BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
"Порочни заедно"
Коя е последната книга, която прочетохте?
"Истински секси"
За каква професия сте най-подходящи
"Истински добра любов"
"Истински добър мъж"
"Истински порочно"
тетралогия ''Хард Инк''
Магьоснически огън (Witch fire) 18+
Вега Джейн
Today at 21:15
Today at 19:38
Today at 19:35
Today at 17:09
Today at 17:03
Today at 16:33
Today at 16:31
Yesterday at 9:16
Yesterday at 0:19
Чет 22 Фев - 23:06
didalilova
InnaV
InnaV
Yoni
Pipilotaeuforia
josi
josi
mimi1221
josi
debora

Share | .

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
~ i.LLusion
Шефче

Брой мнения : 4294

ПисанеЗаглавие: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Пет 22 Апр - 22:53

Енергичен и вълнуващ сюжет, горещи герои и неприлично много страст се разливат измежду страниците на поредицата. Има стотици причини защо да спрем погледа си точно върху тези книги в книжарницата, но тук ще изброим само десет от тях… останалите можете да допълвате.

Десет причини
да прочетете „Братството на черния кинжал“ от Дж. Р. Уорд

Можете да прочетете тук: Цък !!

Ако имате други идеи споделете ги ..

Пристрастен

Чете : Само най-доброто!
Зодия : Cancer
Брой мнения : 392
Местожителство : България

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Пон 6 Юни - 16:57

Аз съм напълно съгласна с причините от авторката.Накратко казано,в тези поредици се съчетават страшно много екшън сцени,има както любовни така и еротични моменти. Което не е за подминаване.И има много хумор..

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Съб 9 Юли - 20:11

Четат се на един дъх,заредени са с много емоции,фантазия и любов.
Върнете се в началото Go down
Merry-Ann
Читател

Зодия : Libra
Брой мнения : 25
Местожителство : Caldwell, New York

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Сря 13 Юли - 20:14

Това, което на мен ми направи впечатление и ми хареса е начина по който авторката е съчетала животинските инстинкти с човешкия разум. Това, че им е трудно да контролират "звярът" който живее във всеки един от тях е допълнителна тръпка за читателя.

The son of a bitch actually bent the laws of physics, he was so attractive. Blond hair was cut short in the back and left longer in the front. Teal-blue eyes were the color of Bahamas seawater. And that face made Brad Pitt look like a candidate for The Swan.

"I do trust you."
"Bullshit. And here's a quick tip. I hate being lied to."
Devilsmate
Читател

Брой мнения : 22

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Пон 22 Авг - 15:32

Поредицата е една от любимите ми, даже бих казала, че тя води класацията!
snejana_78
Активен

Брой мнения : 157

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Сря 14 Сеп - 10:09

силни, дръзки, въздействащи, смели, възбуждащи, красиви,опасни, разтърсващи,интересни, необуздани
mayondry
Читател

Зодия : Leo
Брой мнения : 18
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Нед 2 Окт - 20:05

И готиния сарказъм на Бъч! Толкова много ме разсмива тоя човек... т.е. вампир. Какви хрумки има само
byh4o
Редовен

Зодия : Aquarius
Брой мнения : 80

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Чет 24 Ное - 22:29

Просто задължително трябва да се чете тази поредицата,има толкова причини за това...Като се започне със страстта,вълнението за всяка следваща страница,вълнуващия сюжет абе с една дума ВСИЧКО!!!!!......Най-добрата поредица според мен до сега... ❤ :meche: :love:
hope123
Читател

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Пет 25 Ное - 15:28

При чини могат да се намярят повече от 10- книгите са страхотни изпълнени с екшън, драматизъм, лбюбов, нежност, саможертва, еротика. Задължително четиво.

Драскач

Чете : Всичко, навсякъде, по всяко време!
Брой мнения : 82
Местожителство : WonderLand

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Съб 26 Ное - 12:28

Твърдо съм съгласна с изброените 10 причини, макар и да смятам, че могат да се намерят 110 такива. Наистина тази дефиниция за вампирите, която дава "Братството...." е уникална по свое му. Изисква се доста находчивост и въображение, за да създадат толкова различни, завършени и добре функциониращи образи. Идеята за лесърите също заслужава своите овации. Двата свята, на вампирите и на лесърите, взаимодействат много добре по между си.
Според мен, може би единственият герой, който не харесвам (по очевидни причини)и който смятам за не добре изграден е Срайб Върджин. Сериозно хора, за божество тя е прекалено очовечена като характер, а постъпките подлежат на сериозна критика. Някак си нейните издънки не ми се връзват и идеята за божество. Така поне мисля аз.

"- И докато в този миг не се изплаших, че ще ми забранят да чета, аз не обичах да чета. Както не се обича дишането."

Sefi
Въздухар

Чете : The Black Dagger Brotherhood [Братството на черния кинжал] и др.
Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Сря 1 Фев - 13:14

Поредицата е невероятна една от любимите ми, да не кажа че е любимата ми поредица!
Kasiopeq
Редовен

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 76
Местожителство : where dreams come true

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Нед 12 Фев - 23:25

Направо съм погълната от поредицата. Найстина досега може би е най-добрата,която съм чела. Харесва ми различни свят на вампирите,който е представен в нея. А самите герой не мога да реша, кой харесвам най-много.Чета ги на един дъх нямам търпение за следващата книга
iovka
Читател

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Сря 15 Фев - 14:49

супер е кара те да я прочетеш на един дъх
yanitsa1
Преводач

Чете : all...
Зодия : Gemini
Брой мнения : 311

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Сря 22 Фев - 19:57

Майко мила. Прочетох първата книга и дъхът ми секна! Толкова беше добра! Дано и другите са такива, въпреки че 12 книги си е доста. ;) :slynce: Много ми се промени мнението за книгата :love:

Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.
Yris
Читател

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Вто 20 Мар - 23:10

Бих добавила към списъка и остроумните диалози. Искрено се забавлявах.
denkata
Читател

Брой мнения : 24

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Вто 3 Апр - 11:59

@yanitsa1 написа:
Майко мила. Прочетох първата книга и дъхът ми секна! Толкова беше добра! Дано и другите са такива, въпреки че 12 книги си е доста. ;) :slynce: Много ми се промени мнението за книгата :love:

Тез 12 направо не се усещат... Толкова са интересни и поглъщащи, че не усещаш кога си прочел книгата и питаш за следващата. Мен лично повече ме плаши това, че са само 12
Thea
Шефче

Чете : Танц с дракони
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Местожителство : Mezentius House

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Вто 3 Апр - 14:51

То май не е сигурно, че ще са само 12, нали авторката беше казала, че ще пише докато има интерес. :pardon:

Брой мнения : 24

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Вто 3 Апр - 15:11

Wayward daughter написа:
То май не е сигурно, че ще са само 12, нали авторката беше казала, че ще пише докато има интерес. :pardon:

А дано! Въпреки че не съм убедена, че може да продължава много. То това брадство ще стане по-многобройно от турската армия. Но няма да откажа някоя друга книжка в повече
Tania62
Читател

Брой мнения : 22

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Сря 2 Май - 8:20

Просто ми беше трудно докато се реша да си купя първата книга ида я прочета.След това така се зарибих че си ги купих всички иги прочетох на един дъх .Сега чакам с нетърпение седмата книга .Решила съм четази поредица ще си я купя цялата да си я имам в библиотеката.
albena_jb
Читател

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Сря 2 Май - 10:40

Поредицата е много приятна за четене, може би именно, защото вампирите са доста различни от другите в жанра, няма я непрекъснатата им жажда за кръв, а и не блестят като феи :lmao2: ...
jjanet
Читател

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Съб 19 Май - 21:00

Има всичко което търсим в този живот. Чувства и действия преплетени в различни красиво описани ситуации.
rosiss
Читател

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Сря 30 Май - 17:42

Поредицата е екзотична, нестандартна, интригуваща и мистична. За любителите на любовни романи определено е с различен сюжет. Заслужава си! Днес отнесох 7-ма книга от Братството от Панаира на книгата - предлага се с 20% отстъпка до 3 юни
neli_ivanova
Читател

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Нед 30 Сеп - 20:52

Аз нямам нужда от списък с причини, за да прочета подобна, увличаща поредица. Винаги чакам с нетърпение, да прочета поредната книга от поредицата.
renka_123
Читател

Брой мнения : 36
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Пет 30 Ное - 20:59

Страхотна поредица! Зарежда ме страшно много и чакам всяка следваща книга с нетърпение!
lazarkina
Читател

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   Пет 7 Дек - 21:52

Дори и само първите три причини са достатъчни, за да се грабне вниманието.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next