BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица: Нощни Ловци

power_settings_newLogin to reply
+94
trandafilova
tedi89
Elissssaaa
vaylyt1234567890
boreto
barbara.2014
Yoana0
svetletost
Pipilotaeuforia
ibis1981
nk73
Shemetna
ginka_zheko72
ekin
mimi_zl
kristina959
Amelie.
did4eto98
slance89
Radost_09
ruselina
dimeto5
viki12
t.lisheva
tuleva
Izabel88
iveto81
moni88
svetly86
evil
Marti4ka
manqna
krisi11223
Witness
Jill Dragomir
RiverHunter
pipi73
dori4on
Nessieli
NiKoLcHeToOo
Алабайка
astarta_79
sharky
e4o1976
supars
rusokoskata7
biliana_911
matsa1978
juliq
milla71
mariva
renesme_cullen
penka1234
pasiflora
mimi1221
lubima8310
lazanya
kremcheto
vilicat
nikoleta_alex
galileo414
reni78
liliyosifova
didi26
julie86
slava87
margy
lusnika
YDG
jmv
eleos
nedialka
vegenceto
Tania62
yanitsa1
liusi
Nevinnoto Momi4e
tarq_
beni1979
Meow
naFarela
Thea
FromHell
memento_mori
~ЛиЛ~
Black_Cherry
нел-j
Renesita
aranna
Zaharka
MuryG
Devilsmate
kaaamzzz
Christina.
98 posters

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyПоредица: Нощни Ловци

more_horiz
First topic message reminder :

Мечтан любовник

Поредица: Нощни Ловци - Page 3 309486_237203702982341_100000781382088_612158_4923707_n

Очаквайте на 8 септември: "Мечтан любовник", книга първа от бестселър поредицата DARK HUNTER на Шерилин Кениън

Последната промяна е направена от hristina на Сря 4 Яну - 10:20; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Нощни Ловци - Page 3 7389738n


Поредица: Нощни Ловци - Page 3 Badge1

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Ох, стига бе, хора, къде-къде по-трагични корици съм виждала ❌ Още преживявам корицата на Целуната от ангел... :wacko:

______________________________
Поредица: Нощни Ловци - Page 3 Dragon-Book

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
мен тоз пич на корицата ми мяза на измъкнат от един клип на Рамщайн Поредица: Нощни Ловци - Page 3 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
По-добре Рамщайн, отколкото "Целуната от ангел". Аз там още не мога да я преживея и надали някога ще мога...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Никога не се съди за една книга по корицата. Хайде да сме честни..ако книгата е върха, но корицата не струва..какво ? Не харесваме книгата ли ? Хмм, съмнявам се !!!

______________________________
Same old shit, just a different day!!!

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Скапват ти кефа. За парите, които искат, могат да се постараят малко пък!

Говоря по принцип, не конкретно за тази корица. Против тази нямам нищо, честно да си призная.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
и за мен е корицата по-скоро спада към естетическата наслада за окото да си погледнеш книгата в библиотеката и да си кажеш: еееех къв кеф .. не, че грозната корица ще ме откаже да чета книгата - в крайна сметка качеството на текста няма нищо общо с качеството на дизайна, но както каза Зах за парите, които искат, можеха да се понапънат малко

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Разбира се, че текстът е стотици пъти по-значим от корицата. И принципно съм против оплюването на корицата, тъй като родното творчество ТРЯБВА да се насърчава, а дизайнът на корица си е творчество. Не виждам какво й има на тази пък, съвсем нормална прилична корица, която, според мен, отнесе доста незаслужени негативи. Не виждам с какво точно е по-различна от останалите корици от съответната поредица? А иначе за "Целуната от ангел" имам редица оплаквания. Книжката е тънка като списание Космо, корицата е действително под всякаква критика, колкото и да съм ЗА насърчаването на творчеството. Няма да насърчавам в крайна сметка подобни абсурди, я, то прилича на льопната снимка от селската ряка Поредица: Нощни Ловци - Page 3 2115147716
За мен е чиста форма на грабеж да искат 12 лева от бедния български народ за това нещо - толкова малко страници от толкова некачествена вестникарска хартия... корицата ти избожда очите... за бога, момче ли е или момиче това плуващо селско дете? :wacko:

______________________________
Поредица: Нощни Ловци - Page 3 Dragon-Book

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Ама то плува ли? Аз си мислех, че се готви да се хвърля отнякъде... каквото беше и моето първо желание като видях въпросната корица. Поредица: Нощни Ловци - Page 3 2115147716

ПП: Сори за офтопика :wasnotme:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Не знам обаче корицата не отговаря на съдържанието Талон е рус келт и този дето са го лепнали ми разбива хубавите представи не казах нищо за предишните защото се бяха постарали и ми харесаха обаче за тази извинете никой не искам да обидя обаче не струва...... ❌

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Що бе? Виж какъв хубав... син момък. Последен модел Аватар. Поредица: Нощни Ловци - Page 3 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Що бе? Виж какъв хубав... син момък. Последен модел Аватар.


Тууш .... съгласна съм.... Поредица: Нощни Ловци - Page 3 2115147716

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Zaharka написа:
Що бе? Виж какъв хубав... син момък. Последен модел Аватар. Поредица: Нощни Ловци - Page 3 2115147716

удрям едно коляно и правя дълбок поклон пред гения ти Поредица: Нощни Ловци - Page 3 2115147716 Поредица: Нощни Ловци - Page 3 2115147716 Поредица: Нощни Ловци - Page 3 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Важното е да излезне на време, а корицата... Ще я преживеем!
Току - виж решили да правят нова корица и забавят излизането на книгата с ... 6 месеца да речем! (То не дай се Боже!)...
Аз чакам книгата с нетърпение!

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
aranna написа:
Важното е да излезне на време, а корицата... Ще я преживеем!
Току - виж решили да правят нова корица и забавят излизането на книгата с ... 6 месеца да речем! (То не дай се Боже!)...
Аз чакам книгата с нетърпение!

Е какво ще рече на време? Уж трябваше септември да излезе, а като гледам ще е края на ноември. Иначе и аз чакам книгата с голямо нетърпение, обаче това не значи, че не мога да мрънкам за корицата. Просто е отврат, да има и по-ужасни от нея, ама това не е оправдание. Не и за тази цена, не и в поседните години, когато малко или много свикнахме на хубави корици. Само ще кажа да жевеят опъковачните хартии.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Току-що наминавам през фейсбук страницата на Ибис и, какво да видя - всеотдайното издателство, търсейки вечно угодия за мрънкащия народ, са сменили корицата. Сега вече не би трябвало да има недоволни, корицата е идеална.


Поредица: Нощни Ловци - Page 3 486303_444234472279262_1260159639_n

Очаквайте на 22.11.2012: "Нощна прегръда", книга трета от поредицата НОЩНИ ЛОВЦИ на Шерилин Кениън.

Древният келтски воин Талон Моригантски е обречен на живот без любов – над него тегне вековно проклятие смъртта да застига всеки, когото обикне. Докато един ден не среща Съншайн, която е неговата сродна душа, а може би и ключът към неговото освобождение...

Скъпи читателю,
Животът ми е страхотен. Имам си моето кафе с цикория, моите топли френски понички, както и добър приятел, очакващ обажданията ми по мобилния телефон. След като слънцето залезе, се превръщам в най-опасното същество, дебнещо в нощта: управлявам природните стихии и не зная що е страх. Защитавам невинните и бдя над хората, за да съм сигурен, че всички са в безопасност в един свят, където нищо не е сигурно. В замяна искам само една знойна хубавица в червена рокля, която да не иска нищо друго, освен да се наслади на една нощ с мен.
Вместо това бях блъснат от карнавална платформа на празничното шествие за Марди Гра. Едва не загинах, но една красива жена ми спаси живота. Тя не поиска нищо, освен да сподели една нощ с мен, без обвързване, без дълготрайни ангажименти.
Но напоследък все по-често се улавям, че щом я погледна, започвам да копнея за мечтите си, които бях погребал преди много векове. С не­обикновените си способности и умението да ме обърква, Съншайн е единствената личност, от която се нуждая. Но да я обичам, означаваше да я обрека на сигурна смърт. Аз съм прокълнат никога да не намеря покой, нито да позная щастието – не и докато моят враг ме дебне в нощ­та, за да унищожи и двама ни.
Талон Моригантски

______________________________
Поредица: Нощни Ловци - Page 3 Dragon-Book

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Това вече е страхотно. Тази определено не е болна от неизлечима болест и не е на умирачка.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
леле! да е жив и здрав тоя, който е успял да надвещи за смяна на корицата! бра-во!!

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Харесвам поредицата, единствено ме дразни, че доста време проточват издаването на отделните книги . На сайта на "Ибис" са посочени само тези, но някъде четох, че поредицата е по-голяма. Някой има ли информация дали наистина е така?

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
YDG написа:
Харесвам поредицата, единствено ме дразни, че доста време проточват издаването на отделните книги . На сайта на "Ибис" са посочени само тези, но някъде четох, че поредицата е по-голяма. Някой има ли информация дали наистина е така?


Около 22-23 книги

http://www.sherrilynkenyon.com/book-series/dark-hunter/

Само се надявам, сега като наближават края на издадените книги от братството да се забързат малко с тази поредица, че иначе.... ❌

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Кой знае.... дано... Много се надявам да издадат в електронен вариант и втора и трета книга. Купих си първа и ми е много удобно - имам я на четеца и лаптопа и буквално навсякъде са с мен. А книгите си стоят в библиотеката у дома :rolleyes: (цялата издадена досега поредица)

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 3 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply