BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Имате ли домашен любимец?

power_settings_newLogin to reply
+117
Далия Уинчестър
djiogara
tgerincheva
Дияна В.
Radoslava75
ViaraIvanova2
vinkela7801
Danygery
Сашка
EGeorgieva
ivelinast
Диадри
vesi
nikinik
Viktoria
na_ta
Boo
TediR
iveta
ajzak
soniamit
Sheba113
simonka
desi manasieva
KRASI71
Skith
kameliq_1977
nikita 8584
T_heya
ilzik
GD444
katq8710
romina76
Maya Vasileva
batval
G.Conkova
Qni7a
tani_w
ivcan
ronkata87
Armagedon
angelajz
Prolet1234
anetageo
roseta86
GeriPetkova
boreto
Sluchaino
десистанева
nasya90
FERRARI
alex79
Amphibia
grum4o
k3vi7o
galinakarova
kristi1985
verka77
me.loco
asayva
Zarazno_zlo
midnight__sun
Радост
milla71
sineoka1983
steffanie
divoto
Ange Noir
rosali
Jus7_me
Maudeline Everglot
gabimabi
Luseto
forgotten_heart
fata_morgana
vivi86
bubzz
ju
viks
elizabetta_90
Plamena.D
aranna
julie86
night.kiss
byh4o
Riddle
mishle55
desistela
krasi9mir
~ЛиЛ~
das4eto
Merry-Ann
kamenceto90
escapingthesun
eleos
radoslavaa
JoInT{}MaNia4ka
Бока
Yoana
MuryG
Chocolate
Imm0rtal
b3as7
renesme_cullen
beni1979
Renesita
devil degu
mimito_75
Zaharka
Christina.
Marie
plamsi_sl
~ i.LLusion
puFF
Petia
~ Mistery writer ~
Koen
121 posters

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyИмате ли домашен любимец?

more_horiz
First topic message reminder :

Ако да, то какъв? Ако пък нямате, искате ли да имате?

Аз лично нямам и не искам да имам, защото изисква грижи.

______________________________


 
         
       

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Не, нямам си!!

______________________________
Имате ли домашен любимец? - Page 4 2mgsis9

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Дааа! Два броя котки, прибрани щот никой не ги искаше. Сега са големи глезльовци и ако попаднат на улицата май няма да оцелеят. Взехме първо Бебо. Малко име за котище, което е с големината на малко куче, мисли се за такова и тежи 13 кг. Една кифла го беше поискала, после решила, че не й се занимава с котки... и така дойде при нас. Беше колкото дланта ми, днес да му изберем име, утре да стане и си остана Бебо. Същата история с Беба. Тя едвам оцеля, беше изтърсака на котилото и рекохме, че ако й е писано да оживее, ще я вземем. Та вече 6 години си имаме и Беба. На моменти ми се иска да отворя вратата на терасата, за опашката и хоп навън, толкова са досадни. Но когато Бебо реши, че не ми е добре, застане до мен и мяка, докато не позволя да ме полекува... Приятно е. Накратко, имам двете най-красиви котки. 👅

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
fata_morgana написа:


А що се отнася по темата: имам двама страхотни кучовци - един дядо, порода улична подобрена, който се казва Топчо и един кучешки тийнейджър, източноевропейска овчарка, Макс.  :bighug:  


За съжаление, на 14 май ще стане една година откакто се наложи да приспя Топченцето - беше на 15 години и се беше парализирал напълно, само очичките му се движеха. Имате ли домашен любимец? - Page 4 3382520118 Беше едно от най-трудните решения, които някога ми се е налагало някога да вземам.

Остана ми само Макс - неконтролируемо петгодишно торнадо, набедено за куче, което според мен има и нещо котешко в себе си, защото лови мишки и плъхове (когато се появят от съседния магазин) по двора не по-зле от всяка котка. Имате ли домашен любимец? - Page 4 2115147716

А също си имам и един Блеки (също като Топченцето, порода улична подобрена/превъзходна Имате ли домашен любимец? - Page 4 976781486 ), който за момента не мога да си взема при мен, но поне е на сигурно място в приют-хотел.

______________________________
Имате ли домашен любимец? - Page 4 11781810

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имахме две котки от породата-улични прекрасници.Преди няколко седмици обаче загубихме ,женското ни коте и сега останахме само с майки мъжкарят.Не него му е самотно,на мен ми е скучно,защото той е просто един дребен поспалан и така...абе така се случи,че сега купихме чинчила,която беше компромис между моето желание за екзотичен домашен любимец и нежеланието на приятеля ми да съжителства със гущери и змии,които са моя голяма любов...

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Имате ли домашен любимец? - Page 4 Baner-10

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам котка порода руска синя и се казва София на 4 години

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
имаме морско свинче и коте- отскоро

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам котка - персийска. Иска грижи с този кожух, но си заслужава. ;)

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Куче-Чарла
и зайче-Вампирчо

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
2 кучета и 2 папагала

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Котка София, която си мисли, че е катерица :)

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам куче, мини шпиц.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
ДА - КУЧЕ

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
не нямам
понякога гледам котката на съседката като замине на изпити или на очни

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Да, имам домашен любимец котка, която прибрахме от улицата и сега е много важна част от нашето семейство Имате ли домашен любимец? - Page 4 976781486

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Две каракачанки Имате ли домашен любимец? - Page 4 909357165

______________________________
''Спокойно можеш да се наслаждаваш само на това, което можеш да загубиш без огорчение.''

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Две котки - проклети колкото си искат, но не ги сменям за нищо Имате ли домашен любимец? - Page 4 909357165))))

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам рибки.Три златни пронцеси и три сомчета.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам едно черно котараче Имате ли домашен любимец? - Page 4 909357165

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Нямам, не че не съм опитвала, но не ни се получи дресировката Имате ли домашен любимец? - Page 4 909357165

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Нямам. Преди години имах котка и декоративен заек.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply