BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Идеи за развитието на форума

power_settings_newLogin to reply
+19
queen-stefi
mishle55
Ashlie
Lux
xxavatarxx
danitaaaaaa
~ Mistery writer ~
desistela
escapingthesun
MuryG
Marie
Zaharka
tanqdimi
~ i.LLusion
Thea
Merry
Koen
The_Devil_herself
Renesita
23 posters

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 6 EmptyИдеи за развитието на форума

more_horiz
First topic message reminder :

Давайте своите предложения тук.

______________________________
Идеи за развитието на форума - Page 6 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 6 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Здравейте, предлагам да се създаде роулплей зона. Би било забавно, а и е чудесно разнообразие :)

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 6 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Да. Съгласна съм. Но роул плей, а не рпг. Аз лично харесвам типът РП, в което дадените играчи пишат всичко в една тема и си пишат постовете на едно място, а не като цветарки да обикалят разделите и никой читател да не може да проследи откъде са почнали и къде са продължили да пишат.

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 6 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Да, така е. Създаването на голяма структура не би било добре за този форум, ще бъде наистина прекалено.
Но да се съберем в една или две теми е напълно разумно

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 6 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Привет! Нова съм тук и още се ориентирам и честно да си призная- доста ми е трудно. Например още при регистрацията. Не беше упоменато,че на мейла си ще получа линк за активиране и чак след като го ползвам регистрацията ми ще бъде потвърдена. Доста майни имаше и пароли от рода на 99розовирози... докато се сетя да си отворя пощата,което предполагам е моя вина,ама все пак пишете ги тези неща за хората като мен- родени доста преди 2000г.
Друго- не мога да намеря това което търся като тема във форума. Пример от преди малко:
Търсейки къде сте намерили място за поредицата на Даринда Джоунс,попаднах на тема за Тери Пратчет.От там се отплеснах и времето ми за пред компютъра свърши.
Възможно ли е да се организират темите малко по- логично? В раздела Книги виждам безразборно книгите за Братството на черния кинжал сред други. Има ли начин да се направят раздели, например поредици или пък по жанрове. Ако съм единствената зле ориентирана тук надявам се някой да ми отдели минутка да ми обясни как е организиран форума.

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 6 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Бет Рандъл написа:
Привет! Нова съм тук и още се ориентирам и честно да си призная- доста ми е трудно. Например още при регистрацията. Не беше упоменато,че на мейла си ще получа линк за активиране и чак след като го ползвам регистрацията ми ще бъде потвърдена. Доста майни имаше и пароли от рода на 99розовирози... докато се сетя да си отворя пощата,което предполагам е моя вина,ама все пак пишете ги тези неща за хората като мен- родени доста преди 2000г.
Друго- не мога да намеря това което търся като тема във форума. Пример от преди малко:
Търсейки къде сте намерили място за поредицата на Даринда Джоунс,попаднах на тема за Тери Пратчет.От там се отплеснах и времето ми за пред компютъра свърши.
Възможно ли е да се организират темите малко по- логично? В раздела Книги виждам безразборно книгите за Братството на черния кинжал сред други. Има ли начин да се направят раздели, например поредици или пък по жанрове. Ако съм единствената зле ориентирана тук надявам се някой да ми отдели минутка да ми обясни как е организиран форума.


Горе под банера има бутонче за търсене. Рядко се ползва, ама работи.

Книгите са подредени в раздели. Има раздел за автори (само някои, ама няма пълно щастие), преводната литература вътре също е разделена на подраздели по издателства, чуждата литература е малко мешана скара, ама как да е... и т.н. Хвърли поглед на описанията под заглавието на всеки раздел - дават ориентири.

Всяка книга/поредица си има отделна тема. Конкретно Даринда можеш да намериш на две места - тема за преведените от Ибис книги има съответно в раздела на Ибис в Преводна литература, а преведените от нас следващи книги са в раздела за фен преводи на съответния екип, който работи по поредицата (НеЕкипа). Вътре допълнително са разделени по автори за по-лесно търсене.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 6 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Благодаря за информацията.Търсачката беше първото нещо,което използвах,преди да пиша в тази тема. Резултатът,който ми даде, когато задам като търсене Даринда Джоунс е 1-Преведени книги; 2-Джесика Джоунс и 3 и 4 ги забравих. В преведени книги се почва едно търсене... Ама така ще е явно Идеи за развитието на форума - Page 6 675148475 Идеи за развитието на форума - Page 6 675148475 Май съм се разглезила нещо. Ще трябва да отделя повече време да разгледам. Пък пак ако се омотам ще питам. Идеи за развитието на форума - Page 6 1351334953 Благодаря за бързия отговор Идеи за развитието на форума - Page 6 1997570614

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 6 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
Бет Рандъл написа:
Благодаря за информацията.Търсачката беше първото нещо,което използвах,преди да пиша в тази тема. Резултатът,който ми даде, когато задам като търсене Даринда Джоунс  е 1-Преведени книги; 2-Джесика Джоунс и 3 и 4 ги забравих. В преведени книги се почва едно търсене... Ама така ще е явно Идеи за развитието на форума - Page 6 675148475 Идеи за развитието на форума - Page 6 675148475 Май съм се разглезила нещо. Ще трябва да отделя повече време да разгледам. Пък пак ако се омотам ще питам.  Идеи за развитието на форума - Page 6 1351334953 Благодаря за бързия отговор Идеи за развитието на форума - Page 6 1997570614


Питай спокойно. Като поопознаеш форума, лесно ще се ориентираш в подредения хаос Идеи за развитието на форума - Page 6 909357165

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИдеи за развитието на форума - Page 6 EmptyRe: Идеи за развитието на форума

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply