BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Задай въпрос на екипа

power_settings_newLogin to reply
+185
SmileyDoom
reneta2005
Iv_dn
byh4o
Дори Димитрова
Бойка
Hot_chocolate72
НадяАладжова
Ели2008
bogoridi
Viki
r.simova
Phelan
Sonia MITOVA
mg79mg79mg79
Vilito
Лунна светлина
indianka
кума лиса
KinGio
nikinik
Fanihllv
vivalinka
DanielaSivileva
barbara.2014
IVL
Димнидора
ivaivanova
VeniTo
shosholina
Denica84
Диди
РЕНАТА
RumiP
diana_kantarska
p_svetla
Nikolova7
nikola2014
defne
gat81
Uniquemer
mira_me4o
ggudjou
roni78
svetka74
ema231
siapera
sido37
Yoni
scorpionche
vivi86
Elik
liny
Малчо
Lexy
debora
Veniiiiiiiii
InnaV
Skith
netinka
stelinia
Av4e
laska
janati75
dianaa1962
ivcan
Bavnata123
Zarazno_zlo
love_or_not
Atanaska91
limmpski
ZiDiTee
renitodorova
десистанева
djordan
zaraki
Armagedon
Yana_Gray
addie.dm
Nuriko
ani82
yuliqna
gupekmop
stefani70
Gergana Vasileva
debilgates
ladychar86
Hades
night_girl
Тони87
ves
asayva
varnam
meri
dalouf
jijerota
svetli4kad
milena6
katevp
iveto81
Ralna
tuleva
viki12
Zerita
peri meri
ognendar
Evitta
nmk_262
moppie
hellen_law3
desika83
sineoka1983
viks
repichka
mandi
Pippa
fata_morgana
orlinaw
bonbon4e
plqsak
rosi_sk
anitoradeva
RiverHunter
EvaMars
me.loco
Maria Asenova
sortisa
kovak
ANAANA
pampurka
Christina.
Старшината
stefani2402
teodora_5552
naFarela
Бикънекд
milenaka
aleks_nm
ira.bebeto
desi_dragancheva
jjanet
emili_13
YDG
Villy.Petroff
lunichkata90
lidia1359
poli8009
koleva
Tudda5552
stanislava
Коди Мартин
BunnyBugs
linkabs
snejana_78
crazy_lazy_M33
sookie
Todomodo
Gery8818
lindt
Emily_Nuel
yanitsa1
Starkiller_*
krassy123
pufilina80
lili_hrisi
beni1979
bubzz
veskuuuuu
Paroles
debidi20
hekuba
yanakk
Sisiliya
LoveEsmeralda
desistela
nyx
Ashlie
Koen
Zaharka
escapingthesun
Thea
krasy
~ i.LLusion
mishle55
Renesita
189 posters

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyЗадай въпрос на екипа

more_horiz
First topic message reminder :

По идея на нашата активната администраторка, Тея, правя тази тема, в която всеки от вас може да задава въпроси покрай форума и самите нас - екипът. Може да питате лични неща (предполагам), стига да са зададени към конкретен човек от екипа.
Можете също да задавате въпроси относно историята на форума. Още от стария форум България, после как станахме България Свят. Екипът ще състави статия базирана на вашите въпроси - "История на форума". В нея ще можете да прочетете всичко, което ви е любопитно.

______________________________
Задай въпрос на екипа - Page 17 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
iveto81 написа:
Извинявам се, че се намесвам, но според мен тази тема е подходяща:
https://bgworld.forumotion.com/t6462-topic


Благодаря,Иве  Задай въпрос на екипа - Page 17 1997570614 Сега ще публикувам там,за да се възползвате събота и неделя Задай въпрос на екипа - Page 17 909357165

______________________________
Задай въпрос на екипа - Page 17 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
iveto81 написа:
Извинявам се, че се намесвам, но според мен тази тема е подходяща:
https://bgworld.forumotion.com/t6462-topic


Да си жива и здрава!!! Знаех, че трябва да има нещо подобно, ама вече и аз не знам кое къде да търся. И за резила, темата била мое производство... Задай въпрос на екипа - Page 17 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Мили момичета,интересно ми е кога намирате време за преводите? Някои от вас,професионални преводачи ли са? А и редактирането е силно времезаемаща работа.
Бих си предложила помощта,но не знам английски и не вярвам,че с нещо мога да съм от полза.
Прекрасни празници !

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
stefani70 написа:
Мили момичета,интересно ми е кога намирате време за преводите? Някои от вас,професионални преводачи ли са? А и редактирането е силно времезаемаща работа.
Бих си предложила помощта,но не знам английски и не вярвам,че с нещо мога да съм от полза.
Прекрасни празници !


Нямаме професионални преводачи (да ме прощават, ако съм в грешка), но преводите на всички екипи във форума са първокачествени и доста често са по-изпипани от професионалните такива. Относно кога... многократно е заявявано, че всичко се върши през свободното време. Момичетата жертват ежедневно време, което иначе биха прекарвали по всевъзможни приятни начини, за да радват четящите. За това ми е безкрайно болно и обидно (а вярвам и не само на мен), когато някой си позволява неоснователно да оплюва чуждия безвъзмезден труд.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Zaharka написа:
Момичетата жертват ежедневно време, което иначе биха прекарвали по всевъзможни приятни начини, за да радват четящите. За това ми е безкрайно болно и обидно (а вярвам и не само на мен), когато някой си позволява неоснователно да оплюва чуждия безвъзмезден труд.


Мили момичета, които не само жертвате свободното си време за нещо толкова красиво като писаното слово, но и споделяте безкористно труда си,
Първо искам да ви се поклоня до земята за вашия труд и позитивност.
А после искам да ви споделя долната притча. Не вярвам завистниците да я разберат, но се надявам поне малко да намали вашата болка от неоправданата злоба.
Бъдете живи и здрави!

_________

На кого принадлежи

Близо до Токио живеел един велик самурай, който бил вече възрастен и се бил оттеглил, за да обучава младежите в дзен-будизъм. Въпреки възрастта му се носела легендата, че може да разбие всеки съперник. Един ден, един войн, известен с тоталната си липса на скрупули, дошъл при него. Войнът бил прочут с това, че използвал техниката на провокацията: изчаквал противника му да направи първата крачка, възползвал се от направените грешки и контраатакувал внезапно. Младият и нетърпелив войн никога не бил  губил битка. Знаейки репутацията на самурая, бил дошъл, за да го разгроми и да се прослави. Всички ученици протестирали срещу идеята, но старецът приел предизвикателството.
Всички излезли на площада и младежът започнал да обижда стария учител. Хвърлил няколко камъка по него, заплюл го в лицето, изкрещял всички възможни обиди, обиждал дори предците му... С часове правил всичко възможно, за да го провокира, но старецът останал невъзмутим. Привечер изтощеният и унижен войн се принудил да се оттегли.
Угнетени от факта, че учителят им трябвало да изтърпи толкова обиди, учениците му го попитали:
"Как можахте да понесете това? Защо не влязохте в двубой, пък макар и да бяхте загубили битката, вместо да ни показвате тази страхливост?"
"Ако някой дойде при теб с подарък и ти не го приемеш, чий е подаръкът?"
"На този, който го е донесъл." - отговорил един от учениците.
"Ами, същото важи и за завистта, гнева и обидите" - казал учителя. -  "Когато не ги приемеш, продължават да принадлежат на този, който ги носи със себе си."

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
gupekmop написа:
Zaharka написа:
Момичетата жертват ежедневно време, което иначе биха прекарвали по всевъзможни приятни начини, за да радват четящите. За това ми е безкрайно болно и обидно (а вярвам и не само на мен), когато някой си позволява неоснователно да оплюва чуждия безвъзмезден труд.


Мили момичета, които не само жертвате свободното си време за нещо толкова красиво като писаното слово, но и споделяте безкористно труда си,
Първо искам да ви се поклоня до земята за вашия труд и позитивност.
А после искам да ви споделя долната притча. Не вярвам завистниците да я разберат, но се надявам поне малко да намали вашата болка от неоправданата злоба.
Бъдете живи и здрави!

_________

На кого принадлежи

Близо до Токио живеел един велик самурай, който бил вече възрастен и се бил оттеглил, за да обучава младежите в дзен-будизъм. Въпреки възрастта му се носела легендата, че може да разбие всеки съперник. Един ден, един войн, известен с тоталната си липса на скрупули, дошъл при него. Войнът бил прочут с това, че използвал техниката на провокацията: изчаквал противника му да направи първата крачка, възползвал се от направените грешки и контраатакувал внезапно. Младият и нетърпелив войн никога не бил  губил битка. Знаейки репутацията на самурая, бил дошъл, за да го разгроми и да се прослави. Всички ученици протестирали срещу идеята, но старецът приел предизвикателството.
Всички излезли на площада и младежът започнал да обижда стария учител. Хвърлил няколко камъка по него, заплюл го в лицето, изкрещял всички възможни обиди, обиждал дори предците му... С часове правил всичко възможно, за да го провокира, но старецът останал невъзмутим. Привечер изтощеният и унижен войн се принудил да се оттегли.
Угнетени от факта, че учителят им трябвало да изтърпи толкова обиди, учениците му го попитали:
"Как можахте да понесете това? Защо не влязохте в двубой, пък макар и да бяхте загубили битката, вместо да ни показвате тази страхливост?"
"Ако някой дойде при теб с подарък и ти не го приемеш, чий е подаръкът?"
"На този, който го е донесъл." - отговорил един от учениците.
"Ами, същото важи и за завистта, гнева и обидите" - казал учителя. -  "Когато не ги приемеш, продължават да принадлежат на този, който ги носи със себе си."


Много хубава притча, и за мен изключително вярна. Не я бях чувала. Благодаря ти, и ти и всички момичета тук, бъдете живи, здрави, обичайте и бъдете обичани. Задай въпрос на екипа - Page 17 1997570614

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Задай въпрос на екипа - Page 17 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Здравейте, стана ми интересно при вас и реших да попитам. Имали някаква възможност да преведете трите книги на Оливия Паркър-На лов за съпруга,Брачен капан и Тайственият покровител

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Ама те са преведени и трите и съм ги чела.Ще ги намериш тук:
http://data-bg.net/

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
благодаря

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Доколкото разбрах има още 2 книги на Оливия Паркър от поредицата,та ще ми се да попитам те предвидени ли са за превод и ако да кога евентуално?

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Книгите ги има тук .Търси ги по заглавие Задай въпрос на екипа - Page 17 2115147716




http://data-bg.net/browse.php?search=&incldead=0&cat=18

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
За съжаление успях да намеря само 1 книга там.

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
За съжаление това не е нито мястото, нито начина за такива въпроси. Има си темИ за търсене на книги. Да не споменавам и наличната система за лични съобщения. И е против правилата да се разменят публично външни линкове. Считайте го за последно предупреждение.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Здравейте момичета!

Току що се сдобих с две книжки на Джулия Куин - On the Way to the Wedding и It s In His Kiss. Искам да попитам кои поредни номера са, ако някой знае. Благодаря предварително!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
On the Way to the Wedding (Bridgertons, #8)
It's in His Kiss (Bridgertons #7)

И въпреки всичко това пак не е мястото точно за тези въпроси...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
debilgates написа:
Здравейте момичета!

Току що се сдобих с две книжки на Джулия Куин  - On the Way to the Wedding  и It s In His Kiss. Искам да попитам кои поредни номера са, ако някой знае. Благодаря предварително!


debilgates, виждам, че Захарка вече е отговорила на въпроса ти, за което искам да ѝ благодаря. Задай въпрос на екипа - Page 17 1997570614

И, за да не се получават повече недоразумения, бих искала да ти кажа, че ако имаш още въпроси свързани с тази поредица, вторите епилози на вече преведените книги от нея, както и други въпроси, би могла да ни ги зададеш в темата, чийто линк ти давам по-долу. Задай въпрос на екипа - Page 17 2326183677 Задай въпрос на екипа - Page 17 1997570614

https://bgworld.forumotion.com/t7472p75-topic

______________________________
Задай въпрос на екипа - Page 17 11781810

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Искам на честитя 24 май на всички дами,които неуморно,като пчелички и мравки,трупат буквите и ги събират в невероятни венци от думи ,за нас.
Да сте ни живи и здрави,неуморни и знайте,че имате нашата доживотна благодарност.
И понеже стана много патетично,Ви черпя виртуално с любимото на на сяка от вас питие. Приемете чашката и НАЗДРАВЕ за Вас !

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Добър вечер,
Бих искала да попитам дали ще превеждате други книги на Джанин Фрост. Останалите от книгите наЛовеца и трите книги за Влад?

______________________________
Към слънцето ще се отправя и под блясъка му ще изгоря.

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Nuriko написа:
Добър вечер,
Бих искала да попитам дали ще превеждате други книги на Джанин Фрост. Останалите от книгите наЛовеца и трите книги за Влад?


За пореден път казвам, че въпроси за преводи се задават в раздела на съответния превод, за да може съответния преводачески екип да отговори.
И не, няма да се превеждат в обозримото бъдеще, защото Ибис все още държат правата. И защото е лесно да се чете на готово, но на никой не му се занимава да превежда... Задай въпрос на екипа - Page 17 3777512026

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Имате ли любима книга?

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 17 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply