BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Любим герой от Братството?

power_settings_newLogin to reply
+146
Казакова
Tonq
Kalina
dfghjk
snejito
Porcelanowa
ReginaCrow
Gme46
boreto
matricata_rap@abv.bg
Viki
milena50
кума лиса
Elissssaaa
АВА
anitaiv
zizi_84
svetli4ka
Jess
gerinka
nikittta
saffi
netinka
eowins
illy
xristina_zlateva
mss3000
марти7074
dibidi
Vilina
an_dji
десистанева
bobihak
sashatoseva
Verji
sisiz
vileto
djordan
katq8710
lunichkaaa
t.lisheva
viki12
krisi555
lovely33
faninceto
Zerita
iveto81
rosali
evital
asayva
tachka_28
mims3
svetly86
dindiiv
Marti4ka
biliana_911
Tais
vampir4eto666
lelito
galileo414
milla71
Smile23
Djeid
Vampp ^:)
fifileta
mimzZityY
lubima8310
bellinda
desistela
ghiata
in82qh
penka1234
natali_al
lazarkina
karatistkata_f
milaa
oira
sri1977
milanikoale
monityyyyy
Renesita
neli_ivanova
asia_ivv
rosiss
nev4ooo
jivka
Tania62
krumova76
Yris
lioness
Sefi
rosi66
FacelessMachine
francheska_17
Vicky's
guardian_angel
mi666i
katttts
bisi84
naFarela
Thea
TraYkovA
night.kiss
tinaet
plams_t
leopardfa
memento_mori
afrodita586
passion..
night_girl
snejana_78
janeta7
Devilsmate
byh4o
ajvi
plop
vampires_fan
Alliana
aranna
Merry-Ann
tina_tp
manage6
slunchev_luch
fleurrr
dsi2
mishle55
kaaamzzz
lively nightlife
Lady_Winchester
tania_kikito
Womanitka
vikincety_24
geriqn
Galifray
rim17
beni1979
~ЛиЛ~
Bonnie_Bennett
tarq
h.karamfilova
emira_had
нел-j
Poison Ivy
Christina.
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
150 posters

pollКои е вашия любим боец?

> Рот
22
10%
> Рейдж
48
21%
> Зейдист
69
31%
> Тормент
6
3%
> Вишъс
52
23%
> Джон
7
3%
> Куин
1
0%
> Блейлок
2
1%
> Бъч
9
4%
> Ривендж
9
4%
Общо гласове:
225

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyЛюбим герой от Братството?

more_horiz
First topic message reminder :

Вашият любим боец от Братството е ... , защото!? :slynce: Любим герой от Братството?  - Page 4 2115147716

За мен е Рейдж, след това е Зейдист.
Макар че обичам и Вишъс. Те са ми фаворити.
Рейдж е като всички останали, красив, умет и невероятен боец, но той единствен има онова проклятие, което приема завинаги в името на любовта. И беше най-добре като държание и т.н.
Просто той си е мой :p2:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Зейдииииииииииист! :love:
После са Ви и Бъч! ❤

______________________________
Любим герой от Братството?  - Page 4 Dragon-Book

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
оооф много ми е трудно да кажа, кой точно ми е любим .. плезя език до петите заради всичките .. затова и се въздържам от глас в анкетата Любим герой от Братството?  - Page 4 2115147716 всеки един си струва да си луд по него - ноо ако трябва все пак да си направя класацийка може би ще изглежда така:
1.Вишъс заради интелигентността
2.Рейдж заради арогантността
3.Тор заради неговото свойство да е "лепило" на братството ..

ох има още много много причини, но няма да ги изброявам .. те просто са уникални!

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Абсолютно,Зейдист!
Уникален персонаж,уникална история,лично за мен е най-страхотният мъж,от Братството де :pardon:
След като прочетох 6-та,май започнах да харесвам Куин,въпреки че не е брат :wasnotme:

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Зейдист !!!

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Харесвам всичките братя, но любимец ми е Рейдж.

______________________________
Когато се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият,трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Мм от началото се колебая между Рейдж и Ви и още не мога да си избера един 😄 . И двамата са уникални и ги обичам страшно много ❤
Вишъс, защото освен, че е мозъка на Братството и се занимава с кабели и компютри (а пък аз обиииичам "кабелджии" :wasnotme: ) е и страшно секси и има нещо опасно в него, което от време на време се прявява и го прави някак си потаен.
А Рейдж, защото въпреки нахаканото държание, в края се оказа, че е голям романтик. Все пак, не всеки би се обрекъл на вечно проклятие, до края на което броеше дните, само за да може любимата му да оцелее. Пък да не говорим, че не биваше и да я вижда на всичкото отгоре... И въпреки, че може да е страшно лош и опасен, с Мери е най-милото същество.
Общо взето, характерите и на двамата са страшно добре измислени (за физиката да не споменаваме... :slynce: ) ии за мен си остават най-големите сладури в книгите :bighug:

______________________________
Любим герой от Братството?  - Page 4 Tumblr_ly9qlkrRNM1qkpj04o1_500

Любим герой от Братството?  - Page 4 4417789Q

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Вишъс...

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Рейдж и Вишъс са ми любимци уникални са ❤ ❤ абе книгите като цяло и героите са страхотни.

Кирил и Методий, горките, са се трепали да ни направят азбука, кoято да ИЗПОЛЗВАМЕ! Пиши на кирилица!

escapingthesun

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Най-много ме кефи Тор. Причината не заради външния му вид или необикновеното му държание, а защото лично аз си се представям че бих бил като него. Иначе всички са големи пичове освен Бъч :haha:
Знам че Тор не е най-популярния, но въпреки това ми е любимец. Може би и точно защото не е толкова популярен сред фенската база, затова ми е привлякъл вниманието *повдига рамене*

______________________________
An illusion you hide behind,
You don’t love a God, you love your comfort
.
Любим герой от Братството?  - Page 4 Tumblr_lxsnd4GFOG1qif6pxo1_500
To you we are filth, we are dirty, so be it!
We are dirty and unclean, a congregation of the unseen!

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Вишъс :kovcheg:

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
FacelessMachine написа:
Най-много ме кефи Тор. Причината не заради външния му вид или необикновеното му държание, а защото лично аз си се представям че бих бил като него. Иначе всички са големи пичове освен Бъч :haha:
Знам че Тор не е най-популярния, но въпреки това ми е любимец. Може би и точно защото не е толкова популярен сред фенската база, затова ми е привлякъл вниманието *повдига рамене*


Леле, че какво му е на Бъч? Любим герой от Братството?  - Page 4 2115147716 Голям сладур си е, пич и половина. Ама всеки си има мнение. :pardon:
И, аз не мисля, че Тор не е популярен. Още съм на шеста книга (така де, скоро ще я почвам), обаче, при все, че знам за кого се отнасят следващите, с най-голямо нетърпение очаквам историята на Тор! Нямам търпение да се появи отново и смятам, че липсата му се усеща. Всеки от братята е уникален с нещо и той също притежава свое собствено излъчване. Със сигурност не е по-малко достоен от останалите - и като воин, и като мъж, и като личност...
Та, като говорим за Популярни, мен пък те в тази поредица не ме привличат толкова и не ме впечатляват с визията, с която се описват и т.н.
Рот например ми беше най-невнушителен, колкото и нелепо да прозвучи. Заради неговата книга можеше и изобщо да не продължа с книгите нататък, ако не беше една от най-добрите ми приятелки да ме убеди, че си заслужават. Рейдж например, който е спряган за най-ненадминатия красавец в Братството, не ми е любимец. Харесвам го, да, но поради съвсем различни причини от това, че е "Холивуд"! :pardon:
И Фюри, който е описан като същинско eye candy не ме впечатлява особено. И то цялостно. Брат му Зейдист е съвсем друга работа, но това е друг въпрос. :bigsmile:
Мисълта ми е, че дори и на книга външния вид не е това, което гарантира привличането на истинските почитатели. 🇳🇴

Та, впрочем, евала, ти си от малкото момчета, които четат подобен тип книги и дори коментираш по тях. :goodjob:
Повечето представители на мъжкия пол не се захващат, защото самата идея, че това евентуално са книги, насочени към женската аудитория ги кара да ги отричат като възможно четиво. А според мен нещата са си двустранни, както могат да са интересни за нас, така могат и за вас. В тези книги си има от всичко и за всеки. 😄

______________________________
Любим герой от Братството?  - Page 4 Dragon-Book

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Ох, всички са ми любими, просто не мога да си избера... :heart2:

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Зейдист ❤ :meche:

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Зейдист, Вишъс и Тормент.
Но всички братя са страхотни!

______________________________
    In a lioness eyes...
    ... all things belong to her!

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Избрах Рейдж, но харесвам също Рот, Зи, Джон и Ривендж.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz

Тор ми е любимец!!! Може би , защото беше първи.... Любим герой от Братството?  - Page 4 2115147716

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Избрах Рейдж но ми харесват също Вишъс и Бъч но всеки от братята ми харесва с нещо. Такаче този избор е условен .

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Моя любимец е Рейдж.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Определено моя фаворит е Зи, след това Рейдж.
Зи има уникална история с Бела Любим герой от Братството?  - Page 4 909357165

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Зейдист и мисля че Ривендж ще оправдае очакванията ми

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 4 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply