BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Какво става на 16.08.2011?

power_settings_newLogin to reply
+3
Zaharka
~ i.LLusion
desistela
7 posters

descriptionКакво става на 16.08.2011? - Page 2 EmptyКакво става на 16.08.2011?

more_horiz
First topic message reminder :

ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ СМАХНАТИ РАНОБУДНИЦИ!!!


По-здрави на всички събудили се и намерили сили да се надигнат от леглото.Аз пак изчезнах за малко,но няма как-изпълнявам си съпружеските задължения :lmao: Мъжото се върна,настана радост и суматоха/отново/,взе едното дете да го поразходи до морето за 1-2 дена/УРА! Какво става на 16.08.2011? - Page 2 1089017131 Спокойствие за мама/.Донесе голяяям подарък,зарадва децата,уважи жената/охооо! :love: /и пак изчезна.
По въпроса за ремонтите-ми те нямат свършаване-все нещо ще има за бутане,замазване,драпане,разместване...Ето сега тук ще се боядисват всички стаи/добре,че ние няма да участваме/и съвсем тактично и стратегически се оттегляме от бойното поле и изчезваме за няколко дни.
Иначе много емоции поеха децата-разходки,игри,купонясване на рожден ден-детски...
На нас тази година ни се размина почивката-ще й мятаме отдалече.Да се надяваме за някое тихо място другото лято...
Ашли,за мъжете-че това поколение има ли такива дзверове?То това "мъж"ли е?Толкова са комплексирани-все се оплакват:ама работата им била тежка,или пък нямат такава,ама жената не ми дава/ем,кат не знайш как да си искаш???/ама парите не стигат,ами стреса бил голям...Абе,ей!-вие мъже ли сте или"п......вци"????
Що не се стегнете малко,ами за всичко при "мама"ходите-да ревете на скута й?
И аз имам едно същество от мъжки пол дето си го отглеждам сега.Ще се постарая да го направя истински "мачо"-никво реване на мама,никво оплакване,галантен с жените...и всичко дето сметна за добре...

Но стига за моите размисли и страсти-аз след малко пак изчезвам,че да не ме хванат за работа тука.Стигат ми и децата...

ВЕСЕЛИ ЗАБАВЛЕНИЯ ХОРА

descriptionКакво става на 16.08.2011? - Page 2 EmptyRe: Какво става на 16.08.2011?

more_horiz
ало :rock:
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply