BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

power_settings_newLogin to reply
+62
НаскаПЗ
Mariana278
Iv13
GalyaGalya
sezer
Mima
infis
milenatt
Рио ДЖ
Mi6abmw
zlativlad
ИваХимена
Наталия Ненчева
Елена Абас
sNoW
Emmaa12
steli_tp
zaraki
mirela.iliyanova
polito1991
Shemetna
Uniquemer
natali_al
DoTo
viki12
vivi86
t.lisheva
aleksag
Мая аврамова
boobi700
Landina
ves
jijerota
galileo414
Ivalina8608
todorova90
staneva
nilekta
grum4o
ubka17ubka
zlato_91
sisi nik
tedito1209
Стефанина
ani82
nmk_262
cvetistil
Venka
minchetoyyy
walia78
bee123
naFarela
kikitkata87
desi7y
morgana666
annаyordanova0
k.gergeva
iveto81
alex79
ganinka
stefani70
Ralna
66 posters

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyДискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
First topic message reminder :

Сладурки, по ваше желание пускаме нова тема.
Тук може да обсъждате предположенията си как ще се развие историята, да развихрите въображението си, и когато пуснем книгата, ще видим коя от вас има оракулски способности Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 675148475 Много от вас гадаят каква ще е реакцията на Крейтън, щом научи за заминаването на Холи, и това може да е отправната ви точка.
Освен това, след като пуснах картинките с двойката от корицата, повечето споделиха, че не си представят Крейтън и Холи по този начин, така че може да ни покажете и вашата представа за това, как изглеждат те, че дори и другите герои. :1:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Аз имах предвид,че не се загатва в тази поредица,за миналото на Гриър,само се споменава онзи заспалия,на което се смях с глас / График за спане/ направо паднах  хахахаха.

______________________________
Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Хаха шмотаняк, то ясно що има график за спане, явно ги е редувал :whiping:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Ще има нови книги Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 1513021971  супер
И аз мисля, че кръшка гада или е женен. Ама как девойката се е съгласила на тизи график ми е интересно

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Еее падна четене.:crazy:
Тази поредица ме изненада и то много приятно.Пък този Крейтън,как да не го за обича човек....
Сега е на ред Гриър-нареждам се на опашката и обещавам,че ще съм от послушните чакащи ☺️ ☺️ ☺️

Последната промяна е направена от todorova90 на Съб 7 Май - 23:38; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Добре ще ми дойдат и една, две книжки и за Логан :1:

______________________________
Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Абе аз и за Кенън, ако има книга няма да върна. И ми се ще нещо мафиотско да се позавърти, ще е интересно. Иначе ако авторката продължи в стила както до сега, значи ще имаме една книга, в която ще се потопим зад кулисите на екшън филмите. Нямам търпение :lovely:

DoTo кръшка си мръсника и още как.

За тези които са пропуснали резюметата, ей ги пак:

Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 29107649

Порочно момиче – Мегън Марч

Отчаяно търся богат, известен, необвързан мъж с голям пенис, който да накара лъжливото ми, изневеряващо, което-е-трябвало-да-се-роди-без-пишка, бивше гадже  да осъзнае какво е изгубило. О, и давам добра преднина. Само казвам.

Никой мъж с всичкия си не би отговорил на подобна обява.
С това изключение, че го направиха стотици.
Името ми е Гриър Карас, и никой не трябва да ми позволява да се доближавам отново до бутилка твърд алкохол. Защото, когато пия, с приятелите ми вършим глупости. Като да взема пример от арсенала на брат ми Крейтън и да постна нещо напълно откачено в интернет. Да се събудя със страхотен махморлук и да открия, че най-унизителния ми момент е блеснал в интернет пространството, не беше най-доброто ми изживяване.
Представете си шока ми, когато едно от най-сексапилните лоши момчета на Холивуд, Каваноу Уестман, чука на вратата ми и си сваля панталоните, за да докаже, че наистина има огромен пенис.
Това, което обаче, че не може да обясни е защо изчезна от живота ми преди три години, без да ми каже и дума, само за да се появи на големия екран след две години, убивайки лоши момчета в екшън филми.
И сега, той ме иска обратно.
Какво по дяволите трябва да направя?

Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 29107855

Порочна любов – Мегън Марч

Гриър Карас беше моя от първия ден в който я видях.
Напуснах я, защото тя заслужаваше повече от това, което можех да й предложа, но винаги съм планирал да си я върна щом дойде подходящия за това момент.
Но се оказа, че Гриър няма намерение да чака. Тя ми отправи предизвикателството си, и сега се изправяме един срещу друг.
Нямам намерение този път да си тръгна, защото понякога се налага да се биеш мръсно, за любовта.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Ооооооооо аз бях сред пропусналите и много се зарадвах!! :bravo:

______________________________
"Believe that dreams come true everyday... because they do..."

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Благодаря Ralna :)

Ще чакам с нетърпение, лека работа на теб и екипа

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Благодаря Ви много момичета за тази страхотна и интересна поредица. :poklon:
Вчера прочетох последната част и останах много изненадана от това колко бързо се реши проблема с "чичо му"(стори ми се малко претупана тази част),но както и очаквах имаше щастлив край.
Още веднъж ви благодаря и спорна работа в останалите ви проекти,който ще очаквам с нетърпение. :lovely:

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
ее как бе, книга без намесена италианската мафия просто няма да е интересна Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716

______________________________
"Believe that dreams come true everyday... because they do..."

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Абе той Дом ми се яви малко изневиделица, ама пък хубаво се обясни омразата на чичото затова за съм Хепи Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Аз от момента, в който чичото спомена, че баща му е от италианската мафия само се молех няяякак си да го включат този баща в историята и бях много удовлетворена (макар и изненадана от дъното на душата си) от появяването му :)

______________________________
"Believe that dreams come true everyday... because they do..."

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Ralna написа:
Абе той Дом ми се яви малко изневиделица, ама пък хубаво се обясни омразата на чичото затова за съм Хепи Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716


Направо от нищото изкочи нали Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 1089017131 . Оригинално появяване беше.

Харесва ми стила на авторката, харесвам и такива двойки  / с мръсен език /  като Крейтън и Холи. Абе слабост ми станаха. Сигурна съм, че ще си я препрочитам отново и отново.

Ине, има ли други книги Меган Марч освен тези и за сестра му? Не можах да намеря в ГР?

______________________________
Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Принципно от поредицата няма Иве, иначе до сега да съм ги заръфала. Поогледах й другите книги, ама нещо не ме плениха. Уж са с хубав рейтинг ама нинам, знаеш аз обичам историческо и трудно се ловя да превеждам съвременно, но след като се влюбих в Крей и Холи я преслушах. Засега не ме впечатляват.

А появяването на Дом кърти мивки. Горкия Крей сигурно лошо му стана онея женуря като почнаха да пищят около него. Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 675148475 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 675148475 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 675148475

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Едно е сигурно, че ще чакам с нетърпение книгите за Гриър :lovely: .

______________________________
Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
шИ рива .. Искам продължение! .. рядко ми се случва, да не искам да оставя книга .. просто тази беше изключително добра, ако трябва да я оценя по десетобалната система 8/10 и то само заради тая простотия със "Сбогом, Крейтън" .. искам ощИ пък .. между другото тва с бащата мафиот изооообщо не го очаквах Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716 а как съм се смяла на: Мамка му стара, пияна, бягаща от полицията и падаща в купчина ла*на .. добре, че поне едното дете спи дълбоко Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Краят беше уникален - мафиотът ме довърши. Таз писателка ,с голямо въображение,брей...
Книжката беше сладка,но силно неправдоподобна. Но...затова обичам книгите със щастлив край-оставят ми усещането за победа на доброто,на любовта,на късмета.
Още веднъж искам безкрайно да благодаря на целия екип от магьосници ,които направиха възможна срещата ни с Крей и Холи.
До нови срещи !

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
Много ми хареса книжката

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
naFarela написа:
шИ рива .. Искам продължение! .. рядко ми се случва, да не искам да оставя книга .. просто тази беше изключително добра, ако трябва да я оценя по десетобалната система 8/10 и то само заради тая простотия със "Сбогом, Крейтън" .. искам ощИ пък .. между другото тва с бащата мафиот изооообщо не го очаквах Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716 а как съм се смяла на: Мамка му стара, пияна, бягаща от полицията и падаща в купчина ла*на .. добре, че поне едното дете спи дълбоко Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716 Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 2115147716


Хаха, на мен много ми хареса как Крейтън и остави бележка на която пишеше "Две думи", да й го върне малко за това "Сбогом Крейтън" иначе за таткото мафиот, да аз преди време като писах, че останах изненадана беше точно за това, наистина изскочи от нищото.
stefani70 авторката определено има голямо въображение, но нали затова са книгите. Ако всичко е реално и предвидимо няма да е интересно :1:
Мая аврамова радвам се, че ти е харесала.

Иве, чакам и аз чакам :yess: :yess: :yess:

Като цяло момичета, аз съм супер доволна от цялата поредица, стана една от любимите ми. Уж предвидим сюжет, а се оказа, че няма нищо общо с това което си представях, като четох резюметата. Допадна ми, че главната беше с по-различна професия, допадна ми потапянето ни в света на кънтри музиката (малко й станах фен) и ми допадна израстването на Крейтън, как от арогантен милиардер се превърна във влюбен и отдаден съпруг :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
да рецензия на 1ва част не подсказваше, че ще е толкова романтична
чакаме за сестрата Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 486223524

descriptionДискусия: Трилогията "Порочен милиардер" - Page 8 EmptyRe: Дискусия: Трилогията "Порочен милиардер"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply