BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Търся книгата...

power_settings_newLogin to reply
+135
Gal4eto
Ani83
marielad
villlig
Дори Димитрова
Диди
yulia.tacheva
Solaris
Jivkovaani
лилиясм
Naska8222
milenatt
kremenapaloma424
hrisi77
Pemidi
wake_ivi
DNikolova
Kondita
boreto
charade
esimeonova54
mirela.iliyanova
Asusena
Tedi25k
BookLover2000
mega70
svetlaivelinova
Margi73
Decu_d
Тук
Ivelinazz
Yordanova
Paunova
angelovaaa
jh123
pepsi_767
nadyapetkova
Savarovska
ianadeleva
vatoan
waternimph
tany_ty
Julia0
KNikolova
snow222
karena68
Doseva89
НадяАладжова
mira2006
reneta2005
Лина04
ioanag
galina_shikova
radevam
Stella7401
Yana_Sl
6tily
tsveti7842
Elena72
diditooyy
maria_kolleva
Карма
spirito
Галя Ангелова
Helene
bninkova
pavlina27
isim
ssstaneva
marina_sa
Mima
Margarita.Kirilova
RadLuch
Radoslava75
dfghjk
vkaladjieva
ZiDiTee
gerganasto
venelinast
zeratulka1
bubeto_09
dea2014
bilikis
Mi6i80
hariteva_petrova
mani240222
Thristova84
gaaleetoo
Lilian
Vampiretion
reni1520
sharky77
Дияна В.
Zzzorito
MartinaMiteva
Kate145
anikyazim
Ваня91
ivaivanova
Петя Иванова Кацарова
maria.g.a
hmarconi
Fati.W
DidiP
Vesi Gikova
thisisivaa
tgerincheva
nedadel71
Vera Xristova
stelatumbeva
Yoni
Mariqna
greeneyes
marinka76
ElisavetaT
simona890
Mirkana
bombolinka
genieg
Margoto
Бет Рандъл
elinor_
Kalina
mm_mimeto@abv.bg
kanoqnkov12
didito23041977
АВА
Cveteto122
Gugity_kz
Mimigivanova
desicobra
kleopatraani
kristi1985
vanqrk
Ivanova_via
139 posters

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyТърся книгата...

more_horiz
First topic message reminder :

Здравейте,
Някой дали има книга 2 Кралицата изгнаница на Синда Чайма.
Благодаря предварително.
rad.moskova@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
charade написа:
DNikolova написа:
Карма написа:
Диди написа:
Карма написа:
Диди написа:
charade написа:
В рулит е качена 20та книга от поредицата Братството на черния кинжал. На мен обаче ми липсва 19та книга - Lover Unveiled. Ако някой я има преведена моля да ми я прати на charade@abv.bg
Благодаря


И на мен също 19 книга ми липсва, а дали е преведена изобщо? Ако някой я има нека и на мен да я изпрати - dimitrinka.stoqanova@gmail.com. Благодаря предварително!!!

Изпратих 🙂


Получих съобщение, но в него няма файл... 😔

Изпратих отново!


Здравейте,
А как се казва 20-та книга или ако може някой да ми пусне линк да си я изтегля.
Благодаря предварително


https://www.rulit.me/books/probuden-lyubovnik-download-785170.html

Много благодаря 🥰🥰🥰

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
DNikolova написа:
DNikolova написа:
[quote="DNikolova"]
Карма написа:
Диди написа:
Карма написа:
Диди написа:
charade написа:
В рулит е качена 20та книга от поредицата Братството на черния кинжал. На мен обаче ми липсва 19та книга - Lover Unveiled. Ако някой я има преведена моля да ми я прати на charade@abv.bg
Благодаря


И на мен също 19 книга ми липсва, а дали е преведена изобщо? Ако някой я има нека и на мен да я изпрати - dimitrinka.stoqanova@gmail.com. Благодаря предварително!!!

Изпратих 🙂


Получих съобщение, но в него няма файл... 😔

Изпратих отново!


Здравейте,
А как се казва 20-та книга или ако може някой да ми пусне линк да си я изтегля.
Благодаря предварително


https://www.rulit.me/books/probuden-lyubovnik-download-785170.html

Много благодаря 🥰🥰🥰


Има я и 19 книга. Кликнете върху " Братството на черния кинжал" и ще ви се покажат всички.

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Търся книгата... - Page 33 Img_2011

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
marielad,Огромно БЛАГОДАРЯ.Прочетох всичките ти преводи на Дж.Т.Гайсингър.За пръв път от теб научих за тази авторка.Преводите ти са СУПЕР!!!Книгите се четат на един дъх-изключително забавни,остроумни герои.Действието са развива бързо Спечели ме.Благодарение на теб имах възможността да прочета тези книги.Огромна прегръдка от мен

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyДевни Пери '' Паднал шут ''

more_horiz
Здравейте, търся книгата на Девни Пери '' Паднал шут'', в rulit я няма, та ако някой я има и може да ми я изпрати или да я качи ще съм много благодарна Търся книгата... - Page 33 909357165

Благодаря предварително!

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
RadLuch написа:
Здравейте,
Някой дали има книга 2 Кралицата изгнаница на Синда Чайма.
Благодаря предварително.
rad.moskova@gmail.com


Здравейте,
дали случайно сте успели да я намерите?

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
olito87 написа:
Здравейте, търся книгата на Девни Пери '' Паднал шут'', в rulit я няма, та ако някой я има и може да ми я изпрати или да я качи ще съм много благодарна Търся книгата... - Page 33 909357165

Благодаря предварително!


Заповядайте!
https://mega.nz/file/kCQxxZIR#mfMvnipOVFUhbDa0-2ohpo7WEVUx74j3o4IP09a3owA

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
dea2014 написа:
marielad,Огромно БЛАГОДАРЯ.Прочетох всичките ти преводи на Дж.Т.Гайсингър.За пръв път от теб научих за тази авторка.Преводите ти са СУПЕР!!!Книгите се четат на един дъх-изключително забавни,остроумни герои.Действието са развива бързо Спечели ме.Благодарение на теб имах възможността да прочета тези книги.Огромна прегръдка от мен


Ооо, и аз много благодаря за хубавите похвали и много се радвам, че са ти се харесали! На Джойс Гайсингър попаднах много случайно, когато си блъсках главата какво да превеждам, след като Малпас ми беше поомръзнала, но търсех нещо ново, свежо и завладяващо. Рових се из Гудрийдс и видях, че нейните книги имат много висок рейтинг, задълбах и реших, че ще е тя моята избраница. Но сега, признавам, че не превеждам с активно темпо, защото реших и аз да почета Търся книгата... - Page 33 909357165, да похваля Проектът на Ви Кийланд, фен преводите на Арналдур Индридасон с 6-та част за инспектор Ерлендур и съвсем пресния превод на Мерседес Рон и първата ѝ част на "Моята вина", първо гледах филма и много ми хареса, но преводачката ме убеди, че книгата е много по-добра и сега напълно се уверявам в това.

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@marielad Много, много благодаря и за книгата и за бързата реакция Търся книгата... - Page 33 909357165

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
От поредицата на Мери Джо Пътни - Падналите ангели - намирам 6 части, липсва ми една (не съм сигурна, мисля че е трета) с оригинално заглавие Dancing on the wind, някой да я има на български?
anitashkova83@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте, дали някои има превод на поредицата на Мерцедес Рон- My fault е първа книга?

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Мили читателки и приятелки, струва ми се че е редно и тук да бъдете информирани, че из някои големи фб групи започна лов на вещици ...и на фен преводачи. Явно някои хора са били засегнати от безвъзмездната работа на преводачите и нещата ескалираха. Напук на всичко аз нямам намерение да спирам и смятам тази общност тук за чудесно място за размяна на книги. Също така, ще продължа да публикувам и в рулит. Няколко месеца бях в застой, защото и мен ме обидиха в една-две фб групи. Но все пак крастата ми надделя и в момента работя по една непревеждана до сега авторка. Загатвам, че предстои мафиотски романс, еротика, престъпления и напрегнат сюжет. Надявам се да ви хареса избора ми на книга, към който ме насочи друга наша съфрумничка. Очаквайте съвсем скоро първата двулогия. Много ви благодаря, всички тук сте много милички и се радвам, че попаднах в този форум.❤🌹

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
Мили читателки и приятелки, струва ми се че е редно и тук да бъдете информирани, че из някои големи фб групи започна лов на вещици ...и на фен преводачи. Явно някои хора са били засегнати от безвъзмездната работа на преводачите и нещата ескалираха. Напук на всичко аз нямам намерение да спирам и смятам тази общност тук за чудесно място за размяна на книги. Също така, ще продължа да публикувам и в рулит. Няколко месеца бях в застой, защото и мен ме обидиха в една-две фб групи. Но все пак крастата ми надделя и в момента работя по една непревеждана до сега авторка. Загатвам, че предстои мафиотски романс, еротика, престъпления и напрегнат сюжет. Надявам се да ви хареса избора ми на книга, към който ме насочи друга наша съфрумничка. Очаквайте съвсем скоро първата двулогия. Много ви благодаря, всички тук сте много милички и се радвам, че попаднах в този форум.❤🌹



Благодаря ти, че не се отказваш ❤

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте!
Може ли първата книга на Дж.Т.Гайсингър - Кралици и чудовища. Намерих само втората.
Atanaska_toneva_gicheva@abv.bg
Благодаря предварително!

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
Мили читателки и приятелки, струва ми се че е редно и тук да бъдете информирани, че из някои големи фб групи започна лов на вещици ...и на фен преводачи. Явно някои хора са били засегнати от безвъзмездната работа на преводачите и нещата ескалираха. Напук на всичко аз нямам намерение да спирам и смятам тази общност тук за чудесно място за размяна на книги. Също така, ще продължа да публикувам и в рулит. Няколко месеца бях в застой, защото и мен ме обидиха в една-две фб групи. Но все пак крастата ми надделя и в момента работя по една непревеждана до сега авторка. Загатвам, че предстои мафиотски романс, еротика, престъпления и напрегнат сюжет. Надявам се да ви хареса избора ми на книга, към който ме насочи друга наша съфрумничка. Очаквайте съвсем скоро първата двулогия. Много ви благодаря, всички тук сте много милички и се радвам, че попаднах в този форум.❤🌹



И аз благодаря,че продължаваш!Не обръщай внимание на дребните злобни и завистливи душички,не си струва.Ще очаквам с нетърпение превода ти,обожавам книги за мафията.Отново благодарности,че си със нас!!! Търся книгата... - Page 33 1f496  Търся книгата... - Page 33 1f496  Търся книгата... - Page 33 1f496

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Naska8222 написа:
Здравейте!
Може ли първата книга на Дж.Т.Гайсингър - Кралици и чудовища. Намерих само втората.
Atanaska_toneva_gicheva@abv.bg
Благодаря предварително!


Вижте на 30-та страница тук, във форума, публикувана е. "Безмилостни създания".

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте! Някой дали има трета книга от Серия „Братята Уокър" на Лиза Рене Джоунс?

______________________________
Търся книгата... - Page 33 Img_2014

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
pavlina27 написа:
Здравейте! Някой дали има трета книга от Серия „Братята Уокър" на Лиза Рене Джоунс?

Мисля ,че изобщо не я издадоха на български.
Аз съм я чела на английски онлайн ,ако искате мога да ви кажа сайта

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Radoslava75 написа:
pavlina27 написа:
Здравейте! Някой дали има трета книга от Серия „Братята Уокър" на Лиза Рене Джоунс?

Мисля ,че изобщо не я издадоха на български.
Аз съм я чела на английски онлайн ,ако искате мога да ви кажа сайта


Да. Ако е удобно. Благодаря!

______________________________
Търся книгата... - Page 33 Img_2014

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
Мили читателки и приятелки, струва ми се че е редно и тук да бъдете информирани, че из някои големи фб групи започна лов на вещици ...и на фен преводачи. Явно някои хора са били засегнати от безвъзмездната работа на преводачите и нещата ескалираха. Напук на всичко аз нямам намерение да спирам и смятам тази общност тук за чудесно място за размяна на книги. Също така, ще продължа да публикувам и в рулит. Няколко месеца бях в застой, защото и мен ме обидиха в една-две фб групи. Но все пак крастата ми надделя и в момента работя по една непревеждана до сега авторка. Загатвам, че предстои мафиотски романс, еротика, престъпления и напрегнат сюжет. Надявам се да ви хареса избора ми на книга, към който ме насочи друга наша съфрумничка. Очаквайте съвсем скоро първата двулогия. Много ви благодаря, всички тук сте много милички и се радвам, че попаднах в този форум.❤🌹

Благодаря за полаганият от вас Труд, с нетърпение ще очаквам преводите ви!!!

descriptionТърся книгата... - Page 33 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
remove_circleSimilar topics
chat_bubbleТърся книгата...
chat_bubbleТърся книгата...
chat_bubbleТърся книгата...
chat_bubbleТърся книгата...
chat_bubbleТърся книгата...
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply