BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

power_settings_newLogin to reply
+62
НаскаПЗ
Mariana278
Iv13
GalyaGalya
sezer
Mima
infis
milenatt
Рио ДЖ
Mi6abmw
zlativlad
ИваХимена
Наталия Ненчева
Елена Абас
sNoW
Emmaa12
steli_tp
zaraki
mirela.iliyanova
polito1991
Shemetna
Uniquemer
natali_al
DoTo
viki12
vivi86
t.lisheva
aleksag
Мая аврамова
boobi700
Landina
ves
jijerota
galileo414
Ivalina8608
todorova90
staneva
nilekta
grum4o
ubka17ubka
zlato_91
sisi nik
tedito1209
Стефанина
ani82
nmk_262
cvetistil
Venka
minchetoyyy
walia78
bee123
naFarela
kikitkata87
desi7y
morgana666
annаyordanova0
k.gergeva
iveto81
alex79
ganinka
stefani70
Ralna
66 posters

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyДискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
First topic message reminder :

Сладурки, по ваше желание пускаме нова тема.
Тук може да обсъждате предположенията си как ще се развие историята, да развихрите въображението си, и когато пуснем книгата, ще видим коя от вас има оракулски способности Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 675148475 Много от вас гадаят каква ще е реакцията на Крейтън, щом научи за заминаването на Холи, и това може да е отправната ви точка.
Освен това, след като пуснах картинките с двойката от корицата, повечето споделиха, че не си представят Крейтън и Холи по този начин, така че може да ни покажете и вашата представа за това, как изглеждат те, че дори и другите герои. :1:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
ЗначЕ, тази ако още един път си събере багажа за тоя дето духа, лично ще я разведа, л-и-ч-н-о!!!! |-( |-( |-(

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Ахахаха начЕ, хубаво тогаз че са само 3 книги, иначе ако бяха 4 сигурна съм авторката щеше да намери как да я прати отново на път. Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Ralna написа:
Ахахаха начЕ, хубаво тогаз че са само 3 книги, иначе ако бяха 4 сигурна съм авторката щеше да намери как да я прати отново на път. Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716
ааааааа нье! не се приема, отказвам, искам развод Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Въпроса ми е сега, кой по кого ще тича. Крейтън по Холи или обратното. Той веднъж тича след нея. Ако ме питата сега е неин ред. Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 3807526781 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 3807526781 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 3807526781

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
аз изобщо не съм убедена, че той трябва да се занимава с нея - не може тя постоянно да бяга и грам да не се напъва за една връзка, за която са нужни ДВАМА, пък той да търчи все след нея и да се извинява за това, което е и затова което тя хем харесва в него, хем пък не харесва и иска да промени и да се напъва нещата да се получат и заради нея .. то къде му излиза края така?!

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Напълно съм съгласна с теб, но за да има интрига и в третата част някой ще трябва да отстъпи.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Оххх на едно местенце в третата книга има едни думи на Крейтън, които са много яки, ама не знам дали да ви ги напиша. Много ли сте любопитни?

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Многоооооооооо Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Амииииииииии , много Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 976781486

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Ralna написа:
Оххх на едно местенце в третата книга има едни думи на Крейтън, които са много яки, ама не знам дали да ви ги напиша. Много ли сте любопитни?

Ама как няма да ги напишеш, даваййййй :1:

______________________________
Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Напиши ги, моляяяяяяя:)

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Хахха, понеже си чакам търпеливо да дойде при мен за редакция (защото мразя да чета книга два пъти, иначе досега да съм оглозгала суровия превод, ама после няма да ми е интересно), и аз съм от тези с догадките.
Не знам как ще се развие историята, ама ще ми хареса повече, ако този път за разнообразие той не я последва. Да си поживеят малко разделени, та да вземат да се осъзнаят.
И накрая Холи да изпее на някой концерт първата песен, която написа, след като се срещнаха - същата тази, която Вал каза, че е убиец. И Крейтън да разбере, че е посветена на него, и тогава да хукне към нея.
Ама ще видим, отивам да ръчкам колежките, че по-скоро да дойде при мен, а след това няма да чакате много... Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 1351334953

______________________________
Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 I5ojk3

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Сподели моля :)

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
desi7y написа:


Действам по въпроса  Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2903674814


Благодаря Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 1997570614 .

Сега да си кажа и аз. Значи ама наистина съм бясна на Холи. Искам този път тя да го гони. Взе се много на сериозно май :whiping: . След всичко, което направи за нея, заради една глупост едва ли не, пак ще хваща пътя.
Spoiler :

Иначе си ми е сладур :lovely:.

______________________________
Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Е Холи прекали все си тръгва, а бе тия хора защо не си поговорят.Ох ,много ме ядосват!

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Spoiler :

Деси, няма да ти давам зор, ама... на нокти стоя, момиче! Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 2115147716

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
според мен при Крейтън ще има сблъсък между гордост, инстинкт за самосъхранение и любов и в крайна сметка няма да тръгне да я търси, обаче нали той купи компанията, в която тя работи .. според мен ще й се изтресе като собственик и ще я хвърли в ступор, но понеже тя ясно даде да се разбере, че кариерата й е дори пред него, тя няма да се откаже .. после или Тана или този неговия приятел, дет все не му запомням името или и двамата ще я насолят хубаво и тя ще си седне на четирибуквието ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Може би Крейтън няма да я търси.Сега е нейн ред.Трябва да обмисли детската си постъпка да бяга като стане напечено.Ще разбере,че той е единствения който се грижи за нея.Обаче ще бъде много напушена ,че той е купил звукозаписната компания.Е,времето далеч от него ще я осъзнай.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Ауууу,написах 10 реда и не ми ги изпрати Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 3142589345 .Сега ще трябва наново да пиша.
Та:казах ви аз ,че ще влезем в големи философски разсъждения.
Ама Холи си е за бой. Сега е неин ред да ходи да го гони.
А дали пък няма да се окаже бременна Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 3807526781
Мога да предложа няколко хепи-енд варианта за финал-имам голямо въображение :yess:
Чакаме възловото изречение ,моляяяя !!!

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
stefani70 написа:
Ауууу,написах 10 реда и не ми ги изпрати Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 3142589345 .Сега ще трябва наново да пиша.
Та:казах ви аз ,че ще влезем в големи философски разсъждения.
Ама Холи си е за бой. Сега е неин ред да ходи да го гони.
А дали пък няма да се окаже бременна Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 3807526781
Мога да предложа няколко хепи-енд варианта за финал-имам голямо въображение :yess:
Чакаме възловото изречение ,моляяяя !!!


Ох, Боже, дано да се окаже бременна, тогава ще бъде много много сладък края!!! Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 3569552857 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 3569552857 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 976781486 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 976781486

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 2 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply