BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица: Нощни Ловци

power_settings_newLogin to reply
+94
trandafilova
tedi89
Elissssaaa
vaylyt1234567890
boreto
barbara.2014
Yoana0
svetletost
Pipilotaeuforia
ibis1981
nk73
Shemetna
ginka_zheko72
ekin
mimi_zl
kristina959
Amelie.
did4eto98
slance89
Radost_09
ruselina
dimeto5
viki12
t.lisheva
tuleva
Izabel88
iveto81
moni88
svetly86
evil
Marti4ka
manqna
krisi11223
Witness
Jill Dragomir
RiverHunter
pipi73
dori4on
Nessieli
NiKoLcHeToOo
Алабайка
astarta_79
sharky
e4o1976
supars
rusokoskata7
biliana_911
matsa1978
juliq
milla71
mariva
renesme_cullen
penka1234
pasiflora
mimi1221
lubima8310
lazanya
kremcheto
vilicat
nikoleta_alex
galileo414
reni78
liliyosifova
didi26
julie86
slava87
margy
lusnika
YDG
jmv
eleos
nedialka
vegenceto
Tania62
yanitsa1
liusi
Nevinnoto Momi4e
tarq_
beni1979
Meow
naFarela
Thea
FromHell
memento_mori
~ЛиЛ~
Black_Cherry
нел-j
Renesita
aranna
Zaharka
MuryG
Devilsmate
kaaamzzz
Christina.
98 posters

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyПоредица: Нощни Ловци

more_horiz
First topic message reminder :

Мечтан любовник

Поредица: Нощни Ловци - Page 10 309486_237203702982341_100000781382088_612158_4923707_n

Очаквайте на 8 септември: "Мечтан любовник", книга първа от бестселър поредицата DARK HUNTER на Шерилин Кениън

Последната промяна е направена от hristina на Сря 4 Яну - 10:20; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Нощни Ловци - Page 10 7389738n


Поредица: Нощни Ловци - Page 10 Badge1

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
ruselina написа:
Хора започнах да превеждам 5та книга "Началото" и между другото тя не е 5та до колкото видях ,но "Ибис" нея щеше да издава . Пета по ред , поне в Уикипедия е "Kiss of the night" и се разказва за Улф и Касандра. Както и да е , то се е видяло че издателството няма да я издава , понеже явно няма интерес към поредицата , поне не в БГ... та реших да я преведа ииии ако някой от вас желае, може да помогне да стане по бързо. Естествено няма да я разпространяваме, само за нас ще си е Поредица: Нощни Ловци - Page 10 909357165


Олеее доживях, не мога да повярвам!!!! Най накрая някой наистина прояви интерес да се продължи, евала ти правя, все се надявах, че някой ще се смели и ще продължи да се превежда, ако можех щях и аз да го направя отдавна, но за жалост не съм много на ти със английския :( Това просто ми е любимата поредица, ще си чакам търпеливо да се преведе, колкото е нужно, важното е че накрая ще прочетем следващата част...аз имам най голям мерак да прочета за Ахерон, но тя май се пада 14 част ако не се лъжа....А къде ще се пуска превода, тук ли?

______________________________
Без да знам нищо аз просто крещях,
имам само този спомен.
Сърцето ми, което беще студено като лед,
ще бъде ли забравено след като заспя?
Искам да избягам от болката,
която ме е оковала!
Твоят глас, който прошепва "обичам те.",
чувам го в главата си всеки ден.
Но ти къде си?

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Страхотна новина!!! Това е една от любимите ми поредици, но за съжаление и аз не мога да помогна с превода и ще съм една от чакащите....

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Не мога да помогна с превеждането, но бих я чела с удоволствие!Благодаря предварително!

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
За съжаление и аз не мога да помогна с превода, но много ще съм щастлива да я чета. Благодаря предварително!

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Харесва ми.Забавна и интересна поредица.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Прочетох 4те книги от поредицата на един дъх. Без да съм нахална, ако има превод на 5тата книга може ли да ми кажете от къде да си го сваля?

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
ruselina написа:
Хора започнах да превеждам 5та книга "Началото" и между другото тя не е 5та до колкото видях ,но "Ибис" нея щеше да издава . Пета по ред , поне в Уикипедия е "Kiss of the night" и се разказва за Улф и Касандра. Както и да е , то се е видяло че издателството няма да я издава , понеже явно няма интерес към поредицата , поне не в БГ... та реших да я преведа ииии ако някой от вас желае, може да помогне да стане по бързо. Естествено няма да я разпространяваме, само за нас ще си е Поредица: Нощни Ловци - Page 10 909357165


Моля те - до къде стигна с превода. Виждам, че нямаш помощници и сигурно не е лесно, но ако има някакъв напредък - зарадвай ни ...

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
nk73 написа:
ruselina написа:
Хора започнах да превеждам 5та книга "Началото" и между другото тя не е 5та до колкото видях ,но "Ибис" нея щеше да издава . Пета по ред , поне в Уикипедия е "Kiss of the night" и се разказва за Улф и Касандра. Както и да е , то се е видяло че издателството няма да я издава , понеже явно няма интерес към поредицата , поне не в БГ... та реших да я преведа ииии ако някой от вас желае, може да помогне да стане по бързо. Естествено няма да я разпространяваме, само за нас ще си е Поредица: Нощни Ловци - Page 10 909357165


Моля те - до къде стигна с превода. Виждам, че нямаш помощници и сигурно не е лесно, но ако има някакъв напредък - зарадвай ни ...


Ако я преведеш....голяма радост ще настъпи! Нямам как да помогна, но морално съм с теб

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
И аз много ще се радвам на превода.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Дали има вече готов превод на кн.5?
Поредицата е страхотна.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Обожавам тази поредица Поредица: Нощни Ловци - Page 10 909357165 редовно си я препрочитам Поредица: Нощни Ловци - Page 10 909357165

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
И на мен поредицата ми харесва и най- вече четвъртата книга за Зарек!! Ще чакам и номер пет! Благодаря!

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Поредицата е много готина. Радвам се, че има ентусиасти за превод, защото ми омръзна от издателства, които подхващат нещо и го зарязват.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Умирам от нетърпение да прочета 5 книга.Обичам поредицата и героите най-вече Ахерон и се моля скоро да се стигне до него, но едва ли Поредица: Нощни Ловци - Page 10 3382520118 Поредица: Нощни Ловци - Page 10 3382520118

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Здравейте!
Може ли да ме насочите къде са преводите на тази поредица? И тъй като видях, че книгите са 30, всъщност ще се превеждат ли изобщо?
Съжалявам, ако някъде го пише и съм го пропуснала.
Благодаря!

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Здравейте...искам да попитам имате ли ги първите три книги от поредицата?Много бих се радвала ако ми ги изпратите... tedivenci@abv.bg 🙏🏻😊😇 благодаря

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
tedi89 написа:
Здравейте...искам да попитам имате ли ги първите три книги от поредицата?Много бих се радвала ако ми ги изпратите... tedivenci@abv.bg 🙏🏻😊😇 благодаря


Имаш поща

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Здравейте, ще може ли и на мен да ми ги пратите ☺
borislava_ta4eva@abv.bg Поредица: Нощни Ловци - Page 10 1089017131

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
boreto написа:
Здравейте, ще може ли и на мен да ми ги пратите ☺
borislava_ta4eva@abv.bg   Поредица: Нощни Ловци - Page 10 1089017131


Поща

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
На мен може ли трета и четвърта защото другите две съм чела. vilimilenova@abv.bg

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 10 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply