BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Търся книгата...

power_settings_newLogin to reply
+108
Katia22
waternimph
Vanyna
boreto
Дори Димитрова
Radostina_98
6tily
Naska8222
maria_kolleva
Solaris
mgm_mixed
KNikolova
Julia0
deniza_et2
Stella7401
dea2014
Decu_d
marielad
charade
За Правдата
angelovaaa
Диди
elito0074@abv.bg
Boriana29
Helene
lioni_86
Карма
Gergana Vasileva
djavka
Dineva238
Margi73
karena68
Gal4eto
mikisteli
Elena72
jeronimo_t
bombolinka
nikova_yo
Asusena
hexe_st
mertrifonova
nadyapetkova
Tedi25k
dampir7
wake_ivi
ioanag
neviradeva
Славяна
eidinSTILI
Randi
PrincesSs
Kirilovakirilka
zeratulka1
Monika92
Ваня91
svetletost
Svetlana87
Тук
Radoslava75
Hurry25
bubeto_09
Dare
silviq.georgieva
janeta29
лилиясм
su_86
Nikolova7
Меденка
Mi6i80
zaek3290
Ianki
svet_pet
veni_sasi
esimeonova54
Dessy-ta
snejana_78
gaaleetoo
Пепа Енева
BookLover2000
gerganasto
petja05@googlemail.com
radevam
yulia.tacheva
НадяАладжова
etoceva
stelatumbeva
dayanapetkova4
ianadeleva
Galina86
Elissssaaa
Velina81
neligg
Lidiq8612
mirela.iliyanova
tedka89
Peiv7500
tsveti7842
hrisi77
Lilian
sharky77
isim
ivaivanova
Paunova
vixen
Jivkovaani
Галя Ангелова
ElZet
Thristova84
112 posters

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyТърся книгата...

more_horiz
First topic message reminder :

И аз се нареждам за Поредицата Похот @dampir

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Decu_d написа:
Vanyna написа:
mgm_mixed написа:
Здравейте. Според мен идеята тук, не е толкова че някой бил пратил на друг нещо, а че почти постоянно се коментира - било тук, било на лични или мейли, че това, което е направил даден  преводач,  би следвало да си остане в негово право да решава на кого да споделя, къде да качва и прочие. Едва ли някой е сметнал, че споделената книга от преди няколко дни е голяма трагедия, просто става, така че въпреки молбите да не се случва, се случи. Аз лично когато се присъединих тук, докато се ориентирам кои са преводачите, към които да се обърна лично, писах на няколко човека с молба за книга. Никой не ми отговори дори, освен една дама (за което съм й благодарна) и простичко и изключително любезно ми обясни, че това което търся не е нейн труд, респективно не е коректно да го споделя и да се обърна към Еди кой си. Мисля, че това е правилният начин. Не мисля, че marielad е чак толкова засегната, че е споделена въпросната книга между 2ма участници от форума. Също не мисля, че чак пък трябва да бъде изключван някой (лично мнение, не ангажирам никой с него), но вярвам че след като има недвусмислена молба за дадено нещо ( в случая да не се разпространява), следва останалите да се съобразят и не защото някой се мисли за важен или не, а защото всеки си има някакви съображения, които не е необходимо да излага или обяснява на аудитория.
Поздрави.

Точно и ясно! Освен всичко това, има ли в случая "забранени преводи"?! Хипотетично: Аз превеждам за себе си (хоби, не ми е забранено) и го споделям с приятели ЛИЧНО! Доверявам им се...🌹❤




Много интересно мнение наистина...само един въпрос имам... след като превеждате, знаете колко усилия и време отнема това хоби...интересно тогава, защо споделяте само с приятели лично и какво ли ще стане ако тези приятели например имат хобито изобщо да не им пука какво сте ги помолили да направят с вашето хоби и за капак някой много яко си го нарежда и то скрит като малка мишчица. Аз имам същото хоби и сподялям тук, защото си мислех, че споделям с приятели на лично, но явно не е така за съжаление. Много жалко...
Все пак мисля, че ще остана с приятелите, които открих и тук, а мишчица гризанка, колко форума ще разтури и колко "приятели" ще съсипе?

Май не ме разбрахте!!! Разсъждавам от името на преводачите! Аз самата никога не съм превеждала. С изказването си опонирам на гореписаните нелепици от ФалшиФ акаунт, защото там прозрях и някаква закана за "забранените" преводи, които се изпращат по желание на "определени хора, между които, впрочем съм и аз...И, че авторът на превода, както твърдя, има право да изпрати по свои усмотрение и изисквания ЛИЧНО на тези, на които има ДОВЕРИЕ! В случая доверието е разрушено! Нима не разбрахте смисъла, който влагам в думата "хоби"? Е от правна гледна точка, се опитах с няколко думи да откажа опонента ни от нападателния тон...Май не успях в това, а Ви разгневих Вас, за което се извинявам.❤

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
За Правдата написа:
ДОБЪР ДЕН МОМИЧЕТА.ЕДНА ОТ ВАС СЪМ,НО С ФАЛШИФ ПРОФИЛ...ЗАСЕГА.ЗАЩО ПИША ОТ ФАЛШИВ,ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ СЕГА.
ОТ 9 ГОДИНИ СЪМ В ФОРУМА,ПРЕВЕЖДАЛА СЪМ,ВЪПРЕКИ ,ЧЕ ПОСЛЕДНИТЕ ДВЕ ГОДИНИ  НЯМАМ ТОВА ВРЕМЕ,НО ТАКОВА ОТНОШЕНИЕ,КАКТО В ПОСЛЕДНИТЕ МЕСЕЦИ НЕ СЪМ ВИЖДАЛА ОТ MARIELA DIMITROVA.(MARIELAD)
ТАЗИ ОСОБА,НАПРАВИ ТАКА,ЧЕ ДА СЕ КАРАТЕ ПОМЕЖДУ СИ.ГРОЗНА КАРТИНА.ТА НАЛИ ЗА ТОВА Е ФОРУМА???ДА СИ ПОМАГАМЕ,НЕ ДА СИ ИЗЛИВАМЕ ЯДА,ВЪРХУ МОМИЧЕТО КОЕТО,Е ПРАТИЛО НЕЙНА КНИГА,ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ,НА МОМИЧЕ ,КОЕТО СЪЩО Е В НАШАТА ГРУПА.ДА,МОМИЧЕТО СБЪРКА,НО КАКВО???ДА Я ЛИНЧУВАМЕ ЛИ??С ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ ВАС,СИ ПИШИМ ,И ВИЕ СЪЩО НЕ СТЕ ДОВОЛНИ ОТ НЕЙНОТО ОТНОШЕНИЕ.
НАПРАВИ СИ ЕДНА ЗАТВОРЕНА ГРУПА В ФБ,В КОЯТО СЪМ СЪЩО ТАМ,И ПАК МИЛАТА ГОЛЕМИ НАРЕЖДАНИЯ.ЦЯЛ ДЕН СЕ ЧУДИ НА КОГО ПРЕВОДА ДА ОТМЪКНЕ,И ДА СИ ГО ПРЕПИШЕ НА НЕЙН ГРЪБ.(МЕЖДУ ДРУГОТО ЗА ТОВА СЕ НАПРАВИ ТАЗИ ГРУПА,ЗАЩОТО ВЛЕЗЕ В КАШИ В ДРУГИ ФБ ГРУПИ
ТА ВЪПРОСНАТА ОСОБА СЕ ИЗЖИВЯВА КАТО НЯКАКВА ДИКТАТОРКА.
НО,...
КАКВО СЛЕДВА.....
ТЕЗИ ДНИ, ХОДЕНЕ ДО СЪОТВЕТНИТЕ ОРГАНИ..ДАВАНЕ НА ИМЕЙЛИТЕ И,НЕЙНАТА ФБ ГРУПА,И ВСИЧКИ НЕЙНИ ЗАБРАНЕНИ ПРЕВОДИ.
..ТОВА СЕ ОТНАСЯ САМО ЗА ВАС,И ЛИЧНО ВАС.....
НИКОГА ,НИКОЙ,НЕ СЕ Е ДЪРЖАЛ ПО ТОЗИ НАЧИН С НАС.ИМА МНОГО  МОМИЧЕТА КОЙТО ПРЕВЕЖДАТ,НО НИКОГА ТАКОВА ДЪРЖАНИЕ.ЩЕ ИМА И МНОГО ДРУГИ В БЪДЕЩЕ,КОЙТО ЩЕ ПРЕВЕЖДАТ,И КОЙТО ЗАРАДИ ВАС СЕ ОТКАЗАХА
ХАЙДЕ СЕГА МЯТАЙТЕ МЕ
И МЕЖДУ ДРУГОТО,ФОРУМА НЕ Е ВАШ,ЧЕ ДА ДАВАТЕ НАРЕЖДАНИЯ,КОЕ И КАК.
ХАЙДЕ СЕГА В ВАШАТА ГРУПА,ДА ГЛЕДАМ ТАМ КАК СЕ ОПЛАКВА ТЕ.


Не мисля, че тук е мястото да изливате злобата си. Още повече, че нямате доблестта да застанете зад името си, а се криете зад фалшив профил. Мисля, че щом даден преводач помоли най-учтиво да не се разпространява негов превод, е най-нормално да се уважи трудът му. Никога не ми е бил отказан превод, когато помоля и се обърна към съответния човек.
Желая приятен ден и повече да се усмихвате!

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
ПАК ЩЕ СЕ ИЗВИНЯ ,ЧЕ ПРЕПРАТИХ КНИГАТА.
Наистина не го направих за да засегна някога. Ако трябва да съм чесна също съм получавала книги (препращани, не от преводач), затова и реших ,че мога да препратя. Прочитат и изтривам дадената книга. Затова съм във форума за да чета.
Никога не бих си позволила да я изпратя на друг извън форума.
Още веднъж сърдечно се извинявам на момичето, което ми изпращаше почти всички книги и сърдечно й благодаря,че го правеше❤

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Дори Димитрова написа:
https://www.epub.pub/author/laura-kaye
https://www.allfreenovel.com/Book/Author?name=Laura%20Kaye


Здравейте, ще помоля и на мен да ми обясните как става с превода. deniza_et2@abv.bg
Благодаря предварително!

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Дори Димитрова написа:
https://www.epub.pub/author/laura-kaye
https://www.allfreenovel.com/Book/Author?name=Laura%20Kaye


Здравейте, може ли и на мен да обясните как става с превода, благодаря предварително !
julia_@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте, май ще е хубаво да обясните на всички Търся книгата... - Page 15 909357165

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте, дали някой има книгите "пурпурни сърца" на Тес Уейкфил (сигурно не изписвам правилно авторката) и "Представата за теб" на Робин Лии? Гледах филмите, но вероятно книгите са в пъти по... както в повечето случаи.
Благодаря.

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
mgm_mixed написа:
Здравейте, дали някой има книгите "пурпурни сърца" на Тес Уейкфил (сигурно не изписвам правилно авторката) и "Представата за теб" на Робин Лии?  Гледах филмите, но вероятно книгите са в пъти по... както в повечето случаи.
Благодаря.


Здравейте, "Представата за теб" я имам, дайте мейл да Ви я пратя. Другата не съм я чувала.

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
maria_kolleva написа:
mgm_mixed написа:
Здравейте, дали някой има книгите "пурпурни сърца" на Тес Уейкфил (сигурно не изписвам правилно авторката) и "Представата за теб" на Робин Лии?  Гледах филмите, но вероятно книгите са в пъти по... както в повечето случаи.
Благодаря.


Здравейте, "Представата за теб" я имам, дайте мейл да Ви я пратя. Другата не съм я чувала.


mgm_mixed@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
maria_kolleva написа:
mgm_mixed написа:
Здравейте, дали някой има книгите "пурпурни сърца" на Тес Уейкфил (сигурно не изписвам правилно авторката) и "Представата за теб" на Робин Лии?  Гледах филмите, но вероятно книгите са в пъти по... както в повечето случаи.
Благодаря.


Здравейте, "Представата за теб" я имам, дайте мейл да Ви я пратя. Другата не съм я чувала.

Здравейте! Бихте ли изпратили и на мен "Представата за теб" ? Благодаря!🌺
ikalinkova@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
deniza,julia пуснала съм ви имейли,ако не са във входяща,погледнете в спама.
За останалите който желаят,ще си оставя имейла по долу за да ми пишат,тъй като незнам във форума как да приложа снимките,тъй като не ме бива в обясненията😂
Извинявам се за което
doridimitrova79@gmail.com

Става въпрос за сайтовете за четене на онлайн книги с преводач

Последната промяна е направена от Дори Димитрова на Чет 4 Юли - 12:47; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Бихте ли изпратили и на мен "Представата за теб" ? Благодаря предварително! s_xxl@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Solaris @Vanyna Момичета, изпратих. Ако има проблем, пишете да пратя пак.

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Vanyna написа:
maria_kolleva написа:
mgm_mixed написа:
Здравейте, дали някой има книгите "пурпурни сърца" на Тес Уейкфил (сигурно не изписвам правилно авторката) и "Представата за теб" на Робин Лии?  Гледах филмите, но вероятно книгите са в пъти по... както в повечето случаи.
Благодаря.


Здравейте, "Представата за теб" я имам, дайте мейл да Ви я пратя. Другата не съм я чувала.

Здравейте! Бихте ли изпратили и на мен "Представата за теб" ? Благодаря!🌺
ikalinkova@abv.bg


Може ли да се наредя и аз
Atanaska_toneva_gicheva@abv.bg
Благодаря!

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
maria_kolleva написа:
@Solaris   @Vanyna  Момичета, изпратих. Ако има проблем, пишете да пратя пак.

Здравейте,
Може ли да помоля  да изпратите и на мен Представата за теб, на имейл shtily@abv.bg
Предварително благодаря.

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@дори димитрова
Mariana_77_alucheva@abv.bg
Бихте ли ми обяснили и на мен.

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Radostina_98 написа:
@дори димитрова
Mariana_77_alucheva@abv.bg
Бихте ли ми обяснили и на мен.

Вижте си входящата и спама

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
6tily написа:
maria_kolleva написа:
@Solaris   @Vanyna  Момичета, изпратих. Ако има проблем, пишете да пратя пак.

Здравейте,
Може ли да помоля  да изпратите и на мен Представата за теб, на имейл shtily@abv.bg
Предварително благодаря.

Здравейте, и аз се нареждам
borislava_ta4eva@abv.bg
Благодаря от ❤

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
maria_kolleva написа:
@Solaris   @Vanyna  Момичета, изпратих. Ако има проблем, пишете да пратя пак.

Благодаря!!!❤

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте, ще помоля и аз за Представата за теб на sunflowers_smile@abv.bg Предварително благодаря!

descriptionТърся книгата... - Page 15 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply