BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Идеи за развитието на форума

power_settings_newLogin to reply
+19
queen-stefi
mishle55
Ashlie
Lux
xxavatarxx
danitaaaaaa
~ Mistery writer ~
desistela
escapingthesun
MuryG
Marie
Zaharka
tanqdimi
~ i.LLusion
Thea
Merry
Koen
The_Devil_herself
Renesita
23 posters

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyИдеи за развитието на форума

more_horiz
First topic message reminder :

Давайте своите предложения тук.

______________________________
Идеи за развитието на форума - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Но не правете повече важни теми като съобщения, че много грозно се трупат. Особено като бяха играта за ловеца, дневната рубрика и "добре дошли" темата. И те картинки като се разчекнат там... грозна работа. Сериозно. Не се обиждайте, не го казвам за лошо, но не изглеждаше никак добре. Искаш да отвориш примерно превод да четеш новите глави и те там ти се разчекват 3 теми, които трябва да прескочиш. Най-вече картинките пречат, защото все даваш надолу, надолу, докато стигнеш до това, което търсиш.

______________________________
Идеи за развитието на форума - Page 3 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Много бих искала като влизам във форума да има една специална лента/-също като анкетите и последни мнения/,където да са представени всички нови теми.Значи всеки който пуска някъде нова тема да напише на това място/може би в портала някъде/заглавието на темата и отдолу линк с препратка към раздела в който е сложена.Т.к. аз случайно намирам новите теми и анкети,а не мога всеки път да разглеждам подробно целия форум.Така потребителите като влязат и веднага ще виждат какви нови неща има.Може да се задържа по 1 или 2 седмици -по ваша преценка,но смятам че така много по лесно ще се намират новите неща и повече мнения ще се пишат.

Много моля при следващата смяна на скина да напишете всичко на български/"цитирай","нова тема","редакция"и т.н./,т.к. не всички знаят английски и на мен понякога ми е трудно да разбера къде какво да правя.С предния скин всичко беше лесно.

Благодаря!

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
desistela написа:
Много бих искала като влизам във форума да има една специална лента/-също като анкетите и последни мнения/,където да са представени всички нови теми.Значи всеки който пуска някъде нова тема да напише на това място/може би в портала някъде/заглавието на темата и отдолу линк с препратка към раздела в който е сложена.Т.к. аз случайно намирам новите теми и анкети,а не мога всеки път да разглеждам подробно целия форум.Така потребителите като влязат и веднага ще виждат какви нови неща има.Може да се задържа по 1 или 2 седмици -по ваша преценка,но смятам че така много по лесно ще се намират новите неща и повече мнения ще се пишат.

Много моля при следващата смяна на скина да напишете всичко на български/"цитирай","нова тема","редакция"и т.н./,т.к. не всички знаят английски и на мен понякога ми е трудно да разбера къде какво да правя.С предния скин всичко беше лесно.

Благодаря!


Относно кирилизирани бутончета, предполагам, че ще се разберем още със сегашния скин. Относно първата част на мнението ти, имаме такава опция.

Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies


Намира се над легендата с потребителите. Цъкаш на първото.

______________________________
Идеи за развитието на форума - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Ми то затова не го намирам-като не разбирам чак толкова английски...

Извинете ме ,може аз да съм "киорава"и заблудена -ама търсих и не го намирам.Сори!

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Идеи за развитието на форума - Page 3 3164183k
Ей там с червено съм го оградила Идеи за развитието на форума - Page 3 909357165
Първото е днешните активни теми
Второто е топ 20 активни потребители
Третото е същото като второто Идеи за развитието на форума - Page 3 2115147716
А четвъртото по-добре не го натискай, че се трият някакви настройки на форума

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Идеи за развитието на форума - Page 3 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Идеи за развитието на форума - Page 3 Animated_gif_024_hippo

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Merry написа:
Но не правете повече важни теми като съобщения, че много грозно се трупат. Особено като бяха играта за ловеца, дневната рубрика и "добре дошли" темата. И те картинки като се разчекнат там... грозна работа. Сериозно. Не се обиждайте, не го казвам за лошо, но не изглеждаше никак добре. Искаш да отвориш примерно превод да четеш новите глави и те там ти се разчекват 3 теми, които трябва да прескочиш. Най-вече картинките пречат, защото все даваш надолу, надолу, докато стигнеш до това, което търсиш.


Merry, така мисля, че е по-добре. Махнах картинките, преместих ги по-надолу в текста. :pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
имам една идея за тема към лично творчество Идеи за развитието на форума - Page 3 909357165
миналите дни четох много добри прози и на някои дори ми се прииска аз и да пиша нещо по историята тогава се замислих защо да не направим тема в която да пишем всички тоест първият задава начало на историята вторият продължава след това друг се включва и така нататък...

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Ами направи такава тема и напиши някакви правила.
Пусни я направо в Главния раздел от Лично творчество.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
добре ще се опитам до няколко дни
да я направя
Идеи за развитието на форума - Page 3 909357165

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Здравейте! Знам че съм нов ... или по скоро току що регистриран, но примерно можете да промените малко дизайна на форума, защото това зелено се бие малко на очи, но това разбира се е мое мнение ... и чата, можете да го преместите долу ... можете и да направите картинка за всеки форум, примерно ако форума се казва Творчество, ще направите картинка на която да пише Творчество и примерно ако цъкнеш на нея да ти отваря направо форума ...

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
xxavatarxx написа:
Здравейте! Знам че съм нов ... или по скоро току що регистриран, но примерно можете да промените малко дизайна на форума, защото това зелено се бие малко на очи, но това разбира се е мое мнение ... и чата, можете да го преместите долу ... можете и да направите картинка за всеки форум, примерно ако форума се казва Творчество, ще направите картинка на която да пише Творчество и примерно ако цъкнеш на нея да ти отваря направо форума ...

Няма да коментирам последните идеи, които не звучат зле, но само ще кажа, че скина беше сменен със зелен съвсем наскоро Идеи за развитието на форума - Page 3 909357165 Идеи за развитието на форума - Page 3 909357165 Идеи за развитието на форума - Page 3 909357165

______________________________
Идеи за развитието на форума - Page 3 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Идеи за развитието на форума - Page 3 4965902g

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Lora11 написа:
xxavatarxx написа:
Здравейте! Знам че съм нов ... или по скоро току що регистриран, но примерно можете да промените малко дизайна на форума, защото това зелено се бие малко на очи, но това разбира се е мое мнение ... и чата, можете да го преместите долу ... можете и да направите картинка за всеки форум, примерно ако форума се казва Творчество, ще направите картинка на която да пише Творчество и примерно ако цъкнеш на нея да ти отваря направо форума ...

Няма да коментирам последните идеи, които не звучат зле, но само ще кажа, че скина беше сменен със зелен съвсем наскоро Идеи за развитието на форума - Page 3 800698 Идеи за развитието на форума - Page 3 800698 Идеи за развитието на форума - Page 3 800698
Сори за спама, но аз съм нов ... А да искам да питам нещо ... защото като искам да редактирам нещо след което съм писал доста, не мога да си сложа мишката там, не че е за тук тва но ако не е проблем значи ви давам идея да го оправите ... Идеи за развитието на форума - Page 3 2852797874 Идеи за развитието на форума - Page 3 2852797874 Идеи за развитието на форума - Page 3 2852797874 сори за спама отново

______________________________

Идеи за развитието на форума - Page 3 124k

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
xxavatarxx написа:
Здравейте! Знам че съм нов ... или по скоро току що регистриран, но примерно можете да промените малко дизайна на форума, защото това зелено се бие малко на очи, но това разбира се е мое мнение ... и чата, можете да го преместите долу ... можете и да направите картинка за всеки форум, примерно ако форума се казва Творчество, ще направите картинка на която да пише Творчество и примерно ако цъкнеш на нея да ти отваря направо форума ...


Стараем се да не модерираме цирк, тъй че гледаме всичко да е по-семпло :pardon:
Скинът го сменяме честичко, предвид че не можем да угодим на всекиго, просто ще трябва да изчакате правилното за вас попадение Идеи за развитието на форума - Page 3 2115147716

Едит: сега видях последния ти пост. Зах, знам че и ти имаше подобен проблем, може да обясниш как си го оправила на ЛС.

______________________________
Идеи за развитието на форума - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Не съм само аз и не съм го оправила. Идеи за развитието на форума - Page 3 2115147716 Гледам да не бъркам, защото трябва да трия целия текст. Никой не можа да каже защо стана така. Последствие е от забраната за копиране. Нагаждаме се според ситуацията. :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
С кой браузър сте?

______________________________
Идеи за развитието на форума - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Renesita написа:
С кой браузър сте?


Mozilla

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Zaharka написа:
Renesita написа:
С кой браузър сте?


Mozilla

______________________________

Идеи за развитието на форума - Page 3 124k

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Еми, пробвайте с google chrom.

______________________________
Идеи за развитието на форума - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Трябва да се преместим в темата ЧАТ защото и аз разбирам че спамим, а не съм нито мод нито админ ... пък и за ся достатъчно спамих ...

______________________________

Идеи за развитието на форума - Page 3 124k

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Не спамиш, спокойно. Важното е да решим проблема.

______________________________
Идеи за развитието на форума - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 3 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply