BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Любим герой от Братството?

power_settings_newLogin to reply
+146
Казакова
Tonq
Kalina
dfghjk
snejito
Porcelanowa
ReginaCrow
Gme46
boreto
matricata_rap@abv.bg
Viki
milena50
кума лиса
Elissssaaa
АВА
anitaiv
zizi_84
svetli4ka
Jess
gerinka
nikittta
saffi
netinka
eowins
illy
xristina_zlateva
mss3000
марти7074
dibidi
Vilina
an_dji
десистанева
bobihak
sashatoseva
Verji
sisiz
vileto
djordan
katq8710
lunichkaaa
t.lisheva
viki12
krisi555
lovely33
faninceto
Zerita
iveto81
rosali
evital
asayva
tachka_28
mims3
svetly86
dindiiv
Marti4ka
biliana_911
Tais
vampir4eto666
lelito
galileo414
milla71
Smile23
Djeid
Vampp ^:)
fifileta
mimzZityY
lubima8310
bellinda
desistela
ghiata
in82qh
penka1234
natali_al
lazarkina
karatistkata_f
milaa
oira
sri1977
milanikoale
monityyyyy
Renesita
neli_ivanova
asia_ivv
rosiss
nev4ooo
jivka
Tania62
krumova76
Yris
lioness
Sefi
rosi66
FacelessMachine
francheska_17
Vicky's
guardian_angel
mi666i
katttts
bisi84
naFarela
Thea
TraYkovA
night.kiss
tinaet
plams_t
leopardfa
memento_mori
afrodita586
passion..
night_girl
snejana_78
janeta7
Devilsmate
byh4o
ajvi
plop
vampires_fan
Alliana
aranna
Merry-Ann
tina_tp
manage6
slunchev_luch
fleurrr
dsi2
mishle55
kaaamzzz
lively nightlife
Lady_Winchester
tania_kikito
Womanitka
vikincety_24
geriqn
Galifray
rim17
beni1979
~ЛиЛ~
Bonnie_Bennett
tarq
h.karamfilova
emira_had
нел-j
Poison Ivy
Christina.
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
150 posters

pollКои е вашия любим боец?

> Рот
22
10%
> Рейдж
48
21%
> Зейдист
69
31%
> Тормент
6
3%
> Вишъс
52
23%
> Джон
7
3%
> Куин
1
0%
> Блейлок
2
1%
> Бъч
9
4%
> Ривендж
9
4%
Общо гласове:
225

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyЛюбим герой от Братството?

more_horiz
First topic message reminder :

Вашият любим боец от Братството е ... , защото!? :slynce: Любим герой от Братството?  - Page 2 2115147716

За мен е Рейдж, след това е Зейдист.
Макар че обичам и Вишъс. Те са ми фаворити.
Рейдж е като всички останали, красив, умет и невероятен боец, но той единствен има онова проклятие, което приема завинаги в името на любовта. И беше най-добре като държание и т.н.
Просто той си е мой :p2:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Мм,аз много ги харесвам всичките,но фаворитите са ми Ви и Холивуд.Но просто тройката Ви, Бъч и Холивуд,е уникална,страшни пичове са,и хипер забавните!!!
Има едни моменти които просто ме разбиват.В втората книга,когато Братството пътуват към Гробницата за да изпълнят райт,и как Холивуд се опитва да разведри атмосферата.Много луд тоя братт!!
И също в третата книга когато Бъч и Ви говорят с Фюри и постоянно си завършват изреченията един на друг.Ауу,страшни са просто!!!

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Vania написа:
Вашият любим боец от Братството е ... , защото!? :slynce: Любим герой от Братството?  - Page 2 2115147716

За мен е Рейдж, след това е Зейдист.
Макар че обичам и Вишъс. Те са ми фаворити.
Рейдж е като всички останали, красив, умет и невероятен боец, но той единствен има онова проклятие, което приема завинаги в името на любовта. И беше най-добре като държание и т.н.
Просто той си е мой :p2:

И на мен като фаворити така ми се нареждат,но има една особена тройка от книгата която ме разбива.Ви,Бъч и Рейдж.Страхотни са,само кфи лафчета си пускат Любим герой от Братството?  - Page 2 2115147716

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Много ясно, че РЕЙДЖ :love: след това Ви и Зейдист.. :bighug:

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Любим герой от Братството?  - Page 2 4205875R

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Определено Зейдист и Вишъс.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Вишъс ❤ Нямам търпение да излезе неговата книга.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Вишъс Любим герой от Братството?  - Page 2 909357165 Всъщност първата книга, която прочетох от Братството беше Lover Unbound и така се влюбих в поредицата. Прочетох и другите, но Ви просто ми открадна сърцето Любим герой от Братството?  - Page 2 2115147716

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Вишъс.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Еми какво да кажа, трудно е да се избере измежду толкова невероятни мъже..първо прочетох книгата за Зейдист и може би той открадна сърцето ми

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Братята са уникални! Просто навярно има много малко персонажи от други книги, които да им се конкурират. Ако има някой измежду тях, който да нарека любимец то това може би е Фюри. За него се говори много малко в първите книги, което мен лично ме кара да се питам какво толкова има около него. Аз обожавам мистериите и може би затова Фюри ме привлича толкова.

Колкото до останалите герои, всеки от тях има своя чар и всяка история заслужава да бъде прочетена

______________________________
The son of a bitch actually bent the laws of physics, he was so attractive. Blond hair was cut short in the back and left longer in the front. Teal-blue eyes were the color of Bahamas seawater. And that face made Brad Pitt look like a candidate for The Swan.
Любим герой от Братството?  - Page 2 Lovereternal.th
"I do trust you."
"Bullshit. And here's a quick tip. I hate being lied to."

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Тормет, а след него Бъч (въпреки, че тук не фигурира като брат) и Вишъс.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Вишъс, разбира се! Бай дъ уей, защо Фюри не фигурира в анкетата? Или си го пазиш само за теб :lmao2:

______________________________
Любим герой от Братството?  - Page 2 Vghphf

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Тормет. Не, че не харесвам другите, но той ми е най - на сърце. Такъв един стабилен.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
kaaamzzz написа:
Vania написа:
Вашият любим боец от Братството е ... , защото!? :slynce: Любим герой от Братството?  - Page 2 2115147716

За мен е Рейдж, след това е Зейдист.
Макар че обичам и Вишъс. Те са ми фаворити.
Рейдж е като всички останали, красив, умет и невероятен боец, но той единствен има онова проклятие, което приема завинаги в името на любовта. И беше най-добре като държание и т.н.
Просто той си е мой :p2:

И на мен като фаворити така ми се нареждат,но има една особена тройка от книгата която ме разбива.Ви,Бъч и Рейдж.Страхотни са,само кфи лафчета си пускат Любим герой от Братството?  - Page 2 2115147716



май всички им се кефят Любим герой от Братството?  - Page 2 2115147716 поотделно разбира се...или не :pardon:

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Всички герои максимално ме очароват.Всеки сам по себе си те привлича с нещо,но най-любими са ми Рейдж и Зи;)

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
На мен най ми допадат Рот и Зи.И двамата са много различни един от друг но и много завладяващи герои.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Зейдист и Вишъс...Страхотни саааа

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Рейдж!!!! ❤

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Devilsmate написа:
Рейдж!!!! ❤



She's going Hollywood, she's going Hollywood tonight Любим герой от Братството?  - Page 2 2115147716

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Вишъс и след него Рейдж.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
РОТ...а след това и всички останали

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 2 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply