажете нещичко за себе си. Или пък да научите нещо за останалите. :pardon:
Не пропускайте и да видите невероятните произведения в Лично творчество. Тук са се събрало много изключително талантливи личности.

Крайно време е да млъкна и да ви оставя на мира. Дано не съм ви досадила много. :wasnotme:
Желая ви лек ден, изпълнен със слънчево настроение и много усмивки!
И за финал - едно поздравче от мен. Надявам се да ви хареса. :unsure:


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description23.07.2011 EmptyRe: 23.07.2011

more_horiz
Добър ден и от мен!
Деня си е поредния скучен и еднообразен. А странното е, че не се и опитвам да го променя! Накратко това е един от дните за размисъл (като преди изборите) - седя си сам със себе си в нас и размишлявам, даже пиша..
Зяпам FoxLife цял следобед и се тъпча с глупости. Нищо ново под слънцето. А като споменах слънцето - и него нещо го няма!

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

description23.07.2011 EmptyRe: 23.07.2011

more_horiz
Какво пишеш бе, Кико!? И за какво толкова размишляваш?
Аз съм си на село и си прекарвам добре. Залепила съм се цял ден за "Под игото" на Иван Вазов и още малко ще я изям с кориците както вика тати, но ми стана интересна.
Захи, в понеделник ще дам главата си, защото тук не съм на мой компютър. :pardon: Но пък ще имам време да прегледам вече преведените глави. И да ви поздравя с една песничка:



Ако има кой да ми прави компания и да ми праща поздрави, много ще се радвам! :wasnotme:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description23.07.2011 EmptyRe: 23.07.2011

more_horiz
Vania написа:
Какво пишеш бе, Кико!? И за какво толкова размишляваш?
:wasnotme:

dsn't matter!



ето поздравче(та) от мене!

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

description23.07.2011 EmptyRe: 23.07.2011

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply