BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Търся книгата...

power_settings_newLogin to reply
+156
Katia22
deniza_et2
Julia0
Thristova84
yulia.tacheva
Венета
venelinast
FoxyYo
Vanyna
elito0074@abv.bg
Mi6i80
Naska8222
Dessy-ta
crazytedi
Helene
Карма
hrisi77
wake_ivi
Monika92
svetla199
V_S_Ivan
Лина04
Славяна
Veni D
nimfa87
Alexandrina12
6tily
vixen
SG
aditoooooo
Дори Димитрова
gergana666
tany_ty
Jivkovaani
janeta29
kremenapaloma424
Stella7401
mani240222
gaaleetoo
Asusena
KNikolova
Margi73
harli75
Elissssaaa
karena68
Ani83
mgm_mixed
reneta2005
maria_kolleva
svet_pet
petja05@googlemail.com
Decu_d
ivanova_ilieva
V.Xristova
mega70
maria.g.a
jamalka
Boriana29
snejana_78
eleonora711025
Gergana Vasileva
reni1520
eidinSTILI
ioanag
VasiRu
Svetleto
Tedi25k
gorosil
Eva83
agiva123
esimeonova54
radinna
venera-88
Dare
Галя Ангелова
zeratulka1
Yoni
Solaris
teodora1234
Radostina_98
Peiv7500
radevam
selisi
Тук
НадяАладжова
dayanapetkova4
BookLover2000
ianadeleva
Бетиbet
mirela.iliyanova
mertrifonova
Lidiq8612
Пепа Енева
zaek3290
imonti
Svetlana87
svetla911
SuzanaTsekova3278
hexe_st
Петя Иванова Кацарова
nadyapetkova
su_86
didinceto666
RadLuch
angelovaaa
Freedom90
chervenata
Randi
waternimph
pantofka
betiremi
MartinaMiteva
ivaivanova
snow222
neviradeva
Pemidi
mikisteli
Mariqna
boreto
dea2014
marielad
charade
За Правдата
Диди
lioni_86
djavka
Dineva238
Elena72
bombolinka
nikova_yo
dampir7
PrincesSs
Ваня91
svetletost
Radoslava75
Hurry25
bubeto_09
silviq.georgieva
лилиясм
Nikolova7
Меденка
Ianki
veni_sasi
gerganasto
etoceva
stelatumbeva
Galina86
Velina81
neligg
tedka89
tsveti7842
Lilian
sharky77
isim
Paunova
ElZet
160 posters

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyТърся книгата...

more_horiz
First topic message reminder :

И аз се нареждам за Поредицата Похот @dampir

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@ Decu_d и аз се нареждам за книгата за Сиби! Благодаря предварително! Velina_gogo@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Decu_d и аз се нареждам за книгата за Сиби! Благодаря предварително! Velina_gogo@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Decu_d написа:
Здравейте, ако някой вече е преследвал Аделайн Търся книгата... - Page 4 909357165 и би искал да опознае и Сиби като мен и няма търпение да дочака, нека да сподели...
Излишно е да казвам да не се разпространява и т.н.т.
И тъй като много ми хареса идеята на @marielad и аз мисля да направя като нея Търся книгата... - Page 4 909357165
Дано да ви хареса...иначе мисля да се захвана и с Аделайн 2, но не мога да кажа кога ще е готова


Здравейте, може ли и на мен да изпратите книжките - elisa23@abv.bg

Благодаря, предварително!
Само и единствено за личен прочит! ❤

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Може ли @dampir7 да ми пратите поредицата Жажда slavqnaivanova07@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Decu_d може ли и на мен rafii@abv.bg. Благодаря !

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
aniemikoko написа:
vixen написа:
dampir7 написа:
Еми да я пускам първа книга. За другите книги ще ви помоля след като публикувам тогава да ме тагвате..;))))

Търся книгата... - Page 4 22214
Така тази поредица ми е много любима. Заедно със "Счупено наследство". Ще ви запозная с творчеството на една авторка, която си открих и много харесах. Надявам се и на вас ще ви допадне.Търся книгата... - Page 4 909357165 Който желае знае може да ме тагне вече или на лично..;)) Благодаря! И ще очаквам обратна връзка как сте я възприели..;)))
Кармен Росалес - Жажда - Плячката # 1
# Dark, Romance,College,Suspense,Contemporary,New Adult
First published October 28, 2022
Личен Прочит!
Анотация
Дрейвин взима без последици.
Той е грешник и никога светец.
Думите му са пълни с похот. Докосването му... е греховно.
Това си шепнат момичетата след една нощ с него. Той дори има драскотини, за да го докаже.
Той е силен, опасен и никога не се отказва от предизвикателство.
Пешката ли? Новото момиче.
Той усеща невинната ѝ природа като пираня, която усеща кръв и няма да се задоволи докато не я вкуси.
Проблемът? Той не е единственият, който я иска.
В елитен католически университет, изпълнен с лъжи, похот, измама и предателство, Джиа се превръща в пешка в игра на сексуално съблазняване. Тя осъзнава, че няма никого на когото може да се довери. Всичко е лъжа в църква, пълна с грешници.
Дрейвин обаче знае точно какво иска и няма да спре, докато тя не стане само негова.


Ще може ли и на мен да я изпратите mila_lazova@abv.bg.Благодаря ви предварително! Търся книгата... - Page 4 976781486


Може ли и за мен книгата?
ani_draguleva@abv.bg

Може ли и за мен книгата?
ianadeleva@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
aniemikoko написа:
НадяАладжова написа:
mgm_mixed написа:
Здравейте. Не знам към кого от преводачите да се обърна и затова пиша тук. В стари теми, видях че има доста желаещи за поредица "Черните рицари" на Джули Ан Уокър. Моля, ако е на някой от преводачите тук да ми я прати- не съм чела нищо от тази авторка, а по желаещите тази поредица ми изглежда, че е добра.
Благодаря.
mgm_mixed@abv.bg



Имаш поща Търся книгата... - Page 4 909357165))


Може ли и на мен да ги пратите моля?
Благодаря предварително! ☺
ani_draguleva@abv.bg


Ще помоля, ако някой има поредицата "Черните рицари" на Джули Ан Уокър и на мен да прати.
Благодаря предварително!

deniza_et2@abv.bg

Последната промяна е направена от deniza_et2 на Сря 5 Юни - 14:39; мнението е било променяно общо 3 пъти

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте момичета, търся книги от авторката Р. К. Лили, имам книгите от поредицата Up in the air, качена в Рулит, но ако някой има още нещо от нея, ще съм много благодарна да ми изпрати.
mare7373@gmail.com
Хубав ден🌺

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Питането ми е свързано с книгите за Аделайн. Провилно ли съм разбрала, че е хубаво да се прочете първо „Сатанинска афера“ и след това  Двулогията за Аделайн. Първата e “ Преследването на Аделайн”,а  втората  e “ Пленяването на Аделайн” (не съм сигурна също дали точно това са заглавията на книгите )?

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Аз също искам да помоля за информация, ако някой има, в какъв ред и колко са книгите свързани с поредицата аделайн, както и имат ли Ел. Вариант превод. Съответно има ли книги за второстепенните герои?
В бг мама попитах за наличие конкретно на
" преследването на аделайн", но ми отговориха, че щяла да излиза на 05.06, тоест няма и Ел. Вариант.
Благодаря.

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
deniza_et2 написа:
Питането ми е свързано с книгите за Аделайн. Провилно ли съм разбрала, че е хубаво да се прочете първо „Сатанинска афера“ и след това  Двулогията за Аделайн. Първата e “ Преследването на Аделайн”,а  втората  e “ Пленяването на Аделайн” (не съм сигурна също дали точно това са заглавията на книгите )?



Сатанинска афера е новела и може да се прочете отделно. Сиби има един епизод в Преследването на Аделайн и там е разказан от името на Зейд, а тук е нейната история

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
deniza_et2 написа:
Питането ми е свързано с книгите за Аделайн. Провилно ли съм разбрала, че е хубаво да се прочете първо „Сатанинска афера“ и след това  Двулогията за Аделайн. Първата e “ Преследването на Аделайн”,а  втората  e “ Пленяването на Аделайн” (не съм сигурна също дали точно това са заглавията на книгите )?



Сатанинска афера е новела и може да се прочете отделно. Сиби има един епизод в Преследването на Аделайн и там е разказан от името на Зейд, а тук е нейната история

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
deniza_et2 написа:
Питането ми е свързано с книгите за Аделайн. Провилно ли съм разбрала, че е хубаво да се прочете първо „Сатанинска афера“ и след това  Двулогията за Аделайн. Първата e “ Преследването на Аделайн”,а  втората  e “ Пленяването на Аделайн” (не съм сигурна също дали точно това са заглавията на книгите )?



Сатанинска афера е новела и може да се прочете отделно. Сиби има един епизод в Преследването на Аделайн и там е разказан от името на Зейд, а тук е нейната история
Да книгите са две за Аделайн и за сега с една новела - тази за Сиби
Авторката мисли да я развие евентуално в нейна книга ( за Сиби според отговор на запитване към нея), но за сега са само тези

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Привет! Във връзка с цялата суматоха около книгите за Аделайн, моят съвет е да свикнете да ползвате специализираната платформа за книги Goodreads, където са представени авторите с книгите им, подредени по поредици, с коментари към всяка и възможност да се задават въпроси директно към писателите, има възможност да си отбелязвате кои книги искате да прочетете, кои сте прочели, да следите приятели те си там и т.н. Представена е пълната информация - издания, дата на издаване, страници, версии, рейтинг, брой гласували, класации, препоръки, също и предстоящи книги с дати, ако авторите си ги попълват. Много е полезно и може да се ползва за инфо и без регистриран акаунт. В случая ето я конкретната информация за поредицата за Аделайн, която всъщност се казва "Котка и мишка" (Cat and Mouse). На българския пазар официалната премиера на първата част е на 05.06.2024 г. от Сиела, електронен вариант обикновено правят по-късно. Втората част със сигурност също ще бъде издадена, защото поредицата е хитова и печеливша. Заглавието на първата част на български е "Преследването на Аделайн", втората част на английски е много подобна на първата, с една малка разлика, буквално една буква, което звучи по-скоро като Ловът на Аделайн, но не знам от Сиела как ще предпочетат да го преведат. За допълнително инфо също можете да посещавате официалните сайтове на авторите, там пък е най-достоверната информация.

https://www.goodreads.com/series/330263-cat-and-mouse

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Goodreads е топ...от доста време го ползвам Търся книгата... - Page 4 909357165

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Decu_d Здравейте може ли и за мен книгите за Сиби благодаря Ви предварително
vesencetooo89@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте!
Искам да попитам за книгата "Любов от първия скандал" на Меган Куин. Първата ми хареса изключително много, смях се до сълзи! Затова се надявах да има превод и на втората книга. Ако някой я има ще съм много благодарна да я сподели.
urumova.d@abv.bg
Благодаря!

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте! Може ли и на мен да пратите Сиби. Благодаря предварително!
dayanapetkova7@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте, може ли и на мен да изпратите Саби? stelityy_bs@abv.bg
Благодаря!

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Decu_d Здравейте, може ли и за мен книгите за Сиби Благодаря Ви предварител
etoceva@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 4 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply