BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

power_settings_newLogin to reply
+58
Nuriko88
pavlina27
Radoslava75
Мария06
neliko17077
wenibu
Ива Рангелова
Vili Kadiiska
Казакова
mar4etooo1
Lyusi13
milena50
viki12
night_girl
Viki
matricata_rap@abv.bg
vaylyt1234567890
mimeto_1988
Бет Рандъл
dibidi
Zerita
mims3
dindiiv
vamida
vampir4eto666
fifileta
ira.bebeto
dfghjk
galileo414
nilekta
desi_dragancheva
chugreeva
mams
becky13
lazarkina
renka_123
neli_ivanova
rosiss
jjanet
albena_jb
Tania62
Thea
denkata
Yris
yanitsa1
iovka
Kasiopeq
Sefi
gery_vampirelady
hope123
byh4o
mayondry
snejana_78
Devilsmate
Merry-Ann
manage6
kaaamzzz
~ i.LLusion
62 posters

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 Empty10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
First topic message reminder :

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

Енергичен и вълнуващ сюжет, горещи герои и неприлично много страст се разливат измежду страниците на поредицата. Има стотици причини защо да спрем погледа си точно върху тези книги в книжарницата, но тук ще изброим само десет от тях… останалите можете да допълвате.

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 2u8gfpv

Десет причини
да прочетете „Братството на черния кинжал“ от Дж. Р. Уорд


Можете да прочетете тук: Цък !!

Ако имате други идеи споделете ги 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 909357165 ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Има всичко което търсим в този живот. Чувства и действия преплетени в различни красиво описани ситуации.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Поредицата е екзотична, нестандартна, интригуваща и мистична. За любителите на любовни романи определено е с различен сюжет. Заслужава си! Днес отнесох 7-ма книга от Братството от Панаира на книгата - предлага се с 20% отстъпка до 3 юни 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 909357165

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Аз нямам нужда от списък с причини, за да прочета подобна, увличаща поредица. Винаги чакам с нетърпение, да прочета поредната книга от поредицата.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Страхотна поредица! Зарежда ме страшно много и чакам всяка следваща книга с нетърпение!

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Дори и само първите три причини са достатъчни, за да се грабне вниманието.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Всички посочени причини + Зейдист. ❤ За мен поредицата не би била толкова завладяваща, ако той отсъстваше.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
поредицата е великолепна екшън любов хумор

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Здравейте, никога не съм чела книги зза вампири, тъй като много - много не си падам по тази тематика (кръвопиене и т.н.). Ако реша да пробвам с някоя по - лекичка (ако има токова понятие) с коя книга от поредицата бихте ми препоръчали? Мерси

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
chugreeva написа:
Здравейте, никога не съм чела книги зза вампири, тъй като много - много не си падам по тази тематика (кръвопиене и т.н.). Ако реша да пробвам с някоя по - лекичка (ако има токова понятие) с коя книга от поредицата бихте ми препоръчали? Мерси


Братството определено ще ти хареса като за начало. Заслужава си, а ако не ти се дават пари можеш да потърсиш в електронен вариант по - голямата част от книгите, сигурна съм, че ги има 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 909357165 Ако искаш повече информация можеш да ми пишеш на ЛС :slynce:

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
О, Братството в никакъв случай не би могло да се нарече лека поредица. Наситена е с много динамика и напрежение, пиене на кръв - също, а колкото до сексуалната енергия... да знаеш, че вампирите в поредицата са като електроцентрали. 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 909357165 Ако ще четеш Братството, трябва да караш книгите подред, макар че не са най-подходящият избор, щом имаш такова отношение към подобно съдържание.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
О забога, точно защото има такова отношение към подобно съдържание трябва да започне с нещо динамично и гарантирано добро. Така ще чете с по - голям ентусиазъм, ако наистина книгите и самата тематика се окажат в неин стил. А тази поредица си е просто гарантирана :love:

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Е, на мен Братството ми е любима поредица, но не очаквам всеки да има вкус като моя, защото това не веднъж ме е подвеждало да препоръчвам нещо на приятелки и след това то да бъде отхвърлено от тях. С Братството също имам подобен опит. Затова май ще е най-добре да зачете първата книга и сама да си прецени дали ще намери сили да я остави. 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 909357165

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Чудесна поредица. Чета и препрочитам (имам този лош навик). За мое съжаление нямам всички книги на български, и когато успея да намеря някоя от тях чета на един дъх, и пак, сега сигурно мога да ги изиграя 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 909357165)))

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Еее, вече тотална ме заинтригувахте с толкова различни коментари, ще почна с първата книга и после ще пиша дали сте ме спечелили или не. :wasnotme:

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
chugreeva написа:
Еее, вече тотална ме заинтригувахте с толкова различни коментари, ще почна с първата книга и после ще пиша дали сте ме спечелили или не. :wasnotme:

Само да не забравиш ! Очаквам с нетърпение да споделиш впечатленията си от книгата ... а в последствие може би и от поредицата :pardon: :slynce:

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Имам въпрос към всички почитатели на поредицата - Пътеводител за посветени коя подред книга е? Тъй като скоро започнах поредицата /очарована съм - нищо че съм прочела само първите две, но продължавам/ и искам да ги чета подред. Благодаря предварително :cvete:

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
6. Свещена любов
Пътеводител за посветени
7. Отмъстена любов

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Благодаря!

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
10 причини!?

1-любов
2-сила
3-красота
4-грозота
5-фантазия
6-нежност
7-лоялност
8-усъвършенстване
9-душевна борба
10-вяра

Поредицата е страхотна!!!

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
И да докладвам, най накрая се наканих да почна поредицата и ... останах очарована. Прочетох първата книга за два дни, сега продължавам със следващите.
Благодаря ви за коментарите, ако не бяхте вие никога нямаше да реша да чета подобен тип книги.
:love:

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 2 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply