BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Последният филм, който гледахте?

power_settings_newLogin to reply
+188
Далия Уинчестър
NStaneva
optimeon
misstequila
kremenapaloma424
Tini78
NataliyaAndreeva7
Radoslava75
greeneyes
maksima
mixsi
anitaiv
svetli4ka
barbara.2014
Izabel88
Любов
Сирена
Yoni
Pipilotaeuforia
djordan
didalilova
tiotio1
rraina84
romina76
Phelan
egateva
palexandrova91@gmail.com
BlackWolf
Veniiiiiiiii
pkostova
hrisss
vili_blagoeva
lakrima
kameliq70
debora
silviq.georgieva
Станислава Михалева
fata_morgana
adventureb
eleos
sharmen
limmpski
mpetrowax
vivi86
iv.ivaylova
Zarazno_zlo
chromex
Jill Dragomir
petyastoykovaa
midnight__sun
Tais
ksenon
Invictus
Izida
sineoka1983
TraYkovA
vasilisa td
penka1234
biliana_911
xSunnyxGirlx
Smile23
galileo414
mAlice
desi_98
criminalz
Старшината
elkasimona
darina112
desi_1999
EvaMars
van4ulinka 20@abv.bg
samarinova
alenna
SoulHunter
Streamers_98
repichka
me.loco
naneto
Me4tatelka23
Jus7_me
vile70o0o0_13
louicifer
krasy
limisi
gerganasto
hamsterchee
PoliLove
koki93
geritoo
cenerentola
Ruby_Reed
swisi
mi666i
TinkerBell
nili
mimibal
Alliana
IntoxicateU
Don Corleone
diditooo8
naja0909
NadiaTrissen
Роза Беликова
vils
Chocolate
lioness
Butterfly without wings
Ellie.
memento_mori
crazy_lazy_M33
Versus
naFarela
biscuitm0nster
debidi20
Bimorphia
stanislava
krisi__ivan__
Order.of.Chaos
BlackRose
Lux
lioni
snejana_78
Only mirage
mupupi
l1ng3rie
blablablah
Brutallity
leidy_mimi
nerea
sa6o140
niicheto
E. Mei. Drieykora
lady_z
tanqdimi
Ninkata1007
Ashlie
kaaamzzz
fleurrr
mishle55
Bonnie_Bennett
Strawberry
mi_mi
Ashes
everything_ends
stelichka
mstrovila
Just_Another_Star
kaley
morgana
veritas
Todomodo
tarq
~ЛиЛ~
Marty
Shinbi
ujeni
kamenceto90
октопод
pearl
lera93
krystal
Merry
Далия
beni1979
Елфида Кастро
mim4eto93
-` nigнт_creaтure ..
Renesita
plamsi_sl
MuryG
stasi_1022
Memento
Imm0rtal
Marie
puFF
Didi168
djenny_m
Koen
Sakura2442
Thea
Christina.
~ i.LLusion
Zaharka
Petia
~Еви~
escapingthesun
Black_Cherry
~ Mistery writer ~
192 posters

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyПоследният филм, който гледахте?

more_horiz
First topic message reminder :

Кой е той?

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 15 Co7sdyn5m0tqt0n

Учудващо добър Последният филм, който гледахте? - Page 15 909357165 браво, за което

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Вода за слонове. Много скептично подходих към него, бяха ми казали преди това, че е ужасно скучен и лигав, но всъщност беше мил, сладък и смислен. :happy1:

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Игра на тронове. Много ми хареса

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcS9TBcCMGOMi082KVSY5RsepBBCof9SzPbZdWon6-X_heXxUwae&t=1

:lmao: :lmao: Ще си остане класика завинаги!! С нетърпение чакам да пуснат втора част онлайн. Последният филм, който гледахте? - Page 15 3569552857

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
ЕЛФ :d а сега някакъв сериал деветте живота на клоуи кинг .. яко

______________________________
Последният филм, който гледахте? - Page 15 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Rough Cut - страхотно филмче Последният филм, който гледахте? - Page 15 909357165

Последният филм, който гледахте? - Page 15 424px-RoughCut-p3_large

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 15 Scaled.php?server=837&filename=the20mistress20of20spic

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Последният филм, който гледахте? - Page 15 7389738n


Последният филм, който гледахте? - Page 15 Badge1

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 15 Unstoppablever7

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Агент XXL 3.Адски смях братче с този Мартин Лорънс :lmao: и Брандън Т. Джаксън в добавка :p2:

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 15 Spread_poster

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 15 P_139501

Невероятните приключения на Адел Блан-Сек


или както е издаден в България

Адел и проклятието на пирамидите


Бях изключително приятно изненадана от кабелния си оператор, който реши да ми пусне филми без пари. Още по-приятно бях изненадана от именно този неизвестен за мен, но изключително приятен филм.

Люк Бесон остава верен на себе си - съчетава европейски финес и елегантна визия, с чудесен хумор - на моменти прекалено откровен, но никога дебелашки. Филмът е създаден по комикс, и е чудесен отговор на зачестилите напоследък американски недоразумения, наречени филм по комикс. Филмът предлага не по-малко зрелищност, но доста повече смисъл, оригиналност и не на последно място - полезни дози ирония.

Филмът се развива в много любимо на мен време - началото на миналия век. Време белязано със световни войни и гениален научен прогрес, време на археологически разкрития и преобръщащи схващанията нови теории, време на изискани кавалери и еманципирани дами. Главната героиня е именно такава една жена - красива, нежна, обожавана от мъжете, обожаваща приключенията, смело отхвърляща задръжките, независима, но и чувствителна. Една много приятна версия на Лара Крофт, ако бе написана от Жул Верн.

Препоръчвам филма на всички, търсещи нещо забавно и ненатоварващо. На всички, на които им е писнало от "американско" чувство за хумор и прехвалени мултимилиардни екшъни. На всички, на които им липсва щипката наука във фантастиката и актьорската игра в киното.

______________________________
Последният филм, който гледахте? - Page 15 4347762w

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 15 DefinitelyMaybeTheEye2006415_f

P.P. Ashlie пак си направила страхотна рецензия .. ще го гледам с удоволствие, стига да го намеря филма.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
The Hangover 2. И както в повечето случаи първата част беше по - добра

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Tees Maar Khan.Страхотен индийски филма за един крадец,който обаче се променя(съъъъъъвсем леко) след като се запознава със селяните чрез, който иска да открадне държавни ценности.

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Transformers-Dark of the moon-3 част,страхотни ефекти,много зрелищен филм

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
http://img.zamunda.net/bitbucket/You_Got_Served_Special_Edition-%5Bcdcovers_cc%5D-front.jpg
You got served
Харесвам филми с улични танци, а този не беше зле.

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
The Last Don
Последният филм, който гледахте? - Page 15 71YXHPNVT5L._SL500_AA300_

Пузо е невероятен писател, а това е най-добрият филм правен по книга, който съм гледала някога. :love:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
DayBreakers - от отдавна не бях попадала на нещо подобно с такъв ефектен замисъл и сценарий. : )

______________________________
Light in the darkness

~ От истината ли се интересуваш?
Малко мое хлапе,
това е... тя...
Не омилостивявай,
за нас кръвта им е живот ни,
нападай когато можеш,
убивай когато желаеш,
и всичко друго нека бъде забавление! ~

Последният филм, който гледахте? - Page 15 Poet
~ Сълзи червени през миглите се стичат,
Очи от мрак в тъмата пронизват,
ръката треперещ, протегната напред е,
улавяйки в шепичката бяла и прахта и пепелта
от миналия простосмъртен,
бродещ от безкрая... във
вечността ... ~

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 15 3599079m

Много добър!!❤

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Последният филм, който гледахте? - Page 15 7389738n


Последният филм, който гледахте? - Page 15 Badge1

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 15 3600417V

По възможност го гледайте през деня, та ако случайнооо ви се прияде шоколад да има откъде да си го набавите...

Иначе много добър филм... лошото беше, че аз го гледах по нощите и просто при гледката на тоооолкова много шоколад направо полудях. 🤤

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 15 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply