BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица: Нощни Ловци

power_settings_newLogin to reply
+94
trandafilova
tedi89
Elissssaaa
vaylyt1234567890
boreto
barbara.2014
Yoana0
svetletost
Pipilotaeuforia
ibis1981
nk73
Shemetna
ginka_zheko72
ekin
mimi_zl
kristina959
Amelie.
did4eto98
slance89
Radost_09
ruselina
dimeto5
viki12
t.lisheva
tuleva
Izabel88
iveto81
moni88
svetly86
evil
Marti4ka
manqna
krisi11223
Witness
Jill Dragomir
RiverHunter
pipi73
dori4on
Nessieli
NiKoLcHeToOo
Алабайка
astarta_79
sharky
e4o1976
supars
rusokoskata7
biliana_911
matsa1978
juliq
milla71
mariva
renesme_cullen
penka1234
pasiflora
mimi1221
lubima8310
lazanya
kremcheto
vilicat
nikoleta_alex
galileo414
reni78
liliyosifova
didi26
julie86
slava87
margy
lusnika
YDG
jmv
eleos
nedialka
vegenceto
Tania62
yanitsa1
liusi
Nevinnoto Momi4e
tarq_
beni1979
Meow
naFarela
Thea
FromHell
memento_mori
~ЛиЛ~
Black_Cherry
нел-j
Renesita
aranna
Zaharka
MuryG
Devilsmate
kaaamzzz
Christina.
98 posters

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyПоредица: Нощни Ловци

more_horiz
Мечтан любовник

Поредица: Нощни Ловци 309486_237203702982341_100000781382088_612158_4923707_n

Очаквайте на 8 септември: "Мечтан любовник", книга първа от бестселър поредицата DARK HUNTER на Шерилин Кениън

Последната промяна е направена от hristina на Сря Яну 04, 2012 10:20 am; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Нощни Ловци 7389738n


Поредица: Нощни Ловци Badge1

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Ще излиза в България ли .. или какво.. ще я превеждате ли .. и ако може някой да пусне.. резюме ,, или нещо такова де ;)

______________________________
Поредица: Нощни Ловци Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Издателство Ибис са писали коментар , че книгата излиза на 8 септември. Поредица: Нощни Ловци 909357165

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Книгата е страхотна (+18) С удоволствие я прочетох.
Сигурна съм,че много ще ви хареса Джулиан ❤
Няма да пускам спойлери,само ще кажа,че съдбата му
е много тежка,благодарение на баща му,а после и на брат му.... :strelbaa:

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Официално резюме:

От две хиляди години над спартанския воин Джулиън тегне проклятие да изпълнява тайните мечти и желания на безброй жени, без сам да познае истинската любов. Докато един ден не бива призован от Грейс Алекзандър, която единствена вижда в него ...човешко същество и прави всичко по силите си, за да го избави от участта му...

Скъпи читателю,
Да бъдеш затворен в спалнята на жена е страхотно. Да бъдеш затворен в стотици спални в продължение на две хилядолетия – не чак толкова. А да бъдеш обречен да прекараш вечността като любовен роб, заробен между страниците на книга, може да скапе деня дори на един спартански воин.
Като любовен роб, аз знам всичко за жените. Как да ги докосвам, как да им се наслаждавам и най-вече – как да им доставям удоволствие. Ала когато бях призован, за да изпълня сексуалните фантазии на Грейс Алекзандър, открих първата жена в историята, която видя в мен мъжа, изпитал невероятна болка в миналото си. Единствено тя си направи труда да ме изведе от спалнята и да ми покаже света. Тя ме научи отново да обичам.
Но аз не съм роден, за да позная любовта. Прокълнат бях да прекарам вечността сам. Като истински пълководец много отдавна приех ориста си. Ала ето че сега открих Грейс – единственото нещо на този свят, без което изстрадалото ми сърце не може да живее. Вярно, любовта лекува всички рани, но ще успее ли да развали едно хилядолетно проклятие?
Джулиън Македонски

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
E, ще си я купя. Сюжета (като чета резюмето), малко ми прилича на "Пленница на любовта" на Джоана Линдзи,(книга, която харесвам), имам големи очаквания.

Последната промяна е направена от aranna на Пон Сеп 05, 2011 1:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
И аз мисля да си я купя. Звучи обещаващо.
А може ли някой, който я е чел да ми каже какво е количеството на секс сцените? Защото ако е 50% че и повече няма смисъл да се занимавам.

______________________________
Поредица: Нощни Ловци Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Renesita написа:
И аз мисля да си я купя. Звучи обещаващо.
А може ли някой, който я е чел да ми каже какво е количеството на секс сцените? Защото ако е 50% че и повече няма смисъл да се занимавам.


Миииии, бая сексуално напрежение и много се говори за секс. Натискат се няколко пъти, но в проценти не мога да ти го изчисля. Поредица: Нощни Ловци 2115147716

По - малко е отколкото в Магьоснически огън, определено.

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Поредица: Нощни Ловци 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Поредица: Нощни Ловци 4347753x

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Страхотно. Устройва ме.

______________________________
Поредица: Нощни Ловци Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Малко е по объркано името на поредицата,защото Ибис го преведох като Нощни Ловци,не че според мен е най-правилното. :wasnotme:
Иначе ето го и откъса,който пуснаха тази седмица.
Откъс

______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Много нощни ловци станаха Поредица: Нощни Ловци 2115147716

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Еми, то смисъла е един и същ: Dark - тъмен, мрачен. Като нощта. Добре са си го превели ИБИС :pardon:

______________________________
Поредица: Нощни Ловци Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Еми да де,ама мен по ме кефи мрачен. Поредица: Нощни Ловци 2115147716 А пък и много нощни неща станаха.Иначе поредицата наистина е много хубава,аз скоро ги прочетох май почти всичките.Ако видите официалния сайт на авторката,който според мен е малко странен,защото е направила на всеки герой по един профил и писала от тяхно име описанието им.А за някой имаше и нещо като блог постове от името на героя.Но поне е сложила снимки,които според нея отговарят на описанието им,вместо да се чудиш как да си ги представиш.Макар,че то трябва да се види това,защото на мен ми е малко трудно да го обясня най-точно. 😄

______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Обожавам Мечтан любовник,миналия Четвъртък я купих,отново за отрицателно кратко време бе прочетена и съм направо влюбена,примеса с гръцката античност и легенди ме привлече особено много просто не мога да и се нарадвам..още щом прочетох резюмето знаех,че ще е интересно,но то надмина очакванията ми

______________________________
Поредица: Нощни Ловци Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Прочетох я, но не може да се каже, че ми хареса. Особено краят, всички тези богове ми дойдоха в повече. :rolleyes: Но не може да се отрече, че авторката има въображение. Поредица: Нощни Ловци 2115147716 Честно казано, по-интересен ми стана Кириън, отколкото Джулиън и ще си взема следващата книга, единствено зараи него. :wasnotme:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Нощни Ловци 7389738n


Поредица: Нощни Ловци Badge1

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Да, наистина авторката има въображение и идеята на книгата е много интересна, само дето леко се е пообъркала с легедните и е смесвала на няколко различни парсонажа, за да я сътвори ама айде сега; ще се правим, че не сме го видели :wasnotme: . И аз съм на мнение, че следващата може би ще бъде по-добра.

______________________________
...и ето, аз видях блед кон, и името на ездачът бе Смърт, и Адът вървеше подире му...

Поредица: Нощни Ловци Mementofw

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
На мен пък ми допадна. И много се смях на призоваването на Купидон :lmao: Сега ще чакаме да доиде февруари да видим какво ще ни каже Кириан! 😊

______________________________
Тя остави чашите и се запъти към дневната. В първия миг не видя нищо, ала когато стигна до вратата, почувства странно присъствие. Присъствие от което цялата настръхна. Много предпазливо, тя прекрачи прага на дневната и пред дивана видя да стои висока фигура.[left]Фигурата на мъж. Красив мъж. Гол мъж.

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Уф, с тия смесени коментари наистина не знам към коя графа да я отнеса - към "ще се чете някой ден" или "няма да я пипна". Поредица: Нощни Ловци 2115147716

______________________________
Поредица: Нощни Ловци Dragon-Book

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
интересна поредица .. в общи линии макар че на моменти беше адски предвидимо какво точно ще се случи, според мен е глътка свеж въздух на фона на масово издаваните напоследък книги /въпреки леко недостоверната мешавица от митове и легенди, за която да речем, че ще си затворим очите Поредица: Нощни Ловци 2115147716 / .. не, че не съм фен на комбинацията фентази+романтика=ВНЛ, но просто беше започнало да ми става еднообразно само с вампири, върколаци и тям подобни истории .. струва ми се, че американските автори преексплатираха тематиката и единственото, което я спасява е способността на автора да пише и неговото въображене .. така или иначе книжката е забавна и за 4-5 часа с нея, успяваш да забравиш за всекидневнието :goodjob:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Много ми хареса първата книга, но най - ме заинтригува отказа от втората. Определено ще я чета поредицата, пък дано всяка следващата е по - добра ^^

descriptionПоредица: Нощни Ловци EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply