BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Търся книгата...

power_settings_newLogin to reply
+135
Gal4eto
Ani83
marielad
villlig
Дори Димитрова
Диди
yulia.tacheva
Solaris
Jivkovaani
лилиясм
Naska8222
milenatt
kremenapaloma424
hrisi77
Pemidi
wake_ivi
DNikolova
Kondita
boreto
charade
esimeonova54
mirela.iliyanova
Asusena
Tedi25k
BookLover2000
mega70
svetlaivelinova
Margi73
Decu_d
Тук
Ivelinazz
Yordanova
Paunova
angelovaaa
jh123
pepsi_767
nadyapetkova
Savarovska
ianadeleva
vatoan
waternimph
tany_ty
Julia0
KNikolova
snow222
karena68
Doseva89
НадяАладжова
mira2006
reneta2005
Лина04
ioanag
galina_shikova
radevam
Stella7401
Yana_Sl
6tily
tsveti7842
Elena72
diditooyy
maria_kolleva
Карма
spirito
Галя Ангелова
Helene
bninkova
pavlina27
isim
ssstaneva
marina_sa
Mima
Margarita.Kirilova
RadLuch
Radoslava75
dfghjk
vkaladjieva
ZiDiTee
gerganasto
venelinast
zeratulka1
bubeto_09
dea2014
bilikis
Mi6i80
hariteva_petrova
mani240222
Thristova84
gaaleetoo
Lilian
Vampiretion
reni1520
sharky77
Дияна В.
Zzzorito
MartinaMiteva
Kate145
anikyazim
Ваня91
ivaivanova
Петя Иванова Кацарова
maria.g.a
hmarconi
Fati.W
DidiP
Vesi Gikova
thisisivaa
tgerincheva
nedadel71
Vera Xristova
stelatumbeva
Yoni
Mariqna
greeneyes
marinka76
ElisavetaT
simona890
Mirkana
bombolinka
genieg
Margoto
Бет Рандъл
elinor_
Kalina
mm_mimeto@abv.bg
kanoqnkov12
didito23041977
АВА
Cveteto122
Gugity_kz
Mimigivanova
desicobra
kleopatraani
kristi1985
vanqrk
Ivanova_via
139 posters

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyТърся книгата...

more_horiz
First topic message reminder :

Здравейте,
Някой дали има книга 2 Кралицата изгнаница на Синда Чайма.
Благодаря предварително.
rad.moskova@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
pepsi_767 написа:
@marielad Благодаря ти за чудесните преводи! Току що завърших третата книга от Кралици и чудовища - историята за Райли… Моля те кажи, че ще имаме възможност да прочетем и четвъртата - тази за Паяка😊 Много го харесах и ми домъчня за него 😃


Разбира се, но малко ще се забави. Не мога да посоча срок, сега фокусът ми е малко изместен от преводите, пък и съм подхванала "Британецът".

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте , търся  Пипа Грант-  Последният ерген милиардер.
snoy@abv.bg


marielad , wake_ivi Благодаря ви много за положения труд .Благодаря за удоволствието което ни доставяте със труда си.
До като чета книгите не усещам фен превод.
Благодаря ви! Търся книгата... - Page 40 1f49c

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте, търся Анна Зейрес-'Годежът на Молотова'. Дали ги има на български?

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Имам следния въпрос… Някой прегледал ли е качените в Рулит преводи на Моята вина? Дали стават за четене или не?

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Elissssaaa написа:
Здравейте,  търся   Анна Зейрес-'Годежът на Молотова'.  Дали  ги има  на български?

Здравейте, вече коментирахме въпроса тук. От поредицата за Алина има издадена на английски само книга първа миналата година. Продължението още не публикувано от авторката. Когато това се случи, ще направя превода и на тази поредица. 
Поздрави!

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Рина Кент - Империя на греха - https://dox.abv.bg/download?id=ba6d21fbd6

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
Скъпи дами, моля книгите да бъдат за ЛИЧЕН ПРОЧИТ! Предстои да работя още по авторката и искам да избегна евентуалната поява на машинни преводи.
Знам, че тук има разбрани и прекрасни хора, които ще уважат решението ми. Все пак линкът за теглене ще бъде активен САМО 3 ДНИ и вярвам, че всички редовни участници във форума ще се възползват.
На по-късен етап сама ще разпространя книгите където преценя. Благодаря!


"**********" кн.1 от двулогията "***********" на ***********, 2021 - фен превод
Анотация:

Търси се учител за четиригодишно дете. Необходимо е да има желание да се премести в отдалечено планинско имение. $3000/седмично в брой.
Бягам от безмилостни убийци, разполагам с десет долара в портфейла си и половин резервоар бензин в старата си кола, когато забелязвам обявата. Работата звучи като отговор на молитвите ми, но има една уловка. Бащата на детето е най-красивият и най-опасният мъж, когото съм срещала.
Мрачно привлекателен и мръсно богат, ********** е съблазнителна мистерия и смъртоносно примамливо противоречие. Разранени кокалчета на юмруците и поръчкови костюми, нежни ласки и мръсни обещания – новият ми работодател ме привлича като магнит, дори когато инстинктите ми крещят да бягам. Трябваше да ги послушам… защото аз не съм единствената, която крие тайни.
Сигурното ми убежище може да се окаже леговище на дявола, a щом той ме поиска, ще бъде твърде късно да избягам.


"************" кн.2 от двулогията "***********" на ************, 2021 - фен превод

Анотация:

Обратно в леговището на дявола, аз съм оставена на милостта на мъж, който ме очарова и ужасява —  нежен убиец, чиято мания по мен расте с всеки изминал ден. *************** в е колкото мой похитител, толкова и мой закрилник, а неговият дом е както моето убежище, така и моята позлатена клетка.
Само ако можех да устоя на смъртоносно съблазнителното му докосване… или да се преборя с нарастващата му власт върху сърцето и мислите ми. Защото колкото и да задълбавам в енигмата на миналото му, все още не знам отговора на най-важния въпрос:
Колко опасна е любовта му към мен?
Бележка: Това е заключителната част от историята на ******** и ****.

https://dox.abv.bg/download?id=78152ebe07# -> линк за сваляне

здравейте, за съжаление бях на почивка и изтървах срока за изтегляне. Бихте ли ги изпратили на: mima751004@abv.bg
Благодаря Ви за положения труд и продължавайте да ни радвате! :lovely:

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Mima написа:
wake_ivi написа:
Скъпи дами, моля книгите да бъдат за ЛИЧЕН ПРОЧИТ! Предстои да работя още по авторката и искам да избегна евентуалната поява на машинни преводи.
Знам, че тук има разбрани и прекрасни хора, които ще уважат решението ми. Все пак линкът за теглене ще бъде активен САМО 3 ДНИ и вярвам, че всички редовни участници във форума ще се възползват.
На по-късен етап сама ще разпространя книгите където преценя. Благодаря!


"**********" кн.1 от двулогията "***********" на ***********, 2021 - фен превод
Анотация:

Търси се учител за четиригодишно дете. Необходимо е да има желание да се премести в отдалечено планинско имение. $3000/седмично в брой.
Бягам от безмилостни убийци, разполагам с десет долара в портфейла си и половин резервоар бензин в старата си кола, когато забелязвам обявата. Работата звучи като отговор на молитвите ми, но има една уловка. Бащата на детето е най-красивият и най-опасният мъж, когото съм срещала.
Мрачно привлекателен и мръсно богат, ********** е съблазнителна мистерия и смъртоносно примамливо противоречие. Разранени кокалчета на юмруците и поръчкови костюми, нежни ласки и мръсни обещания – новият ми работодател ме привлича като магнит, дори когато инстинктите ми крещят да бягам. Трябваше да ги послушам… защото аз не съм единствената, която крие тайни.
Сигурното ми убежище може да се окаже леговище на дявола, a щом той ме поиска, ще бъде твърде късно да избягам.


"************" кн.2 от двулогията "***********" на ************, 2021 - фен превод

Анотация:

Обратно в леговището на дявола, аз съм оставена на милостта на мъж, който ме очарова и ужасява —  нежен убиец, чиято мания по мен расте с всеки изминал ден. *************** в е колкото мой похитител, толкова и мой закрилник, а неговият дом е както моето убежище, така и моята позлатена клетка.
Само ако можех да устоя на смъртоносно съблазнителното му докосване… или да се преборя с нарастващата му власт върху сърцето и мислите ми. Защото колкото и да задълбавам в енигмата на миналото му, все още не знам отговора на най-важния въпрос:
Колко опасна е любовта му към мен?
Бележка: Това е заключителната част от историята на ******** и ****.

https://dox.abv.bg/download?id=78152ebe07# -> линк за сваляне

здравейте, за съжаление бях на почивка и изтървах срока за изтегляне. Бихте ли ги изпратили на: mima751004@abv.bg
Благодаря Ви за положения труд и продължавайте да ни радвате! :lovely:




Здравейте, за съжаление и аз пропуснах линка. Бихте ли го изпратили и на мен? vanesa_09@abv.bg
Благодаря Ви за положения труд!

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Mima @angelovaaa изпратих ви книгите на имейл. Приятно четене!

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
@Mima @angelovaaa изпратих ви книгите на имейл. Приятно четене!

Здравейте, ще бъде ли удобно и на мен да ми ги изпратите, явно и аз съм изпуснала срока. Мейла ми е punam06@abv.bg. Благодаря предварително и хубава вечер.

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
Elissssaaa написа:
Здравейте,  търся   Анна Зейрес-'Годежът на Молотова'.  Дали  ги има  на български?

Здравейте, вече коментирахме въпроса тук. От поредицата за Алина има издадена на английски само книга първа миналата година. Продължението още не публикувано от авторката. Когато това се случи, ще направя превода и на тази поредица. 
Поздрави!

Благодаря, за положенея труд и усилия. Съжалявам, но явно съм пропуснала дискусията по темата. 🤗

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
@Mima @angelovaaa изпратих ви книгите на имейл. Приятно четене!



Здравейте, за съжаление и аз съм изпуснала линка, можете ли да ми ги изпратите. Благодаря
m.e.kirilova@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте, за съжаление и аз съм изпуснала линка, можете ли да ми ги изпратите. Благодаря
m.e.kirilova@gmail.com[/quote]

Margarita.Kirilova изпратих книгите на имейла. Приятно четене!

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
@Mima @angelovaaa изпратих ви книгите на имейл. Приятно четене!

Много благодаря, успешна седмица!

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте отново, Прочетох книгите на Дж.Т.Гайсингър "Кралици и чудовища". които @marielad е превела, но не видях книга 2 (Плътски пориви за Солун и Деклан) и книга 4(Брутални обети за Паяка), та исках да питам дали ги има преведани, и ако някой ги има може ли да ми ги изпрати: olito87@gmail.com

@marielad Хубави и качествени преводи на страхотно избрани книги... Благодаря Ти много Търся книгата... - Page 40 909357165

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Благодаря за чудесните преводи, но пропуснах да изтегля "Дяволско леговище" и "Ангелска клетка" на Анна Зеирес.
С молба, ако е възможно да споделите книгите и с мен milena.varna@abv.bg
Благодаря Ви предварително!

______________________________
Търся книгата... - Page 40 Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте, аз също благодаря за страхотните преводи, но не успях да изтегля книгите на Анна Зеирес.
Моля, ако е възможно да споделите книгите и с мен marina_sa@abv.bg.
Благодаря Ви предварително!

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
olito87 написа:
Здравейте отново, Прочетох книгите на Дж.Т.Гайсингър "Кралици и чудовища". които @marielad е превела, но не видях книга 2 (Плътски пориви за Солун и Деклан) и книга 4(Брутални обети за Паяка), та исках да питам дали ги има преведани, и ако някой ги има може ли да ми ги изпрати: olito87@gmail.com

@marielad Хубави и качествени преводи на страхотно избрани книги... Благодаря Ти много Търся книгата... - Page 40 909357165


Благодаря! На 31 страница тук, във форума е качена Поривите, ама как я прескочихте и минахте на Сърцата Търся книгата... - Page 40 909357165)))?! Брутални обети още не съм я започнала, в момента работя над Британецът, после я захващам.

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@marielad ами аде как... И аз незнам Търся книгата... - Page 40 909357165 Мерси много... Ще чакам с нетърпение и четвъртата част.
Благодаря ти Търся книгата... - Page 40 909357165

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
Здравейте, за съжаление и аз съм изпуснала линка, можете ли да ми ги изпратите. Благодаря
m.e.kirilova@gmail.com


Margarita.Kirilova изпратих книгите на имейла. Приятно четене![/quote]
С голяма молба и на мен да ми ги изпратите. Мейла ми е punam06@abv.bg. Благодаря предварително.

descriptionТърся книгата... - Page 40 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply