BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Имате ли домашен любимец?

power_settings_newLogin to reply
+117
Далия Уинчестър
djiogara
tgerincheva
Дияна В.
Radoslava75
ViaraIvanova2
vinkela7801
Danygery
Сашка
EGeorgieva
ivelinast
Диадри
vesi
nikinik
Viktoria
na_ta
Boo
TediR
iveta
ajzak
soniamit
Sheba113
simonka
desi manasieva
KRASI71
Skith
kameliq_1977
nikita 8584
T_heya
ilzik
GD444
katq8710
romina76
Maya Vasileva
batval
G.Conkova
Qni7a
tani_w
ivcan
ronkata87
Armagedon
angelajz
Prolet1234
anetageo
roseta86
GeriPetkova
boreto
Sluchaino
десистанева
nasya90
FERRARI
alex79
Amphibia
grum4o
k3vi7o
galinakarova
kristi1985
verka77
me.loco
asayva
Zarazno_zlo
midnight__sun
Радост
milla71
sineoka1983
steffanie
divoto
Ange Noir
rosali
Jus7_me
Maudeline Everglot
gabimabi
Luseto
forgotten_heart
fata_morgana
vivi86
bubzz
ju
viks
elizabetta_90
Plamena.D
aranna
julie86
night.kiss
byh4o
Riddle
mishle55
desistela
krasi9mir
~ЛиЛ~
das4eto
Merry-Ann
kamenceto90
escapingthesun
eleos
radoslavaa
JoInT{}MaNia4ka
Бока
Yoana
MuryG
Chocolate
Imm0rtal
b3as7
renesme_cullen
beni1979
Renesita
devil degu
mimito_75
Zaharka
Christina.
Marie
plamsi_sl
~ i.LLusion
puFF
Petia
~ Mistery writer ~
Koen
121 posters

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyИмате ли домашен любимец?

more_horiz
First topic message reminder :

Ако да, то какъв? Ако пък нямате, искате ли да имате?

Аз лично нямам и не искам да имам, защото изисква грижи.

______________________________


 
         
       

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имала съм преди,имам и сега в бъдеще ще имам...не мога без тях.

Сега - котка,зайци,джербил.

И искам и още... :dry:

______________________________
Имате ли домашен любимец? - Page 4 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам едно котенце. Голяма сладурана ми е.
Имам и една булонка. И двете са черни и пухкавички. <33
Сега ще си взимам още едно куче. Двоумя се между лабрадор и ротвайлер, а може и двете. Имате ли домашен любимец? - Page 4 2115147716
Обичам животни. Имате ли домашен любимец? - Page 4 909357165

______________________________
I'm so ugly.
But that's okay cause so are you.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Една котка - Топчо. Иначе за домашни любимци считам също сестра ми и приятеля ѝ Имате ли домашен любимец? - Page 4 2115147716

______________________________
Имате ли домашен любимец? - Page 4 14964_591695370855944_1708425012_n
Има ли надежда за една изгубена душа?
Има ли надежда отново да обича тя?
Има ли надежда за едно изстрадало сърце?
Има ли надежда преди то да спре?

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Не, нямам. Имах папагали преди, но вече не и не мога да се убедя да си взема други.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
В момента - котарак и заек, допреди няколко години - немска овчарка, а някога, когато имах свободно време - рибки, папагали, морскси свинчета, хамстери, а из двора все се мотаха ту някой таралеж, ту костенурка. И понеже ми бяха недостатъчни, си бях опитомила и една кокошка - щом ме зърнеше и се втурваше презглава към мен. Обаче голямата ми мечта е да си имам вкъщи някоя нощна птица - ушата сова, бухал или кукумявка, но това ще си остане само мечта.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
escapingthesun написа:
eleos написа:
Имама сибирско хъски на 3 години и 5 месеца. Казва се Айра Имате ли домашен любимец? - Page 4 909357165


Моя пич е на 2 години и 18 дни. Скоро имаше рожден ден, голям купон падна Имате ли домашен любимец? - Page 4 2115147716 . Казва се Анди.
Имам и дакел на 12 години почти, пенсионер е вече. Казва се Пърсивал, но е по-известен като Пацко Крокодила Имате ли домашен любимец? - Page 4 2115147716
А също и средноазиатска овчарка, която не е точно моя, но в момента я гледаме. Е, то така от година и половина, де. Казва се Майкъл и е на 2 години и два месеца. С Анди или са вечното дерби или го обръщат на другата страна - извратена гей любов и голям смях пада покрай тях, като се има предвид, че хъскито минава право под него.


И аз да ъпдейтна с последна информация какво се случва със зоокъта:

Пацко стана на 14, но младее с всеки изминал ден, Андо и Майки на по 4 и продължават с гей любовта, а новото попълнение е Мърчо - 8 килограмовата персийка, коята майка ми осинови миналия септември.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Имате ли домашен любимец? - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Имате ли домашен любимец? - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Вече не ,но съм имала куче и котки .

______________________________
КНИГИТЕ СА КАТО ОГЛЕДАЛА
В ТЯХ ВИЖДАШ ТОВА,КОЕТО ТИ
САМИЯТ
НОСИШ В СЕБЕ СИ !!!

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Аз си падам по кучетата.До преди 3 месеца имах 2 немски овчарки - Мак и Мик.За съжаление Мак почина(беше на 14 години)и ми разби сърцето.Сега сме само с Мик,който е 2 годишен калпазан.От всички кучета които съм имала по-щуро куче не е имало.Истиски красавец е ,но на моменти направо ме влудява.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Да имам котка порода руска синя и се казва София

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Засега не, но обмислям дали да не си взема лабрадор.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Не, нямам си!!

______________________________
Имате ли домашен любимец? - Page 4 2mgsis9

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Дааа! Два броя котки, прибрани щот никой не ги искаше. Сега са големи глезльовци и ако попаднат на улицата май няма да оцелеят. Взехме първо Бебо. Малко име за котище, което е с големината на малко куче, мисли се за такова и тежи 13 кг. Една кифла го беше поискала, после решила, че не й се занимава с котки... и така дойде при нас. Беше колкото дланта ми, днес да му изберем име, утре да стане и си остана Бебо. Същата история с Беба. Тя едвам оцеля, беше изтърсака на котилото и рекохме, че ако й е писано да оживее, ще я вземем. Та вече 6 години си имаме и Беба. На моменти ми се иска да отворя вратата на терасата, за опашката и хоп навън, толкова са досадни. Но когато Бебо реши, че не ми е добре, застане до мен и мяка, докато не позволя да ме полекува... Приятно е. Накратко, имам двете най-красиви котки. 👅

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
fata_morgana написа:


А що се отнася по темата: имам двама страхотни кучовци - един дядо, порода улична подобрена, който се казва Топчо и един кучешки тийнейджър, източноевропейска овчарка, Макс.  :bighug:  


За съжаление, на 14 май ще стане една година откакто се наложи да приспя Топченцето - беше на 15 години и се беше парализирал напълно, само очичките му се движеха. Имате ли домашен любимец? - Page 4 3382520118 Беше едно от най-трудните решения, които някога ми се е налагало някога да вземам.

Остана ми само Макс - неконтролируемо петгодишно торнадо, набедено за куче, което според мен има и нещо котешко в себе си, защото лови мишки и плъхове (когато се появят от съседния магазин) по двора не по-зле от всяка котка. Имате ли домашен любимец? - Page 4 2115147716

А също си имам и един Блеки (също като Топченцето, порода улична подобрена/превъзходна Имате ли домашен любимец? - Page 4 976781486 ), който за момента не мога да си взема при мен, но поне е на сигурно място в приют-хотел.

______________________________
Имате ли домашен любимец? - Page 4 11781810

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имахме две котки от породата-улични прекрасници.Преди няколко седмици обаче загубихме ,женското ни коте и сега останахме само с майки мъжкарят.Не него му е самотно,на мен ми е скучно,защото той е просто един дребен поспалан и така...абе така се случи,че сега купихме чинчила,която беше компромис между моето желание за екзотичен домашен любимец и нежеланието на приятеля ми да съжителства със гущери и змии,които са моя голяма любов...

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Имате ли домашен любимец? - Page 4 Baner-10

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам котка порода руска синя и се казва София на 4 години

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
имаме морско свинче и коте- отскоро

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам котка - персийска. Иска грижи с този кожух, но си заслужава. ;)

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Куче-Чарла
и зайче-Вампирчо

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
2 кучета и 2 папагала

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Котка София, която си мисли, че е катерица :)

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply