BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Любим герой от Братството?

power_settings_newLogin to reply
+146
Казакова
Tonq
Kalina
dfghjk
snejito
Porcelanowa
ReginaCrow
Gme46
boreto
matricata_rap@abv.bg
Viki
milena50
кума лиса
Elissssaaa
АВА
anitaiv
zizi_84
svetli4ka
Jess
gerinka
nikittta
saffi
netinka
eowins
illy
xristina_zlateva
mss3000
марти7074
dibidi
Vilina
an_dji
десистанева
bobihak
sashatoseva
Verji
sisiz
vileto
djordan
katq8710
lunichkaaa
t.lisheva
viki12
krisi555
lovely33
faninceto
Zerita
iveto81
rosali
evital
asayva
tachka_28
mims3
svetly86
dindiiv
Marti4ka
biliana_911
Tais
vampir4eto666
lelito
galileo414
milla71
Smile23
Djeid
Vampp ^:)
fifileta
mimzZityY
lubima8310
bellinda
desistela
ghiata
in82qh
penka1234
natali_al
lazarkina
karatistkata_f
milaa
oira
sri1977
milanikoale
monityyyyy
Renesita
neli_ivanova
asia_ivv
rosiss
nev4ooo
jivka
Tania62
krumova76
Yris
lioness
Sefi
rosi66
FacelessMachine
francheska_17
Vicky's
guardian_angel
mi666i
katttts
bisi84
naFarela
Thea
TraYkovA
night.kiss
tinaet
plams_t
leopardfa
memento_mori
afrodita586
passion..
night_girl
snejana_78
janeta7
Devilsmate
byh4o
ajvi
plop
vampires_fan
Alliana
aranna
Merry-Ann
tina_tp
manage6
slunchev_luch
fleurrr
dsi2
mishle55
kaaamzzz
lively nightlife
Lady_Winchester
tania_kikito
Womanitka
vikincety_24
geriqn
Galifray
rim17
beni1979
~ЛиЛ~
Bonnie_Bennett
tarq
h.karamfilova
emira_had
нел-j
Poison Ivy
Christina.
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
150 posters

pollКои е вашия любим боец?

> Рот
22
10%
> Рейдж
48
21%
> Зейдист
69
31%
> Тормент
6
3%
> Вишъс
52
23%
> Джон
7
3%
> Куин
1
0%
> Блейлок
2
1%
> Бъч
9
4%
> Ривендж
9
4%
Общо гласове:
225

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyЛюбим герой от Братството?

more_horiz
First topic message reminder :

Вашият любим боец от Братството е ... , защото!? :slynce: Любим герой от Братството?  - Page 6 2115147716

За мен е Рейдж, след това е Зейдист.
Макар че обичам и Вишъс. Те са ми фаворити.
Рейдж е като всички останали, красив, умет и невероятен боец, но той единствен има онова проклятие, което приема завинаги в името на любовта. И беше най-добре като държание и т.н.
Просто той си е мой :p2:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
О! Ами аз съм си влюбена във всички до един. Обожавам ги. Но с няколко идеи повече харесвам Висшъс , после Рейдж, Зейдист и Рот, и Куин. Всички са колкото различни, толкова и еднакви. Няма други като тях. Лорд е ГЕНИАЛНА. Любим герой от Братството?  - Page 6 2115147716

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Зи и Вишъс

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Гласувах за Зейдист, въпреки че много харесвам Рот и Ривендж.. така или иначе всички харесвам, но все пак Любим герой от Братството?  - Page 6 2115147716 В книгата той прави невероятно развитие... дори накрая си позволи да е щастлив! Любим герой от Братството?  - Page 6 976781486

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Вишъс и Зи са ми любими просто не мога да реша кого харесвам повече

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Зи, разбира се. Как израства - да се промени в името на жената, която обича. А после като татко... Малката Нала не може да бъде обичана повече. Повестта за Зи в Пътеводителя го представя в една друга светлина - страховете на един родител дали ще е достоен баща. Грижите за всички. Хареса ми как независимо от това, че е неграмотен се опита да помогне в обучението на младите войни - защото има знания, които може да сподели. А и Братството е изпаднало в нещо като дупка, след изчезването на Тор. Сякаш във всяка една книга той се развива  - в първата за Рот е социопат, опасен дори за братята си, с после става добър баща, добър брат, предлага Куин в Братството... Не се учудвам, че е на първо място в анкетата.
Понеже препрочитам историята на Джон - края, и се присетих как ангелски пее този дявол. При всичката чернота в душата му, винаги е имал ангелски глас. Защо ли?

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Моят любимец е вишъс

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Още в първа книга Ченгето ме изкефи и от тогава си го обичам супер много. <3 Всъщност, ако трябва да съм честа се подвоумих между Бъч и Вишъс, защото те са ми фаворити, нооо... Бъч forever. Любим герой от Братството?  - Page 6 2115147716
Бъч, Ви, Блей, Ривендж, Зейдист, Рейдж, Куин, Рот, Тор иии Джони-бой - това е моята класация. <3

______________________________
I'm so ugly.
But that's okay cause so are you.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Всички ми допадат по един или друг начин. Ако трябва да ги подредя: Бъч, Вишъс, Рейдж, Зейдист, Джон и т.н.

______________________________
Любим герой от Братството?  - Page 6 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Уф това е трудно! Колебая се между зейдист, ривендж и рейдж

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Рейдж ми е любимец уникален е просто нямам думи обожавам го и след него Зейдист

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Зейдист

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Колебех се между Тормент и Вишъс, но гласувах за Тормент.
Spoiler :

______________________________
Любим герой от Братството?  - Page 6 Hkyjaw5xpi1ze4mpci31y75ecizny6mxqwo8g3mfrb4go3jyptwsh3jcrbhs67jyqtwg15umrbwzej5urbo1y35xp71ny4mrcio1y7dxrbtzr55uqcog17byfwo8k5uwpfsny6mxqwoge53qhkyj4
Любим герой от Братството?  - Page 6 Hkyjkenmcf4g13jyjitwqam1qjh1aenoqi3so4mqcho8e4dfrbgg15mjqt3o

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Още от началото любимец ми е Рейдж. Отхвърлянето а след това и приемането на звяра като част от него... Борбата му за контрол за да не нарани някой, всичко това ме плени.  :lovely:

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Вишъс!!! Още от първото обяснение за него се разтопих.... няма смисъл да обснявам, виждам че не само аз съм така :)

______________________________
"Believe that dreams come true everyday... because they do..."

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
С две ръце съм за Вишъс!!!

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Вишъс

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Всеки един член и герои от "Братството на черния кинжал" ми е любим, всяка една поредна книга ме завладяваше все повече.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Трудно ми е да избера само един, но май клоня към Вишъс. Гласувам за него.

______________________________
Любим герой от Братството?  - Page 6 Tumblr_njtz5nZx9c1r7eta3o1_500

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Аз имам повече от един. Любими са ми Ви, Зейдист, Бъч.

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
Зи и Куин Любим герой от Братството?  - Page 6 976781486 Любим герой от Братството?  - Page 6 976781486

______________________________
Dreams are our escape from reality!

descriptionЛюбим герой от Братството?  - Page 6 EmptyRe: Любим герой от Братството?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply