BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

power_settings_newLogin to reply
+62
НаскаПЗ
Mariana278
Iv13
GalyaGalya
sezer
Mima
infis
milenatt
Рио ДЖ
Mi6abmw
zlativlad
ИваХимена
Наталия Ненчева
Елена Абас
sNoW
Emmaa12
steli_tp
zaraki
mirela.iliyanova
polito1991
Shemetna
Uniquemer
natali_al
DoTo
viki12
vivi86
t.lisheva
aleksag
Мая аврамова
boobi700
Landina
ves
jijerota
galileo414
Ivalina8608
todorova90
staneva
nilekta
grum4o
ubka17ubka
zlato_91
sisi nik
tedito1209
Стефанина
ani82
nmk_262
cvetistil
Venka
minchetoyyy
walia78
bee123
naFarela
kikitkata87
desi7y
morgana666
annаyordanova0
k.gergeva
iveto81
alex79
ganinka
stefani70
Ralna
66 posters

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyДискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
First topic message reminder :

Сладурки, по ваше желание пускаме нова тема.
Тук може да обсъждате предположенията си как ще се развие историята, да развихрите въображението си, и когато пуснем книгата, ще видим коя от вас има оракулски способности Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 675148475 Много от вас гадаят каква ще е реакцията на Крейтън, щом научи за заминаването на Холи, и това може да е отправната ви точка.
Освен това, след като пуснах картинките с двойката от корицата, повечето споделиха, че не си представят Крейтън и Холи по този начин, така че може да ни покажете и вашата представа за това, как изглеждат те, че дори и другите герои. :1:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Дискусията май се заформи в другата тема, ама аз тук ще отговоря.
Лично аз не мисля, че е чак такъв проблем, че Крейтън не е казал на Холи за Аника. От това, което знаем за нея ( Аника ), а то е много малко, или наистина не и отдава значение или пък има нещо голямо. Като, че ли има нещо гнило свързано с това премълчаване. И ми се струва, че тази Аника ще играе роля в третата книга. Мисля си също, че майка и на Холи в Маями ще направи някоя глупост и ще я изложи.
По принцип много рядко ще съжаля мъж в книга, но тук ми стана жал за Крейтън. След всичко, което направи за нея, тя пак бележката и иска да бяга.
Проблема и на двамата, е че няма диалог между тях! Но то пък нали все нещо трябва да има, за да е интересно на читателя Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 2115147716

______________________________
Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Аз симпатизирам на Крейтън - Холи е себична,в същото време неуверена ,без грам самочувствие,вглъбена в собствения си свят.До тук освен да използва Крейтън ,друго не е показала.
Противно на очакванията ми,милиардерът се държи в пъти по-добре.Мисля ,че тя трябва да го потърси ....

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Той се върти изцяло около нея, а тя пак го заряза. Холи започва да ми става все по антипатична.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Предвид живота, който е водила Холи и живота на Крейтън - разбирам защо го напусна. Може да не го приемам, но я разбирам. Когато имаш само себе си на този свят, трудно се доверяваш на друг, особено когато собствената ти майка те е изоставила. Когато Аника и наприказва всички онези гадории, Холи знае, че го прави с цел - но това не ги прави лъжи, нали /според Холи/. Какво може да даде на мъж, който си има всичко което поиска - според Холи нищо.
При условие, че осъзнава, че се влюбва в Крейтън - за мен това е основната причина, че го напуска. Ако беше само за парите и секса, нямаше да и пука дали ще го излага пред приятелите му, дали има акцент или дали разбира от бизнес сделки.
Предполагам, че ще напише песен, ще му се обади ... и дано не възприеме покупката на звукозаписната компания като опит Крейтън да купи Холи.
Е, това е просто още мнение - очакавам с нетърпение финала.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Съгласна съм с теб, nilekta. И аз мисля, че избяга по-скоро защото осъзнава, че се влюбва в него, и тъй като никога преди не е била влюбена, е адски изплашена. Обаче какво се страхува не ми е много ясно, тъй като той й доказа, че ще е до нея без значение какво. Тя все още смята, че е под нивото му, че не го заслужава. Дори думите й, когато му каза, че майка й е в затвора го потвърждават. "— Ако преди не си бил сигурен, че си се оженил за боклук, вече може да се успокоиш, защото ще имаш неопровержимо доказателство." Заради глупостите на майка си, и заради това, че не е имала стабилно мъжко присъствие в живота си, докато е растяла, тя просто не може да  повярва, че той наистина държи на нея.
Иначе не се притеснявай да даваш предположения и да изказваш мнение, тази тема е точно за това.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Много неуверена в личните отношения от една страна, а от друга с ясна цел къде иска да бъде и какво да постигне. Но самата тя си пречи с този стремеж да не се влюби, защото могат да я наранят. Идеята да остане на саме със себе си не е лоша, стига да не се повтвря с начина на тръгване. Но смятам, че бягайки от проблема не го решаваш....

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Не мога да намеря първата част на порочен милиардер.Може ли някой да прати линка.Благодаря

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
staneva написа:
Не мога да намеря първата част на  порочен милиардер.Може ли някой да прати линка.Благодаря


Ето я темата "Порочен милиардер"

sisi nik бягането не е решаване на проблема, ама по презумция, ако някой бяга, друг го гони и след това има сдобряване :1:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Да, съгласна съм, че като бягаш може и да те гонят, но винаги има възможност никой да не хукне след теб, особено ако го правиш при всяко препятствие по пътя.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
sisi nik написа:
Да, съгласна съм, че като бягаш може и да те гонят, но винаги има възможност никой да не хукне след теб, особено ако го правиш при всяко препятствие по пътя.


Ахаха така си е, ама пу пу тука да не е така. Е аз знам как е, ама не казвам Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 675148475

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
ganinka написа:
Хахха, понеже си чакам търпеливо да дойде при мен за редакция (защото мразя да чета книга два пъти, иначе досега да съм оглозгала суровия превод, ама после няма да ми е интересно), и аз съм от тези с догадките.
Не знам как ще се развие историята, ама ще ми хареса повече, ако този път за разнообразие той не я последва. Да си поживеят малко разделени, та да вземат да се осъзнаят.
И накрая Холи да изпее на някой концерт първата песен, която написа, след като се срещнаха - същата тази, която Вал каза, че е убиец. И Крейтън да разбере, че е посветена на него, и тогава да хукне към нея.
Ама ще видим, отивам да ръчкам колежките, че по-скоро да дойде при мен, а след това няма да чакате много... Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 1351334953



...

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Писах по-горе  род цитата ама нещо пак не ми се получе...
Еи точно това си мисля и аз...ако наистина се случи нещо подобно книгата ще е трепач.Какво да се прави падам си по  сладникавите истории. ..

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
много хубава книга прочетох я на един дъх

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
[quote="todorova90"]
ganinka написа:
Хахха, понеже си чакам търпеливо да дойде при мен за редакция (защото мразя да чета книга два пъти, иначе досега да съм оглозгала суровия превод, ама после няма да ми е интересно), и аз съм от тези с догадките.
Не знам как ще се развие историята, ама ще ми хареса повече, ако този път за разнообразие той не я последва. Да си поживеят малко разделени, та да вземат да се осъзнаят.
И накрая Холи да изпее на някой концерт първата песен, която написа, след като се срещнаха - същата тази, която Вал каза, че е убиец. И Крейтън да разбере, че е посветена на него, и тогава да хукне към нея.
Ама ще видим, отивам да ръчкам колежките, че по-скоро да дойде при мен, а след това няма да чакате много... Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 1351334953


Това е много добро предположение, определено ще бъде хубаво ако стане нещо такава 😉

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Холи е в къщата на баба си, невероятно секси мъж стои на вратата и не е Крейтън???

Кой аджеба е този според вас? И най-важното какво прави в къщата на бабата на Холи?
Дали няма да е Боун Трашър или пък някой друг сексапилен певец?
Много взе да израе въображението ми, но съм сигурна, че не е това което изглежда Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 1089017131

______________________________
Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
iveto81 написа:

Много взе да израе въображението ми, но съм сигурна, че не е това което изглежда Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 1089017131


Да, да ама що стои на вратата на спалнята й, а тя е в леглото? 😉

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
galileo414 написа:
iveto81 написа:

Много взе да израе въображението ми, но съм сигурна, че не е това което изглежда Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 1089017131


Да, да ама що стои на вратата на спалнята й, а тя е в леглото?   😉

Ти няма да ни кажеш нали :1:
Ама аз сега ще напиша една сценка :whistle:  
Стои пича на вратата на спалнята и защото това ще да е някаква реклама. Нещо свързано с работата и или пък най-вероятно снимат клип на песента. Онази, която която най-вероятно ще посвети на Крейтън.

______________________________
Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Не съм прочела до края тази част, но изключително се дразня на тесногръдието и егоиозма на Холи. В повечето книги главната героиня е глупава и наранена и всичко трябва да св върти около нея. Уффф.
не ме разбирайте погрешно,напротив харесвам книгата и други подобни, но чак понякога се чудя защо в повечето случай са такива главните героини Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 613795249

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Ахахаха Иве, давай давай, интересни неща ти хрумват.

jijerota аз си имам теория. Авторките, които измислят страхотни главни герои, като Крейтън например, вероятно по някое време се вживяват много в "ролята" и решават да направят главната, я тъпа, като круша, я несигурна, я заблудена като овца, по простата причина, че искат главния да изпъкне. Честно казано в любими мои книги, колкото и да съм харесвала самата история, главните са ми били ужасяващо дразнещи. Визирам Бела Суон, която мигаше като полуидиот и не можеше да сглоби 2 прости изречения, или Анастейжа Стийл, която беше несигурна, ирационална и вероятно с раздвоение на личността, защото си говореше с "вътрешната си богиня" все едно е отделен човек. Тъй че и Холи малко се издъни, и не е за сърдене, ако някой не я харесва. Аз си я харесвам, макар да не одобрявам всичките й решения, опитвам се да я разбера и да се поставя на нейно място и пак не намирам достатъчно добро обяснение за действията й. Но като цяло, ако действаше рационално и с мисъл, нямаше да има за какво да пише авторката, карайки героите си да грешат, Мегън има възможност да им помогне да поправят грешките си, и така става една книга, по-дълга от 10 страници.Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 2115147716

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Какво смятам, че ще стане - то е почти ясно - задължителния хепиенд.
Но интересното е как ще ссе стигне до него.
Мисля, че той ще намери бижутата на баба и, които майка и заложи и ще и ги даде на галавечерта за изгряваща звезда, която тя ще спечели.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 4 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply