BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПоредица: Razorland EmptyПоредица: Razorland

more_horiz
Поредица: Razorland 7137327

Enclave, book 1 / Енклав, книга 1/



ДОБРЕ ДОШЛИ В АПОКАЛИПСИСА.

В света на Дюс хората печелят право на име само ако оцелеят през първите си петнайсет години. През това време всяко неименувано „хлапе“ се тренира в една от трите групи: Развъждащи, Майстори или Ловци, а самоличността им може да се установи по количеството белези по ръцете им.
Дюс е искала да е Ловец откакто се помни. Като Ловец нейната цел е ясна – да се впусне храбро в опасните тунели извън енклава и да донесе месо, за да се изхрани групата, докато избягва свирепите чудовища, известни като Изродите. Тя е работила за тази цел през целия си живот и нищо няма да я спре, нито дори красивия мрачен Ловец на име Фейд.
Когато мистериозното момче става неин партньор, неприятностите на Дюс едва сега започват.
Тук престъпването на правилата се наказва бързо и строго, а Фейд не обича да спазва заповеди. В началото Дюс мисли, че той е луд, но докато смъртта дебне убежището им и става ясно, че старейшините не винаги знаят кое е най-доброто, тя се зачудва дали пък Фейд не казва истината. Партньора й я обърква: тя никога досега не е познавала момче като него, толкова предразположен към това да я докосва нежно, колкото към използването на ножове със смъртоносна грация. Докато разбиранията на Дюс се променят, това се случва и с баланса в непрестанната битка за оцеляване. Безумните Изроди, някога пресмятали опасността само чрез броя на белезите, дават признаци за хитрост и стратегии... но старейшините отказват необходимостта от всякакви предупреждения. Въпреки надвисналата катастрофа, енклавът поставя вярата в структурата си и жертваприношенията на преден план. Без значение колко се опитва, Дюс не може да спре тъмния прилив, който я отнася надалеч от единствения свят, който някога е познавала.
Дата на издаване: 12.04.2011 г.


Последната промяна е направена от Te!a на Съб 15 Окт - 14:56; мнението е било променяно общо 2 пъти

______________________________
Поредица: Razorland Dragon-Book

descriptionПоредица: Razorland EmptyRe: Поредица: Razorland

more_horiz
Много мрачно ве..... :wasnotme:

descriptionПоредица: Razorland EmptyRe: Поредица: Razorland

more_horiz
E, няма все да е розово, де. Поредица: Razorland 2115147716 Бих се зачела, звучи интересно. Да видим като излезе... Май ще бъде трилогия.

______________________________
Поредица: Razorland Dragon-Book

descriptionПоредица: Razorland EmptyRe: Поредица: Razorland

more_horiz
И аз бих искала да видя книгата, но не мога да я намеря. Ще ми помогнете ли?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоредица: Razorland EmptyRe: Поредица: Razorland

more_horiz
ENCLAVE
by Ann Aguirre
Coming April 12, 2011
:unsure:

Razorland - първите две глави :unsure:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Razorland EmptyRe: Поредица: Razorland

more_horiz
Мерси, Зах. Значи ще чакаме докато излезе книгата :pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоредица: Razorland EmptyRe: Поредица: Razorland

more_horiz
Download

______________________________
Поредица: Razorland Dragon-Book

descriptionПоредица: Razorland EmptyRe: Поредица: Razorland

more_horiz
Тъй като файла е epub, някой може ли да даде линк за сваляне на програма, която чете подобен тип файлове? :unsure:

______________________________
Поредица: Razorland Dragon-Book

descriptionПоредица: Razorland EmptyRe: Поредица: Razorland

more_horiz
Tрябва ти тази програмка Поредица: Razorland 909357165

descriptionПоредица: Razorland EmptyRe: Поредица: Razorland

more_horiz
Много, много благодаря! :slynce:

______________________________
Поредица: Razorland Dragon-Book

descriptionПоредица: Razorland EmptyRe: Поредица: Razorland

more_horiz
Звучи ми интересно, мисля да си я сваля и като ми остане повечко свободно време да почна да си я чета. Кой знае защо като прочетох резюмето първата ми аналогия беше с "Игрите на глада", най-вероятно нямат нищо общо, но може би за това ми грабна вниманието Поредица: Razorland 2115147716

______________________________
Поредица: Razorland Vghphf

descriptionПоредица: Razorland EmptyRe: Поредица: Razorland

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply