BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Задай въпрос на екипа

power_settings_newLogin to reply
+185
SmileyDoom
reneta2005
Iv_dn
byh4o
Дори Димитрова
Бойка
Hot_chocolate72
НадяАладжова
Ели2008
bogoridi
Viki
r.simova
Phelan
Sonia MITOVA
mg79mg79mg79
Vilito
Лунна светлина
indianka
кума лиса
KinGio
nikinik
Fanihllv
vivalinka
DanielaSivileva
barbara.2014
IVL
Димнидора
ivaivanova
VeniTo
shosholina
Denica84
Диди
РЕНАТА
RumiP
diana_kantarska
p_svetla
Nikolova7
nikola2014
defne
gat81
Uniquemer
mira_me4o
ggudjou
roni78
svetka74
ema231
siapera
sido37
Yoni
scorpionche
vivi86
Elik
liny
Малчо
Lexy
debora
Veniiiiiiiii
InnaV
Skith
netinka
stelinia
Av4e
laska
janati75
dianaa1962
ivcan
Bavnata123
Zarazno_zlo
love_or_not
Atanaska91
limmpski
ZiDiTee
renitodorova
десистанева
djordan
zaraki
Armagedon
Yana_Gray
addie.dm
Nuriko
ani82
yuliqna
gupekmop
stefani70
Gergana Vasileva
debilgates
ladychar86
Hades
night_girl
Тони87
ves
asayva
varnam
meri
dalouf
jijerota
svetli4kad
milena6
katevp
iveto81
Ralna
tuleva
viki12
Zerita
peri meri
ognendar
Evitta
nmk_262
moppie
hellen_law3
desika83
sineoka1983
viks
repichka
mandi
Pippa
fata_morgana
orlinaw
bonbon4e
plqsak
rosi_sk
anitoradeva
RiverHunter
EvaMars
me.loco
Maria Asenova
sortisa
kovak
ANAANA
pampurka
Christina.
Старшината
stefani2402
teodora_5552
naFarela
Бикънекд
milenaka
aleks_nm
ira.bebeto
desi_dragancheva
jjanet
emili_13
YDG
Villy.Petroff
lunichkata90
lidia1359
poli8009
koleva
Tudda5552
stanislava
Коди Мартин
BunnyBugs
linkabs
snejana_78
crazy_lazy_M33
sookie
Todomodo
Gery8818
lindt
Emily_Nuel
yanitsa1
Starkiller_*
krassy123
pufilina80
lili_hrisi
beni1979
bubzz
veskuuuuu
Paroles
debidi20
hekuba
yanakk
Sisiliya
LoveEsmeralda
desistela
nyx
Ashlie
Koen
Zaharka
escapingthesun
Thea
krasy
~ i.LLusion
mishle55
Renesita
189 posters

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyЗадай въпрос на екипа

more_horiz
По идея на нашата активната администраторка, Тея, правя тази тема, в която всеки от вас може да задава въпроси покрай форума и самите нас - екипът. Може да питате лични неща (предполагам), стига да са зададени към конкретен човек от екипа.
Можете също да задавате въпроси относно историята на форума. Още от стария форум България, после как станахме България Свят. Екипът ще състави статия базирана на вашите въпроси - "История на форума". В нея ще можете да прочетете всичко, което ви е любопитно.

______________________________
Задай въпрос на екипа Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Здравейте, от доста време един въпрос ми се върти в главата Задай въпрос на екипа 2115147716 от както се регистрирах.. и ми стана интересно как така се открихте.. имам предвид, всеки един от вас е от различен град и т.н.. горе-долу от два месеца съм потребител в сайта и забелязах, че Вие сте като едно голямо семейство.. посещавала съм и други сайтове и при тях има горе-долу такава връзка става вuпрос за лични живот и т.н но не е същото както с Вас, Вие като, че ли сте си комшии живеещи на една улица и знаете и кътните зъби на всеки един, та въпроса ми, които си задавах, е кои Ви запозна, как се сформирах от някой форум или по facebook.. просто ми стана интерестно..
П.П Между другото нямам търпение да излезе статията за "История на форума" тей като ми е интерестно от къде сте започна ли и как сте стигна ли до тук.. Задай въпрос на екипа 800698

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Задай въпрос на екипа 4205875R

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Мерси за върпоса. Отговорите ще прочетеш, когато създадем темата с тях след време. :slynce:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Здравейте, не съм сигурна дали тук е правилното място да задам въпроса си, ако не е, предварително се извинявам.
Исках да оставя коментар по превода на Meredith Gentry [Мерeдит Джентри], но не ми позволява, т.е. не ми се появява това поле, на което в момента пиша. В целия раздел по Мерeдит Джентри нямам достъп до коментари. В другите нямам проблем.
Ще съм Ви благодарна да ми кажете има ли проблем и ако може да го оправите. :slynce:

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Текущата тема е с цел да се създават въпроси, които не са свързани с технически проблеми, а са такива, имащи за цел да задоволят любопитството ви за самия форум и екипа му. Задай въпрос на екипа 909357165 Колкото до твоя проблем, има тема за Проблеми, иначе сега вече не би трябвало да имаш затруднения, погрижих се. И ако все пак продължава да не ти позволява достъп, там или другаде, моля пиши ми ЛС или в другата тема. Задай въпрос на екипа 909357165

______________________________
Задай въпрос на екипа Dragon-Book

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Ха! Ей сега ще оспамя!........ :devil: ............... Да ви е гадно :devil:

Аз искам да задам високо интелектуален въпрос, насочен към фундаменталната човешка екзестенциалност, в частност за антагонизмът и амбивалентността и по-точно, доближаващ се до вулгаризацията и импликацията - сиреч: Как още ме търпите и кой пръв ще ми изтрие мнението? :lmao2: :lmao2: :lmao2:

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Задай въпрос на екипа 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Задай въпрос на екипа Animated_gif_024_hippo

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Не знам кой ще го изтрие, ама да изтрие и моя после. Аз само да вметна, че заминаваш директно и еднопосочно в бисерите. Отново. Задай въпрос на екипа 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Да се трие ли? Ами някой значи ако желае да трие тогава и трите мнения, тоест, плюс моето. Аз се обаждам да запълня темата. Добре, че сме ние, че като няма активност от потребителите по самата тема, поне да й дадем някакво съдържание. Задай въпрос на екипа 2115147716

______________________________
Задай въпрос на екипа Dragon-Book

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
escapingthesun написа:
Ха! Ей сега ще оспамя!........ :devil: ............... Да ви е гадно :devil:

Аз искам да задам високо интелектуален въпрос, насочен към фундаменталната човешка екзестенциалност, в частност за антагонизмът и амбивалентността и по-точно, доближаващ се до вулгаризацията и импликацията - сиреч: Как още ме търпите и кой пръв ще ми изтрие мнението? :lmao2: :lmao2: :lmao2:


Т'ва беше найс. Направо мейд май дей. :poklon:

Последната промяна е направена от Koen на Съб 1 Окт - 21:43; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________


 
         
       

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Задавам въпроси, но към мъжката част на екипа:

Като гледам по-голямата част от екипа, а май и от потребителите са дами. Как попаднахте сред момичетата? Познавахте се отпреди или? Какво е чувството да си сам мъж сред толкова много жени? Чувствате ли се по-специални, обгрижват ли ви? Или пък ви е самотно понякога? Голяма част от книгите, които се превеждат и обсъждат тук са насочени към дамската аудитория? Или поне на пръв поглед. Споделете вашето мнение, четете ли тези книги, харесвате ли ги?

______________________________
Задай въпрос на екипа 4347762w

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Ashlie написа:
Задавам въпроси, но към мъжката част на екипа:

Като гледам по-голямата част от екипа, а май и от потребителите са дами. Как попаднахте сред момичетата? Познавахте се отпреди или? Какво е чувството да си сам мъж сред толкова много жени? Чувствате ли се по-специални, обгрижват ли ви? Или пък ви е самотно понякога? Голяма част от книгите, които се превеждат и обсъждат тук са насочени към дамската аудитория? Или поне на пръв поглед. Споделете вашето мнение, четете ли тези книги, харесвате ли ги?


Бях вербуван от потребителката с кодове име Vania. В началото, разбира се, всичките дами голямо внимание, едва ли не нуждите не ми задоволяваха. За нещастие вече не съм толкова интересен. Сега вече като видяха, че си върша задълженията никакво внимание. Като работодатели - сложили са те на работа и следят само дали я вършиш. Няма вече как си, какво става, с малкия, с големия... Те, милите, като си хванат гадже и забравят биг бро-то. Ама то това щото аз няма да го одобря и искат да си спестят разочарованието.
Чувството да си с много жени е по-приятно от това да си само с момчета. Аз с момчетата по-трудно се разбирам. Тук ми е като виртуалния рай. Хю Хефнър си има Плейбой, аз си имам БГ-Уърлд.
Книгите не ги чета не само, защото са към женската аудитория, а и на компа не обичам да чета, че ще ми заминат очите, но им помагам, ако е супер наложително и с каквото мога.

______________________________


 
         
       

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Задай въпрос на екипа 909357165 Хах, благодаря за отговора! Задай въпрос на екипа 909357165 За съжаление, такива сме жените - непостоянни Задай въпрос на екипа 909357165

______________________________
Задай въпрос на екипа 4347762w

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Ashlie написа:
Задай въпрос на екипа 909357165 Хах, благодаря за отговора! Задай въпрос на екипа 909357165 За съжаление, такива сме жените - непостоянни Задай въпрос на екипа 909357165


Като се влюбите сте си доста постоянни.

______________________________


 
         
       

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Koen написа:
Ashlie написа:
Задай въпрос на екипа 909357165 Хах, благодаря за отговора! Задай въпрос на екипа 909357165 За съжаление, такива сме жените - непостоянни Задай въпрос на екипа 909357165


Като се влюбите сте си доста постоянни.

Хах, е да, така оставяме мъжете да си мислят поне 😉

______________________________
Задай въпрос на екипа 4347762w

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Ashlie написа:
Koen написа:
Ashlie написа:
Задай въпрос на екипа 909357165 Хах, благодаря за отговора! Задай въпрос на екипа 909357165 За съжаление, такива сме жените - непостоянни Задай въпрос на екипа 909357165


Като се влюбите сте си доста постоянни.

Хах, е да, така оставяме мъжете да си мислят поне 😉


Знаех си аз, че уж се влюбвате ама едно оченце все настрани гледа за нещо по-добро.

______________________________


 
         
       

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Koen написа:
Ashlie написа:
Koen написа:
Ashlie написа:
Задай въпрос на екипа 909357165 Хах, благодаря за отговора! Задай въпрос на екипа 909357165 За съжаление, такива сме жените - непостоянни Задай въпрос на екипа 909357165


Като се влюбите сте си доста постоянни.

Хах, е да, така оставяме мъжете да си мислят поне 😉


Знаех си аз, че уж се влюбвате ама едно оченце все настрани гледа за нещо по-добро.


Ех Задай въпрос на екипа 909357165 Лошото е, че то и любовта е в женски род - леко непостоянна Задай въпрос на екипа 909357165

______________________________
Задай въпрос на екипа 4347762w

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Koen написа:

Бях вербуван от потребителката с кодове име Vania. В началото, разбира се, всичките дами голямо внимание, едва ли не нуждите не ми задоволяваха. За нещастие вече не съм толкова интересен. Сега вече като видяха, че си върша задълженията никакво внимание. Като работодатели - сложили са те на работа и следят само дали я вършиш. Няма вече как си, какво става, с малкия, с големия... Те, милите, като си хванат гадже и забравят биг бро-то. Ама то това щото аз няма да го одобря и искат да си спестят разочарованието.
Чувството да си с много жени е по-приятно от това да си само с момчета. Аз с момчетата по-трудно се разбирам. Тук ми е като виртуалния рай. Хю Хефнър си има Плейбой, аз си имам БГ-Уърлд.
Книгите не ги чета не само, защото са към женската аудитория, а и на компа не обичам да чета, че ще ми заминат очите, но им помагам, ако е супер наложително и с каквото мога.



Леле, бате Хефнър, :lmao2: :lmao2: Направо ме разби с това изказване. Кажи какви са ти нуждите, а ние ще видим можем ли да те обслужим. :bigsmile:

______________________________
道在

Anita Blake Translate Team

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Хайде и аз да се включа,че отдавна не съм ви досаждала с въпроси... Задай въпрос на екипа 2115147716
На мене ми е много интересно ;"Защо?Кой?Как?По какви причини?-дръпна "шалтера"на стария форум"България"?
Както си влизах редовно там,и изведнъж-ХОП!нямам достъп.
Но се радвам,че ви "преоткрих"!

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Искам да попитам аз защо днес България не притежава едни красиви страни а само пълни с боклуци ако този въпрос не си е на мястото извинявам се много

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
LoveEsmeralda написа:
Искам да попитам аз защо днес България не притежава едни красиви страни а само пълни с боклуци ако този въпрос не си е на мястото извинявам се много


Въпросите трябва да се отнасят до екипа. Прочети първия пост.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply