BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

power_settings_newLogin to reply
+62
НаскаПЗ
Mariana278
Iv13
GalyaGalya
sezer
Mima
infis
milenatt
Рио ДЖ
Mi6abmw
zlativlad
ИваХимена
Наталия Ненчева
Елена Абас
sNoW
Emmaa12
steli_tp
zaraki
mirela.iliyanova
polito1991
Shemetna
Uniquemer
natali_al
DoTo
viki12
vivi86
t.lisheva
aleksag
Мая аврамова
boobi700
Landina
ves
jijerota
galileo414
Ivalina8608
todorova90
staneva
nilekta
grum4o
ubka17ubka
zlato_91
sisi nik
tedito1209
Стефанина
ani82
nmk_262
cvetistil
Venka
minchetoyyy
walia78
bee123
naFarela
kikitkata87
desi7y
morgana666
annаyordanova0
k.gergeva
iveto81
alex79
ganinka
stefani70
Ralna
66 posters

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyДискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
First topic message reminder :

Сладурки, по ваше желание пускаме нова тема.
Тук може да обсъждате предположенията си как ще се развие историята, да развихрите въображението си, и когато пуснем книгата, ще видим коя от вас има оракулски способности Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 675148475 Много от вас гадаят каква ще е реакцията на Крейтън, щом научи за заминаването на Холи, и това може да е отправната ви точка.
Освен това, след като пуснах картинките с двойката от корицата, повечето споделиха, че не си представят Крейтън и Холи по този начин, така че може да ни покажете и вашата представа за това, как изглеждат те, че дори и другите герои. :1:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Здравейте! Има ли преведена книгата за Бренър и Логан?

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Ralna написа:
Ох ох ох чудех се къде да го споделя. Та реших тук? Има ли фенки на Боун Трашър??? Защото ако има ЧЕСТИТООООО в сайта на Мегън Марч видях, че ще имаме 2 книги за него тази година. Real Dirty и Real Sexy ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 976781486 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 976781486 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 976781486 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 976781486



Супер новина!! Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 2903674814

______________________________
...Like a true nature's child
We were born, born to be wild
We can climb so high
I never wanna die
Born to be wild...

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Момичета, ще ни подскажете ли нещо за Бенър и Логън ,ще има ли скоро преведени книжките за тях? Чакам ги с нетърпение.Благодаря предварително.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Елена Абас написа:
Момичета, ще ни подскажете ли нещо за Бенър и Логън ,ще има ли скоро преведени книжките за тях? Чакам ги с нетърпение.Благодаря предварително.


Преведени са, чакат ред за редакция. Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 486223524

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Страхотна поредица, прочетох я на един дъх. Благодаря ви за превода.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Току-що свърших 1вата ...Хареса ми.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Не лоша серия! Жалко,че е само от 3 книги! Дали ще има и продължение?

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Наталия Ненчева написа:
Страхотна поредица, прочетох я на един дъх. Благодаря ви за превода.


Радвам се, че ти е харесала. Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 1997570614

ИваХимена написа:
Току-що свърших 1вата ...Хареса ми.


Ах, завиждам, че тъкмо ги почваш. Давай смело има още. :1:

zlativlad написа:
Не лоша серия! Жалко,че е само от 3 книги! Дали ще има и продължение?


Има други книги в които се срещаме отново с Крей и Холи. Тук има вече публикувана двулогията "Порочно момиче" за сестрата на Крейтън. Предстои и да ви зарадваме с още две двулогии "Истински добри", и "Истински" в които ще се виждаме с Холи и Крей, ще разберем какъв е живота им след края на тяхната книга. А новите герои ще донесат и нови тръпки :1: Освен това, по едно време авторката разпращаше една новела за Крей и Холи на хора, които си поръчат двулогията "Истинки" преди датата на излизане. От  България нямаше как да си я поръчам, тъй че нямам тази новела. Но ако я намеря обезателно ще я получите и вие. Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Хареса ми.Дано да има още

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Здравейте! Как мога да изтегля втората и третата част?

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
@Рио ДЖ написа:Здравейте! Как мога да изтегля втората и третата част?
В Дата Бг ги има, ако не успееш да ги изтеглиш ми пиши ЛС

Последната промяна е направена от milenatt на Чет 15 Мар - 10:55; мнението е било променяно общо 2 пъти

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
milenatt написа:
Рио ДЖ написа:
Здравейте! Как мога да изтегля втората и третата част?

В Дата Бг ги има, ако не успееш да ги изтеглиш ми пиши ЛС


Защо трябва да се теглят от датата, като тук си ги има? Все пак, преводите са на ТОЗИ форум, аз като техен преводач ги качвам тук. Че в Дата самосиндикално си качват неща, които не са техни е едно, ама и на наши преводи да ги пращате в датата не мисля, че е коректно. Дори смятам, че е в разрез с правилата на форума.

Иначе за Рио ДЖ, в темата има папка на всеки автор. Във всяка папка има тема на книгата. Още влизайки в темата на първа страница най-отгоре е корицата, после резюмето на книгата, а отдолу
си пише с големи червени букви "Свалете превода"
Кликате там, ще поиска да въведете код, за да влезете в ДОХ и теглите без проблем в какъвто формат пожелаете.

Порочни удоволствия ТУК
Порочни заедно ТУК

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Страхотна трилогия

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Благодаря за преводите момичета, прочетох трилогията.Страхотни сте!!!

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Благодаря за преводите момичета.Страхотни сте!

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Дааа.........прочетох ги всички книги до една.Всичко което е преведено до момента.Преводите са страхотни.Сцените са пресъздадени чудесно.Наистина сте мноооого ,много добри.Благодаря ви за труда.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
:whistle:

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Страхотна поредица благодаря за труда ви .... невероятни сте.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Прочетох всички книги на Мегън Марч, които сте превели. Благодаря ви! Много са увлекателни. Не можах да се спра докато не свършиха. Започнах да чета нейни книги,след като "Безмилостен крал"-първа книга от най-новата преведена нейна трилогия ме грабна. МОЛЯ ако някой има другите две книги от същата поредица, да ми ги изпрати! Предварително благодаря!

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Страхотна поредица! Случайно попаднах на тези книги, но ги прочетох на един дъх.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 10 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply