BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Имате ли домашен любимец?

power_settings_newLogin to reply
+117
Далия Уинчестър
djiogara
tgerincheva
Дияна В.
Radoslava75
ViaraIvanova2
vinkela7801
Danygery
Сашка
EGeorgieva
ivelinast
Диадри
vesi
nikinik
Viktoria
na_ta
Boo
TediR
iveta
ajzak
soniamit
Sheba113
simonka
desi manasieva
KRASI71
Skith
kameliq_1977
nikita 8584
T_heya
ilzik
GD444
katq8710
romina76
Maya Vasileva
batval
G.Conkova
Qni7a
tani_w
ivcan
ronkata87
Armagedon
angelajz
Prolet1234
anetageo
roseta86
GeriPetkova
boreto
Sluchaino
десистанева
nasya90
FERRARI
alex79
Amphibia
grum4o
k3vi7o
galinakarova
kristi1985
verka77
me.loco
asayva
Zarazno_zlo
midnight__sun
Радост
milla71
sineoka1983
steffanie
divoto
Ange Noir
rosali
Jus7_me
Maudeline Everglot
gabimabi
Luseto
forgotten_heart
fata_morgana
vivi86
bubzz
ju
viks
elizabetta_90
Plamena.D
aranna
julie86
night.kiss
byh4o
Riddle
mishle55
desistela
krasi9mir
~ЛиЛ~
das4eto
Merry-Ann
kamenceto90
escapingthesun
eleos
radoslavaa
JoInT{}MaNia4ka
Бока
Yoana
MuryG
Chocolate
Imm0rtal
b3as7
renesme_cullen
beni1979
Renesita
devil degu
mimito_75
Zaharka
Christina.
Marie
plamsi_sl
~ i.LLusion
puFF
Petia
~ Mistery writer ~
Koen
121 posters

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyИмате ли домашен любимец?

more_horiz
First topic message reminder :

Ако да, то какъв? Ако пък нямате, искате ли да имате?

Аз лично нямам и не искам да имам, защото изисква грижи.

______________________________


 
         
       

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам 4 котета и много ми се иска да имам и куче,но не ми разрешават.

______________________________
Имате ли домашен любимец? - Page 2 Vampire1h

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Да. Съпруг и две деца :bigwink: .

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Куче - пинчер, казва се Кевин.

______________________________
Spoiler :

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам Френски Булдог-Миси се казва,Неополитански мастиф-Лия се казва,котка обикновена казва се Пухчо,сухоземна костенурка и пора Зузу и две деца :laugh: :laugh:

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имама сибирско хъски на 3 години и 5 месеца. Казва се Айра Имате ли домашен любимец? - Page 2 909357165

______________________________
Same old shit, just a different day!!!

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
eleos написа:
Имама сибирско хъски на 3 години и 5 месеца. Казва се Айра Имате ли домашен любимец? - Page 2 909357165


Моя пич е на 2 години и 18 дни. Скоро имаше рожден ден, голям купон падна Имате ли домашен любимец? - Page 2 2115147716 . Казва се Анди.
Имам и дакел на 12 години почти, пенсионер е вече. Казва се Пърсивал, но е по-известен като Пацко Крокодила Имате ли домашен любимец? - Page 2 2115147716
А също и средноазиатска овчарка, която не е точно моя, но в момента я гледаме. Е, то така от година и половина, де. Казва се Майкъл и е на 2 години и два месеца. С Анди или са вечното дерби или го обръщат на другата страна - извратена гей любов и голям смях пада покрай тях, като се има предвид, че хъскито минава право под него.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Имате ли домашен любимец? - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Имате ли домашен любимец? - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz

Имам два мъжки котарака Имате ли домашен любимец? - Page 2 2115147716 Единият е на 2 години, а другият на 1 Имате ли домашен любимец? - Page 2 909357165

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Аз имам котка. Казва се...(не съм го измислила аз, а майка ми) Есперанса. На 8 месеца е и е голяма хубавица цък

______________________________
The son of a bitch actually bent the laws of physics, he was so attractive. Blond hair was cut short in the back and left longer in the front. Teal-blue eyes were the color of Bahamas seawater. And that face made Brad Pitt look like a candidate for The Swan.
Имате ли домашен любимец? - Page 2 Lovereternal.th
"I do trust you."
"Bullshit. And here's a quick tip. I hate being lied to."

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
нямам,но сикам куче

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам коте и зайче,но не са в апартамента в Пловдив а на село...близо до естествената им среда

______________________________
Имате ли домашен любимец? - Page 2 Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам зайче - Топчо

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Бока написа:
Да. Съпруг и две деца :bigwink: .



И при мен е така.А за животни-харесваме котките,но искат много грижи,а сега са ми достатъчно на главата.Първо ги гледаш,привързваш се към тях,обичаш ги,а после умират преди теб....Не,мерси!

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Да имам Имате ли домашен любимец? - Page 2 123357 Морско свинче казва се Чоки Имате ли домашен любимец? - Page 2 123357 да определено се изискват грижи да гледаш домашен любимец, но ако тръгнем да разсъждаваме така значи и деца не трябва да имаме защото искат много грижи и средства. Имате ли домашен любимец? - Page 2 800698

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Имате ли домашен любимец? - Page 2 4205875R

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Не.. Иначе съм имала, обаче.. =/

______________________________
Имате ли домашен любимец? - Page 2 Tumblr_m1r7nvZcMB1qemv0eo1_500

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Да имам,приятеля ми ми подари зайче миналата година,много е сладкаа,а сега чакам и кученце Имате ли домашен любимец? - Page 2 909357165

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Да, имам рибки. Иначе искам куче Имате ли домашен любимец? - Page 2 909357165

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Аз имам тамън два едното заек,а другото е куче Питбул

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам 2 мопса.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Ая е хъски на 8 години. Котките ни са Пинки на 16 години, Шоми на 3 и Крикет на 2 години.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имах 3 папагала и 1 морско свинче...да кажем,че не доживяха до дълбока старост за жалост

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply