BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Търся книгата...

power_settings_newLogin to reply
+167
Katia22
zaek3290
Asusena
waternimph
EliLipkova
PrincesSs
KNikolova
svet_pet
marielad
jeronimo_t
mega70
janeta29
cveti11
gaaleetoo
Decu_d
Monika92
nikova_yo
Jivkovaani
su_86
mirela.iliyanova
Margi73
Тук
lioni_86
ioanag
Solaris
gerganasto
Dessy-ta
ivanova_ilieva
trayana66
sharky77
kremenapaloma424
maria_kolleva
Julia0
Mima
mikisteli
etoceva
Tedi25k
Галя Ангелова
Yani
Ianki
radevam
snejana_78
boreto
Elena72
Velina81
diditooyy
Fati.W
nelsan22
veni_sasi
reni78
Thristova84
Naska8222
yulia.tacheva
Stella7401
Vanyna
isim
Svetleto
esimeonova54
neligg
лилиясм
angelovaaa
Alexandrina12
6tily
eleonora711025
hrisi77
didito23041977
Pemidi
Lidiq8612
pepsi_767
Mi6i80
Radostina_98
dampir7
Paunova
Dare
lina975
maria.g.a
petja05@googlemail.com
neviradeva
Пепа Енева
Mariqna
aniemikoko
genieg
aditoooooo
hexe_st
svetlaivelinova
SlaNinna
karena68
Svetlana87
Диди
bombolinka
bubeto_09
DTSK
Ashes
V.Xristova
ianadeleva
deniza_et2
Doseva89
eli__bo
jh123
Stasy84
НадяАладжова
svetla911
snow222
stelatumbeva
Лина04
dayanapetkova4
dea2014
ElZet
4umydear
didaniq
reni1520
Randi
Карма
MartinaMiteva
SandraVanDerV
Helene
Валя Стефанова
marina_sa
nadyapetkova
Savarovska
deya
Любка Димитрова
Kondita
svetletost
Mikela
Ваня91
venelinast
Yoni
Ivanova_via
wake_ivi
zeratulka1
bninkova
Mihaelaabadjieva89
Lilian
ivaivanova
Десислава Боева
reneta2005
tgerincheva
Margarita.Kirilova
Yordanova
Стела0
olito87
Drin
nedadel71
Galina86
Gergana Vasileva
Elissssaaa
tsveti7842
charade
Петя Иванова Кацарова
Kalina
Gal4eto
Radostina1111
venera-88
mihaela_2202
DNikolova
pavlina27
RosiMosh
Ani83
sminkova
missdessy80
vkaladjieva
Ivelinazz
BookLover2000
Yana_Sl
eidinSTILI
villlig
171 posters

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyТърся книгата...

more_horiz
First topic message reminder :

dampir7 написа:
Здравейте..;)) Радвам се , че преводите ви харесват. Имам още един превод на Л.Дж.Шен, който съм качвала преди 2 години в рулит и незнам колко от вас са го чели, затова ще пусна и тук анотация, пък който желае и не я е чел може да ми пише..;)
Търся книгата... - Page 29 Ruthle10
Безмилостен съперник - Л.Дж.Шен

Анотация
Когато е малка, Аря Рот става най - добра приятелка със сина на икономката си.Скоро приятелството се превръща в млада любов, а когато Аря го предизвиква да я целуне, верижна реакция от катастрофални събития води до това,че момчето е отпратено и вън от животът на Аря.

Сега две десетилетия по - късно Аря е изгряващ публицист, а любимият и баща е един от най - големите и клиенти.Когато бивш служител завежда дело срещу баща и, Аря се заема да докаже, че баща и не е чудовището, в което го обвиняват. Единствения проблем е адвокатът,който е решен да унищожи доброто име на баща и. Крисчън Милър е очарователен, амбициозен и дяволски красив, а Аря няма представа, че той е същото момче,което я е целунало преди години.

Минало и настояще се сблъскват, когато Аря се увлича силно по Крисчън. Но когато научава кой е той в действителност и за манията му да отмъсти на баща и, може ли да избере любовта пред семейството?
Търся книгата... - Page 29 613795249


За мен моля svetlaivelinova@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте може ли и на мен да пратите Безмилостен съперник - Л.Дж.Шен
и Пенелъпи Дъглас - Насилник? ani_draguleva@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
snow222 написа:
marielad написа:
hexe_st написа:
Момичета, искам да попитам за Булките на мафията, могат ли да се четат като самостоятелни романи или са свързани ?

Не, поредица си е и се четат една след друга. Третата част може и да е малко по-откъсната сюжетно, но първите две определено трябва да си следват реда.


marielad , трета книга преведена ли е?

да, и аз исках да попитам същото, има ли трета част на български?

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте, мили приятели!
Имам няколко въпроса и се надявам тук да намеря отговори. В "Читанка" има качени първите 2 книги на Колийн Хоук от поредицата "Проклятието на тигъра". Имам дъщеря тийнейджър и тя обожава да чете точно този тип романи - малко фантазия, малко любов, малко приключения. Видях обаче, че всъщност книгите са 5 и има дори една предистория издадена по-късно. Та въпросът ми е дали някой има преведени всичките книги и ако отговорът е ДА, бих била безкрайно благодарна ако може да ги сподели. Извинете ме за дългия пост и благодаря предварително на всеки който има информация! Хубав ден и успешна седмица! 😊
urumova.d@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Карма написа:
Здравейте, мили приятели!
Имам няколко въпроса и се надявам тук да намеря отговори. В "Читанка" има качени първите 2 книги на Колийн Хоук от поредицата "Проклятието на тигъра". Имам дъщеря тийнейджър и тя обожава да чете точно този тип романи - малко фантазия, малко любов, малко приключения. Видях обаче, че всъщност книгите са 5 и има дори една предистория издадена по-късно. Та въпросът ми е дали някой има преведени всичките книги и ако отговорът е ДА, бих била безкрайно благодарна ако може да ги сподели. Извинете ме за дългия пост и благодаря предварително на всеки който има информация! Хубав ден и успешна седмица! 😊
urumova.d@abv.bg


Книга 3 е преведена, но е само за онлайн четене, качена.. Незнам колко е подходящо обаче да чете от там, защото не всичко става за под 18, ако ме разбирате какво имам предвид.

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Благодаря, Диди!
Самата книга ли не е за под 18 или там, където е качена има неподходящи книги?
Ако е второто не се притеснявам....имам доверие на дъщеря ми.

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Карма написа:
Здравейте, мили приятели!
Имам няколко въпроса и се надявам тук да намеря отговори. В "Читанка" има качени първите 2 книги на Колийн Хоук от поредицата "Проклятието на тигъра". Имам дъщеря тийнейджър и тя обожава да чете точно този тип романи - малко фантазия, малко любов, малко приключения. Видях обаче, че всъщност книгите са 5 и има дори една предистория издадена по-късно. Та въпросът ми е дали някой има преведени всичките книги и ако отговорът е ДА, бих била безкрайно благодарна ако може да ги сподели. Извинете ме за дългия пост и благодаря предварително на всеки който има информация! Хубав ден и успешна седмица! 😊
urumova.d@abv.bg


Последната промяна е направена от nedadel71 на Пон 11 Мар - 11:26; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : https://fantastichen-sviat.com/)

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Карма написа:
Благодаря, Диди!
Самата книга ли не е за под 18 или там, където е качена има неподходящи книги?
Ако е второто не се притеснявам....имам доверие на дъщеря ми.


Книгата не е 18+, подходяща е за тинейджъри, скоро ще започнат качване на четвърта, а след това и пета, ще има и шеста книга септември и тя ще бъде преведена. Това е иформация от "кухнята", в сайта на fantastichen-sviat, има и еротика 18+, мисля че това визира дамата. Има и фентъзи, които не са подходящи за тинейджъри, но "Училище за вампири", "Академия на падналите", "Преплетени съдби", "Кодекс на гилдията" са абсолютно подходящи и адекватни за тинейджъри, обичащи да четат!

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Карма написа:
Благодаря, Диди!
Самата книга ли не е за под 18 или там, където е качена има неподходящи книги?
Ако е второто не се притеснявам....имам доверие на дъщеря ми.


Не съм чела авторката и не мога да кажа става ли за под 18, но там където е качена има и други книги и повечето са за 18+, има доста секс сцени в някой, дори и във Фентъзи то което качват... Затова писах че може да не е подходящо за нея. Ако все пак искате да я чете ще ви пиша на лично сайта, тъй като не искам по случайност да си навлека неприятности от групата им...

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Drin написа:
Карма написа:
Благодаря, Диди!
Самата книга ли не е за под 18 или там, където е качена има неподходящи книги?
Ако е второто не се притеснявам....имам доверие на дъщеря ми.


Книгата не е 18+, подходяща е за тинейджъри, скоро ще започнат качване на четвърта, а след това и пета, ще има и шеста книга септември и тя ще бъде преведена. Това е иформация от "кухнята", в сайта на fantastichen-sviat, има и еротика 18+, мисля че това визира дамата. Има и фентъзи, които не са подходящи за тинейджъри, но "Училище за вампири", "Академия на падналите", "Преплетени съдби", "Кодекс на гилдията" са абсолютно подходящи и адекватни за тинейджъри, обичащи да четат!


Тъй де, но не са обозначени 18+ всички книги и няма как да знаят кое може да чете и кое не... За малки читатели, възрастния ще трябва първо сам да прочете дадена книга преди да позволи на детето, за да реши дали е ок..

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Благодаря на всички за бързите отговори!
Има ли възможност да се свалят книгите и да се четат на електронен носител или може само онлайн?

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Карма написа:
Благодаря на всички за бързите отговори!
Има ли възможност да се свалят книгите и да се четат на електронен носител или може само онлайн?


Някой имат линкове други са само за онлайн четене... Тези с линковете обаче имат воден знак против кражба и малко трудно се чете от него... Но аз все пак си чета Търся книгата... - Page 29 1f604

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
marielad написа:
hexe_st написа:
Момичета, искам да попитам за Булките на мафията, могат ли да се четат като самостоятелни романи или са свързани ?

Не, поредица си е и се четат една след друга. Третата част може и да е малко по-откъсната сюжетно, но първите две определено трябва да си следват реда.


Благодаря! Търся книгата... - Page 29 1f337

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте! Може ли да помоля за книгата “Безмилостен съперник” - Л.Дж.Шен, eli__bo@abv.bg
Благодаря предварително 😊

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте! Може ли да помоля за книгата “Безмилостен съперник” - Л.Дж.Шен, eli__bo@abv.bg
Благодаря предварително 😊

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Къде може да се намери Академия на падналите?

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
yulia.tacheva написа:
Къде може да се намери Академия на падналите?

Аз я намерих в сайта "Фантастичен свят на книгите". От менюто търсите Преведени книги, Фентъзи и Фантастика, и автор Леиа Стоун.

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
eli__bo написа:
Здравейте! Може ли да помоля за книгата “Безмилостен съперник” - Л.Дж.Шен, eli__bo@abv.bg
Благодаря предварително 😊


Здравейте, ако може и на мен книгата "Безмилостен съперник". Благодаря предварително! maria.gencheva.atanasova@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте,момичета!Ако някой има книгата"Пленена" на Емили Макинтайър бих била много благодарна,ако ми я изпрати.Благодаря! pepa.eneva68@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@marielad Благодаря ти за Мика Търся книгата... - Page 29 909357165 Страхотна история и избор на книга от теб Търся книгата... - Page 29 909357165
Аз понеже съм от нетърпеливите искам да те питам кога да очакваме третата част от Булките на мафията Търся книгата... - Page 29 2115147716 ?
Благодаря ти още веднъж Търся книгата... - Page 29 909357165

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте, за да не пиша под всяко запитване за 3-та част на Булките на мафията на Миша Стоун - Завладяна от него, не, още не е преведена и дори не мога да посоча ориентировъчен срок. Откровено казано Миша Стоун за мен лично ми е най-слабото попадение на автор и може би затова нямам интерес към книгите ѝ. Въпреки всичко, ви благодаря за хубавите отзиви, радвам се, че ви се е харесала, изобщо не го очаквах, признавам си. Щом има такъв интерес, да речем през месец май ще я преведа.
Поздрави🌹!

descriptionТърся книгата... - Page 29 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply