BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Търся книгата...

power_settings_newLogin to reply
+154
trayana66
НадяАладжова
pavlina27
ioanag
Monika92
Margi73
mikisteli
hrisi77
Paunova
DTSK
gaaleetoo
Vanyna
isim
Дори Димитрова
bubeto_09
maria.g.a
Ianki
Thristova84
Ashes
Jivkovaani
KNikolova
charade
Mima
boreto
lina975
Dessy-ta
Solaris
eleonora711025
vixen
SandraVanDerV
snejana_78
yulia.tacheva
snow222
nanalie
angelovaaa
Naska8222
Pemidi
zaek3290
sharky77
Карма
aksiniapavlova
lioni_86
wake_ivi
Mikela
Пепа Енева
JeniGospodinova
neligg
olito87
nadyapetkova
etoceva
maria_kolleva
Галя Ангелова
jeronimo_t
svetlaivelinova
Alexandrina12
Gal4eto
svetla911
Stella7401
didaniq
Мая Милева
Randi
svet_pet
Ваня91
Тук
Иванина
reni1520
Elissssaaa
Velina81
Mi6i80
genieg
Asusena
V.Xristova
radevam
gerganasto
Lidiq8612
tany_ty
cveti11
Tedi25k
Julia0
ElZet
mirela.iliyanova
Zzzorito
tsveti7842
Svetleto
waternimph
Maya__123
Dare
Radoslava75
Петя Иванова Кацарова
Ivanova_via
diditooyy
ivanova_ilieva
nelsan22
MartinaMiteva
neviradeva
Fati.W
Любка Димитрова
kremenapaloma424
6tily
Elena72
mega70
Yoni
karena68
esimeonova54
pepsi_767
zeratulka1
roso
galina_shikova
vkaladjieva
мамушенце
SlaNinna
Doseva89
лилиясм
ivamilusheva
aniemikoko
cecka
tedka89
Yana_Sl
Savarovska
Kondita
mihaela_2202
Дияна В.
reneta2005
Лина04
reni78
jh123
milenatt
Стела0
Helene
Диди
eva1224
Yordanova
veni_sasi
Далия Уинчестър
marielad
venelinast
кума лиса
silviq.georgieva
villlig
Lazi
deniza_et2
didalilova
DNikolova
Tonq
Ivelinazz
BookLover2000
dea2014
Ani83
Lilian
bombolinka
ssstaneva
agiva123
bninkova
nik99p
158 posters

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyТърся книгата...

more_horiz
First topic message reminder :

Аз я имам но е машинен превод и не се чете. Чакаме хубавия превод.

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Ashes имаш поща;)

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Мнооого моля и за четвъртата част на Джеймин Ив и Тейт Джеймс.
gerganastoqnova@abv.bg
Благодаря предварително!

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Може ли да помоля да ми изпратите и на мен книгата "Дяволът носи черно" на Л. Дж. Шен
s_xxl@abv.bg Благодаря предварително!

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Моля и на мен да ми изпратите преводите си на "Дяволът носи черно" на Л.Дж.Шен и четвъртата част на Джеймин Ив и Тейт Джеймс! Благодаря предварително! radeva.margarita@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Може ли да помоля да ми изпратите и на мен книгата "Дяволът носи черно" на Л. Дж. Шен
veraxristova75@gmail.com Благодаря предварително!

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте! Благодарности за положения труд !! Може ли и за мен “Дяволът носи черно “ .
asusena77@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
yulia.tacheva написа:
Decu_d написа:
dampir7 написа:
Здравейте отново, пускам анотация на следващ превод, така че който има интерес да ми пише ...Търся книгата... - Page 42 909357165))) Търся книгата... - Page 42 _3333310
Л.Дж.Шен - Дяволът носи черно -
Мади Голдблум е съставила план, който да гарантира, че всичко в живота ѝ е перфектно - от кариера в модата, през шикозен апартамент в Ню Йорк, до гадже педиатър.
Когато бившият ѝ, Чейс Блек, се връща в живота ѝ със скандална молба, незабавната ѝ реакция е да му откаже. Но той иска само да изпълни последното желание на баща си. Така че, въпреки че той е мъжът, разбил сърцето ѝ, да изиграе годеницата му не би трябвало да е трудно, особено ако това означава, че тя ще може да гледа как арогантният дявол се гърчи малко.
Това, което следва, е верига от събития, която взривява живота на Мади - и когато стените на Чейс падат, и двамата са принудени да се изправят пред реалността.
Казват, че трябва да държиш враговете си близо. Но какво става, ако врагът ти е и мъжът, когото обичаш?


Веднага се включвам Търся книгата... - Page 42 909357165 на
Decu@abv.bg ако може

Ще се радвам ако я споделиш и с мен на  yulia.tacheva@gmail.com. Благодаря предварително!

Ще помоля да я споделите и с мен
ianadeleva@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Lidiq8612 написа:
Може ли да помоля да ми изпратите и на мен книгата на Пенелъпи Уорд, поредицата Счупено наследство и "Дяволът носи черно" на Л. Дж. Шен
Lidiqyordanova8612@gmail.com. Благодаря предварително

Ще помоля и за двете Пенелъпи Уорд, поредицата Счупено наследство и "Дяволът носи черно" на Л. Дж. Шен
ianadeleva@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Моля и на мен да ми изпратите преводите си на "Дяволът носи черно" на Л.Дж.Шен и четвъртата част на Джеймин Ив и Тейт Джеймс! Благодаря предварително!
genieg@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Може ли и за мен Дяволът носи черно? Благодаря
joanna_georgieva@yahoo.com
Мислех си, за да намалим спама,който се получава, може би може само да лайкнете поста, на който човек сте пратили книгата, вместо да се отговаря на всеки по отделно. А ако някой има лайкнат пост, пък няма книгата, ще се обади да си каже.

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Аз също с молба за " Дяволът носи черно"
et_hrisi@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Mi6i80 имаш поща;)

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Може ли и на мен да ми изпратите превода на книгата " Дяволът носи черно" на Л.Дж.Шен .
Velina_gogo@abv.bg Благодаря предварително!

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
dampir7 написа:
Здравейте отново, пускам анотация на следващ превод, така че който има интерес да ми пише ...Търся книгата... - Page 42 909357165))) Търся книгата... - Page 42 _3333310
Л.Дж.Шен - Дяволът носи черно -
Мади Голдблум е съставила план, който да гарантира, че всичко в живота ѝ е перфектно - от кариера в модата, през шикозен апартамент в Ню Йорк, до гадже педиатър.
Когато бившият ѝ, Чейс Блек, се връща в живота ѝ със скандална молба, незабавната ѝ реакция е да му откаже. Но той иска само да изпълни последното желание на баща си. Така че, въпреки че той е мъжът, разбил сърцето ѝ, да изиграе годеницата му не би трябвало да е трудно, особено ако това означава, че тя ще може да гледа как арогантният дявол се гърчи малко.
Това, което следва, е верига от събития, която взривява живота на Мади - и когато стените на Чейс падат, и двамата са принудени да се изправят пред реалността.
Казват, че трябва да държиш враговете си близо. Но какво става, ако врагът ти е и мъжът, когото обичаш?


Здравейте, може ли и на мен да я изпратите -
 elisa23@abv.bg  ...
Благодаря за положения труд! ❤

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
dampir7 написа:
Здравейте отново, пускам анотация на следващ превод, така че който има интерес да ми пише ...Търся книгата... - Page 42 909357165))) Търся книгата... - Page 42 _3333310
Л.Дж.Шен - Дяволът носи черно -
Мади Голдблум е съставила план, който да гарантира, че всичко в живота ѝ е перфектно - от кариера в модата, през шикозен апартамент в Ню Йорк, до гадже педиатър.
Когато бившият ѝ, Чейс Блек, се връща в живота ѝ със скандална молба, незабавната ѝ реакция е да му откаже. Но той иска само да изпълни последното желание на баща си. Така че, въпреки че той е мъжът, разбил сърцето ѝ, да изиграе годеницата му не би трябвало да е трудно, особено ако това означава, че тя ще може да гледа как арогантният дявол се гърчи малко.
Това, което следва, е верига от събития, която взривява живота на Мади - и когато стените на Чейс падат, и двамата са принудени да се изправят пред реалността.
Казват, че трябва да държиш враговете си близо. Но какво става, ако врагът ти е и мъжът, когото обичаш?




Моля и на мен да изпратите превода на "Дяволът носи черно" на reni1520@abv.bg . Благодаря предварително!

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте,търся четвъртата книга от счупено наследство и книгите на Анна Зеирес
ivanina.ivanova.ruse@gmail.com
Благодаря

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Господар на алчността-Ана Хуанг
https://mega.nz/file/AvUDxRZB#5i_Ipj9xiUMWS4RfXUxJqbrvLiYEXYCbpjJGXEgZP_w

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте,някой дали има книгите и новелите на поредицата Разбий ме на Тахере Мафи? И дали може да ги сподели ?Благодаря ☺

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyЗдравейте, може ли да ми изпратите книгите”Анни гадже”и “ Дяволът носи черно!Благодаря!sv_pet@abv.bg

more_horiz
Здравейте , може ли и за мен слкнигите”Анти -гаджи” и “Дяволът носи черно”Благодаря!sv_pet@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyЗдравейте, може ли да ми изпратите книгите”Анни гадже”и “ Дяволът носи черно!Благодаря!sv_pet@abv.bg

more_horiz
Здравейте , може ли и за мен слкнигите”Анти -гаджи” и “Дяволът носи черно”Благодаря!sv_pet@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 42 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply