BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица ''Хатауей''

power_settings_newLogin to reply
+21
tsveti1911
NiKoLcHeToOo
Алабайка
PetyaG
Dobrinka83
aranna
olenka63
vivi86
galileo414
waternimph
isark
wenby
slava87
oira
jmv
GerryBass
reni_djedji
shebek1733
bobych
1998
~ Mistery writer ~
25 posters

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyПоредица ''Хатауей''

more_horiz
МОЙ ДО ПОЛУНОЩ
книга първа
Поредица ''Хатауей'' 161464_b


ТЕХНИЯТ ЖИВОТ НЕ СЕ ПОДЧИНЯВА НА ПРАВИЛА

Когато неочаквано наследство издига семейството и до аристократичната класа, Амелия Хатауей открива, че грижите за по-малките и сестри и своенравния и брат лесно могат да бъдат сравнени с рискованото управление на стотонен параход. А привличането, което тя чувства към високия, тъмен и опасно красив Кам Роан е с още по-непредвидими последици...

ЖЕЛАНИЕТО ГИ ИЗГАРЯ

Богат отвъд онова, за което повечето хора мечтаят, Кам е уморен от дребнавите ограничения на обществото и копнее да се върне към дивите корени на своята "нецивилизована"раса, когато възхитителната Амелия се появява една вечер при него с молба за помощ. Той възнамерява да и предложи единствено приятелство, но намеренията не съвпадата с желанието, което заслепява и двамата.А възможно ли е изобщо мъж, който презира правилата и условностите, да бъде изкушен от нещо толкова сковаващо като брака?

Животът във висшето общество неочаквано и скандално ще се окаже много горещ...

______________________________
Поредица ''Хатауей'' 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Поредица ''Хатауей'' 4965902g

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
ЛЮБОВ НА РАЗСЪМВАНЕ
книга втора
Поредица ''Хатауей'' 162982_b

"Любов на разсъмване" един блестящ роман за забранена любов и дълго отхвърляна мечта, за страст, каквато се случва само веднъж в живота...

Той много би искал да я забрави...

Кев Мерипен копнее за красивата благовъзпитана Уинифред Хатауей още от времето, когато той е момче, чийто живот нейното семейство спасява на ръба на смъртта. Но симпатичният мургав младеж е човек с мистериозен произход - и се бои, че мракът на неговото минало би съкрушил деликатната, блестяща Уин. Така че Кев отказва да се предаде на съблазънта... и не след дълго Уин се оказва наранена и изтерзана от него при един изненадващ, опустошителен обрат на съдбата...

Може ли тя да го запомни такъв, какъвто е бил преди?

Тогава Уин се завръща в Англия... само за да открие, че Кев се е превърнал в коравосърдечен човек, решен да отхвърли любовта й на всяка цена.

Междувременно, привлекателен и съблазнителен ухажор гласи мрежите си около Уин. Време е Кев да направи своя ход - сега или никога. Но първо трябва да се изправи срещу опасната тайна на своята съдба - или рискува да загуби единствената жена, заради която живее...


ОЧАКВАЙТЕ СКОРО ТРЕТАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА.

______________________________
Поредица ''Хатауей'' 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Поредица ''Хатауей'' 4965902g

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Аз ги прочетох и двете книги, дори я имам едната. Ами както обикновено Лайза те хваща в началото, мята те в оркестъра по средата и те оставя без дъх накрая. Забавни, чаровни, героите са толкова пленителни, че си подобрих рекорда за най - бързо прочетена книга.
Стига съм правила реклама на книгите, ако ги прочетете ще видите за какво говоря.
😉

______________________________
Поредица ''Хатауей'' 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Поредица ''Хатауей'' 4965902g

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
здравейте и извинете че ви досаждам но имам един въпрос
и той е
кога ще излезе третата книга

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Обожавам тази поредица на Лайзичка. ❤ Искрено се надявам "Ергон" да я издадат до край, защото и четвъртата "Married by morning" за Лео, и петата "Love In The Afternoon" за Биатрикс са ужасяващо интересни. Поглъщаш ги неусетно, а в душата ти остава жаждата за поредната доза Лайза. Поредица ''Хатауей'' 1513021971

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Страхотна поредица просто съм влюбена в нея :lovely:

______________________________
Поредица ''Хатауей'' 2vrssg3

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Страхотна поредица! Лайза е една от любимите ми авторки.

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Не знам защо но нещо първата книга не ми тръгна , но ще пробвам да я започна отново . Може би съм нямала настроение .

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
GerryBass написа:
Не знам защо но нещо първата книга не ми тръгна , но ще пробвам да я започна отново . Може би съм нямала настроение .


О, аз знам, защо ми вървеше много мудно първата книга (така и не стигнах до следващите). Просто изрази като лорд мой и ром ме изкараха извън релси ❌

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Поредицата наистина е невероятна. Въпреки, че в първата част по отношение на превода имаше какво да се желае. Не зная първоизточника, който е ползван за превода, но определено имаше разминаване с оригинала. При втора и трета, поне не съм срещала такова /вярно, че съм ги чела на руски, а и рускините от време на време се отдават на "лично творчество" при преводите/.Въпреки това, да благодарим на Ергон,че издават Лайза. На мен тя ми е една от любимките и много ми се ще да видим на български и друга нейна хубост - поредицата Wallflowers. Наистина е много, много интересна.

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Друга любима авторка и поредица ❤ Хатауей са едно колоритно семейство, което е направо ощетено от превода на първите книги книги ;( За третата имам само една-две малки забележки, но вече свикнах да си затварям очите за грешките им. Знам, че е трудно да се превежда, но все пак хората дават пари за тези книги и трябва да се внимава как се работи.

По темата - обожавам го това семейство Поредица ''Хатауей'' 909357165 И чакам с огромно нетърпение историите на Лео и Катрин и Беа и Кристофър.

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
И двете книги са чудесни! Героите са чаровни и забавни. Определено с Лайза не се скучае. Чакам с нетърпение останалите книги от поредицата...

______________________________
http://12mag.net/fashion/martenitsi-s-kauza-2/

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Лайза Клейпас ми е една от любимите писателки. За нещастие в България са издадени много малко нейни книги и понякога превода е меко казано странен. Не можах да разбера защо третата книга от поредицата "Хатауей" излезе на българския пазар под името "Попи"?

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Прекрасна поредица, която спира дъха още с първата книга и така с всяка следваща, докато не затворя и последната страница с широка усмивка и нетърпение за следващата. Дано издателството ни зарадва скоро с историята на Кат и Лео Поредица ''Хатауей'' 909357165

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Страхотна поредица. От досега прочетените Попи е моят фаворит.

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Невероятна поредица ,невероятна авторка. Туко що завърших Попи и започвам Женени до сутринта (за Лео), а до колкото разбрах до края на април се очаква да излезе и петата книга.

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Страхотна новина. Дано да смогнат и по-рано. Очакванията ми за петата книга са огромни. Още от началото чакам да прочета историята за Беа и животинките.

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
От тази поредица първо прочетох Попи, а после останалите. Чакам с нетърпение книгата за Лео.

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Тя книгата за Лео излезна мисля, че преди половин месец.

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
Вчера си купих "Женени до сутринта" (книжката за Лео ) и нямам търпение за следващата Поредица ''Хатауей'' 909357165

descriptionПоредица ''Хатауей'' EmptyRe: Поредица ''Хатауей''

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply