BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

power_settings_newLogin to reply
+58
Nuriko88
pavlina27
Radoslava75
Мария06
neliko17077
wenibu
Ива Рангелова
Vili Kadiiska
Казакова
mar4etooo1
Lyusi13
milena50
viki12
night_girl
Viki
matricata_rap@abv.bg
vaylyt1234567890
mimeto_1988
Бет Рандъл
dibidi
Zerita
mims3
dindiiv
vamida
vampir4eto666
fifileta
ira.bebeto
dfghjk
galileo414
nilekta
desi_dragancheva
chugreeva
mams
becky13
lazarkina
renka_123
neli_ivanova
rosiss
jjanet
albena_jb
Tania62
Thea
denkata
Yris
yanitsa1
iovka
Kasiopeq
Sefi
gery_vampirelady
hope123
byh4o
mayondry
snejana_78
Devilsmate
Merry-Ann
manage6
kaaamzzz
~ i.LLusion
62 posters

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 5 Empty10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
First topic message reminder :

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

Енергичен и вълнуващ сюжет, горещи герои и неприлично много страст се разливат измежду страниците на поредицата. Има стотици причини защо да спрем погледа си точно върху тези книги в книжарницата, но тук ще изброим само десет от тях… останалите можете да допълвате.

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 5 2u8gfpv

Десет причини
да прочетете „Братството на черния кинжал“ от Дж. Р. Уорд


Можете да прочетете тук: Цък !!

Ако имате други идеи споделете ги 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 5 909357165 ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 5 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Моля някой ако има преведена книга след “Избранницата “да ми я сподели . Обожавам всяка една книга от поредицата .Стигнах до положение да се пречупя и да чета на руски .В безисходица съм . Явно никой не иска да преведе останалите 5 книги в издателство ,за да можем да се насладим на историята .

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 5 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
И аз чета на руски непреведените. Но имам сносен превод на кн.16. Крадецът в epub формат. Не съм аз преводачът, а Росица Атанасова, но го дообработих визуално (и няколко редакцийки за собствена употреба) Дайте имейл за изпращане на ikalinkova@abv.bg

Последната промяна е направена от Vanyna на Нед 14 Май - 10:43; мнението е било променяно общо 1 път

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 5 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Тепърва ще се блъскам над доста нескопосаните преводи на кн. 17,18 и 19. Кн. 20 изобщо не е преведена, но я има на руски.
Не бих се захванала, обаче, с такъв къртовски труд - нямам време.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 5 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Невероятна поредица, мисля че е просто задължително да се прочете от всеки който си пада по този жанр литература.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 5 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Освен любов, еротика и битки има много хумор и това ме привлича

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 5 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply