BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Търся книгата...

power_settings_newLogin to reply
+108
Katia22
waternimph
Vanyna
boreto
Дори Димитрова
Radostina_98
6tily
Naska8222
maria_kolleva
Solaris
mgm_mixed
KNikolova
Julia0
deniza_et2
Stella7401
dea2014
Decu_d
marielad
charade
За Правдата
angelovaaa
Диди
elito0074@abv.bg
Boriana29
Helene
lioni_86
Карма
Gergana Vasileva
djavka
Dineva238
Margi73
karena68
Gal4eto
mikisteli
Elena72
jeronimo_t
bombolinka
nikova_yo
Asusena
hexe_st
mertrifonova
nadyapetkova
Tedi25k
dampir7
wake_ivi
ioanag
neviradeva
Славяна
eidinSTILI
Randi
PrincesSs
Kirilovakirilka
zeratulka1
Monika92
Ваня91
svetletost
Svetlana87
Тук
Radoslava75
Hurry25
bubeto_09
Dare
silviq.georgieva
janeta29
лилиясм
su_86
Nikolova7
Меденка
Mi6i80
zaek3290
Ianki
svet_pet
veni_sasi
esimeonova54
Dessy-ta
snejana_78
gaaleetoo
Пепа Енева
BookLover2000
gerganasto
petja05@googlemail.com
radevam
yulia.tacheva
НадяАладжова
etoceva
stelatumbeva
dayanapetkova4
ianadeleva
Galina86
Elissssaaa
Velina81
neligg
Lidiq8612
mirela.iliyanova
tedka89
Peiv7500
tsveti7842
hrisi77
Lilian
sharky77
isim
ivaivanova
Paunova
vixen
Jivkovaani
Галя Ангелова
ElZet
Thristova84
112 posters

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyТърся книгата...

more_horiz
First topic message reminder :

И аз се нареждам за Поредицата Похот @dampir

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Decu_d написа:
Здравейте, ако някой вече е преследвал Аделайн Търся книгата... - Page 2 909357165 и би искал да опознае и Сиби като мен и няма търпение да дочака, нека да сподели...
Излишно е да казвам да не се разпространява и т.н.т.
И тъй като много ми хареса идеята на @marielad и аз мисля да направя като нея Търся книгата... - Page 2 909357165
Дано да ви хареса...иначе мисля да се захвана и с Аделайн 2, но не мога да кажа кога ще е готова



Здравей,

Страхотна си!Много Благодаря за положения труд, но защо ще си губиш времето да превеждаш 700 страници за 2та книга, която скоро ще се пусне от издателство. Не виждам смисъл. Реално по-добре звучи да се направи "Where's Molly", тъй като не мисля, че издателството ще я пуснат. Пък и "Does It Hurt?" също е популярна и има добри отзиви из нета. Само казвам Търся книгата... - Page 2 2115147716

Благодаря отново!

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Decu_d , много благодаря и за книгата, и за споменаването, но аз най-нагло откраднах идеята от @wake_ivi, тя откри топлата вода☺!

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
bubeto_09 написа:
Decu_d написа:
Здравейте, ако някой вече е преследвал Аделайн Търся книгата... - Page 2 909357165 и би искал да опознае и Сиби като мен и няма търпение да дочака, нека да сподели...
Излишно е да казвам да не се разпространява и т.н.т.
И тъй като много ми хареса идеята на @marielad и аз мисля да направя като нея Търся книгата... - Page 2 909357165
Дано да ви хареса...иначе мисля да се захвана и с Аделайн 2, но не мога да кажа кога ще е готова



Здравей,

Страхотна си!Много Благодаря за положения труд, но защо ще си губиш времето да превеждаш 700 страници за 2та книга, която скоро ще се пусне от издателство. Не виждам смисъл. Реално по-добре звучи да се направи "Where's Molly", тъй като не мисля, че издателството ще я пуснат. Пък и "Does It Hurt?" също е популярна и има добри отзиви из нета. Само казвам Търся книгата... - Page 2 2115147716

Благодаря отново!




Въпросът е кога ще я издадат Търся книгата... - Page 2 909357165 аз както много често правя не видях, че е двулогия и си я поръчах пре-ордър
ИИИ изненадаа.. много ме е яд да започна книга, която не мога да завърша дори и да не е на 100% моята книга
Та така и с Аделайт Търся книгата... - Page 2 909357165

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Decu_d написа:
bubeto_09 написа:
Decu_d написа:
Здравейте, ако някой вече е преследвал Аделайн Търся книгата... - Page 2 909357165 и би искал да опознае и Сиби като мен и няма търпение да дочака, нека да сподели...
Излишно е да казвам да не се разпространява и т.н.т.
И тъй като много ми хареса идеята на @marielad и аз мисля да направя като нея Търся книгата... - Page 2 909357165
Дано да ви хареса...иначе мисля да се захвана и с Аделайн 2, но не мога да кажа кога ще е готова



Здравей,

Страхотна си!Много Благодаря за положения труд, но защо ще си губиш времето да превеждаш 700 страници за 2та книга, която скоро ще се пусне от издателство. Не виждам смисъл. Реално по-добре звучи да се направи "Where's Molly", тъй като не мисля, че издателството ще я пуснат. Пък и "Does It Hurt?" също е популярна и има добри отзиви из нета. Само казвам Търся книгата... - Page 2 2115147716

Благодаря отново!




Въпросът е кога ще я издадат Търся книгата... - Page 2 909357165 аз както много често правя не видях, че е двулогия и си я поръчах пре-ордър
ИИИ изненадаа.. много ме е яд да започна книга, която не мога да завърша дори и да не е на 100% моята книга
Та така и с Аделайт Търся книгата... - Page 2 909357165



Ми за мен е излишно, а и все пак говорим за Сиела, ако им подбием 2та книга, няма да са доволни... Не пречи да я прочетеш на en, реално има предупреждения че е с отворен край, (даже 3 отворени, ако трябва да съм честна). Но рисърча е важен, много пъти съм го казвала, не почвам книга без да отворя goodreads, вие как четете така на сляпо не знам, то поредица ли е, половинка, новела, стикче, жанр и т.н


descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Decu_d написа:
Здравейте, ако някой вече е преследвал Аделайн Търся книгата... - Page 2 909357165 и би искал да опознае и Сиби като мен и няма търпение да дочака, нека да сподели...
Излишно е да казвам да не се разпространява и т.н.т.
И тъй като много ми хареса идеята на @marielad и аз мисля да направя като нея Търся книгата... - Page 2 909357165
Дано да ви хареса...иначе мисля да се захвана и с Аделайн 2, но не мога да кажа кога ще е готова

А ако още не сме чели нито една от двете, с коя е добре да се започне? Сиби май се води като книга 0,5?

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Decu_d , аз също ще се радвам и на двете книги. БЛАГОДАРЯ, предварително😘 sd_ds@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте. С молба и на мен да ми изпратите книгата за Сиби на iva1997@abv.bg. Предварително благодаря.

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyТърся книгата

more_horiz
С молба и на мен да ми пратите двете книги kirilovakirilka40@gmail.com,предварително благодаря

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Decu_d ,ще помоля и аз за книгата.
Много благодаря!!!! elis2004@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Ще помоля и яз за Сиби moni_vr16@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
И аз ще помоля за Сиби
mega70@abv.bg
Благодаря предварително

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте и аз моля за Сиби neviradeva@abv.bg ! Благодаря предварително!

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Decu_d ,ще помоля за книгата.
Много благодаря! isaia@mail.bg

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Decu_d, и аз се нареждам за книгата!
Много, много благодаря!
sharky77@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyТърся книгата

more_horiz
@dampir искам да помоля за книгите на Кармен Росалес kirilovakirilka40@gmail.com.Предварително благодаря!

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Decu_d и аз се нареждам за Сиби
paulette98@abv.bg
Благодаря предварително ! Поздрави 😊

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Decu_d написа:
Здравейте, ако някой вече е преследвал Аделайн Търся книгата... - Page 2 909357165 и би искал да опознае и Сиби като мен и няма търпение да дочака, нека да сподели...
Излишно е да казвам да не се разпространява и т.н.т.
И тъй като много ми хареса идеята на @marielad и аз мисля да направя като нея Търся книгата... - Page 2 909357165
Дано да ви хареса...иначе мисля да се захвана и с Аделайн 2, но не мога да кажа кога ще е готова


Здравейте. Може ли да ми изпратите частите до тук? Не съм чела и първата част все още. Благодаря. mgm_mixed@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте и аз моля за Сиби ivanova_ilieva@abv.bg!
Благодаря предварително!

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте! И аз се нареждам за Сиби
hrisiutebo@yahoo.es
Благодаря!

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
А някой има ли “Преследването на Аделайн”
Aleksandrinaaaaa11111@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 2 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply