BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Търся книгата...

power_settings_newLogin to reply
+118
Cvetomira681
monikayordanova6@gmail.co
Женя Куцарова
marisima
pavlina27
tedka89
siapera
bubeto_09
austinandally
trayana66
Tedi25k
Eva Krastanova
hmarconi
waternimph
Margoto
armonia
Ваня91
vanqrk
trandafilova
greeneyes
Savarovska
venelinast
bibsityY
maria.g.a
Гери
Yana_Sl
Margarita.Kirilova
MartinaMiteva
Pemidi
Elena72
Stasy84
svetlaivelinova
reni1520
marina_sa
bninkova
6tily
Doseva89
Ani83
НадяАладжова
katetto99
rani4ka
imonti
ionito96
DeeDeee
Mariqna
Inka1112
V.Xristova
Mi6i80
bombolinka
Любка Димитрова
kleopatraani
Лина04
DNikolova
jh123
Петя Иванова Кацарова
isim
merry_19
Тук
Solaris
mani240222
vkaladjieva
Мая Милева
petya_koleva
gerganakaleva911
mm_mimeto@abv.bg
zeratulka1
janeta29
didaniq
r.zidarova
kremenapaloma424
viillii1999
Thristova84
dea2014
Svetleto
teddyivan
ssstaneva
gaaleetoo
nadyapetkova
hrisi77
sharky77
eli__bo
tgerincheva
desicobra
Radoslava75
RadLuch
Stella7401
galina_shikova
cveti11
shosholina
Дори Димитрова
Ivanova_via
Мария06
anikyazim
reneta2005
stelatumbeva
Kondita
karena68
Дияна В.
didalilova
Julia0
Lidiq8612
genieg
ElisavetaT
Диди
gerganasto
Kalina
ianadeleva
Decu_d
milenita87
esimeonova54
Fati.W
joanna_georgieva
aniemikoko
wake_ivi
tsveti7842
villlig
Димитрова
charade
122 posters

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyТърся книгата...

more_horiz
First topic message reminder :

gerganasto написа:
Може ли и на мен поредицата за Черните рицари? gerganastoqnova@abv.bg


Имате поща

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
mani240222 написа:
anikyazim написа:
mani240222 написа:
Аз по-скоро търся информация за книгите на Тижан? Извинявам се, ако въпроса не е за темата


Ето книги на Тижан на английски език за онлайн четене:

https://readfrom.net/build_in_search/?q=tijan


Благодаря!

В Рулит има две на български

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Мария06 написа:
gerganakaleva911 написа:
Здравейте! Търся от поредицата "Породите" на Лора Лей, след книга 10, ще съм много благодарна, ако някой има да ми изпрати на karamelchetooo@gmail.com

Аз също съм ги търся, но за сега не съм намерила нищо. 
За съжаление, поредици с много книги като тази, никога не се превеждат целите, незнайно защо.
Ако намериш някоя от книгите ще те помоля да ми ги изпратиш на
maria_324@abv.bg
Ако намеря нещо, ще пращам.


След 10 книга има преведени
11.5 Лора Лей - Сделката на Барак  и
19  Лора Лей - Целувка за Коледа
поне това имам аз.Ето линк за двете книги

https://dox.abv.bg/download?id=4c62e310d6
https://dox.abv.bg/download?id=8e514363f5

Последната промяна е направена от villlig на Вто 12 Апр - 15:30; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Някой дали има втората книга на Кралицата изменница ????
genieg@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте,ако някой има книгата на Аби Хименес - "Повече от музика" би ли ми я изпратил dimitrinka.stoqanova@gmail.com. Благодаря предварително!

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Бриджъртън 2 сезон с бг субтитри

https://filmisub.com/filmi/drami/57325-bridgerton-season-2-bridzhrtn-sezon-2-2022.html

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
И аз търся Аби Хименес - "Повече от музика" ако някой има книгата ще помоля да ми я изпрати. s_xxl@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
"Свалката" Ел Кенеди
https://drive.google.com/file/d/1djn3RAe3c4ns47uqkd-FeRUVj632eikv/view?usp=sharing

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
Здравейте, момичета! Готова съм с превода на книга 1 от Тифани Райз. По принцип имах желание да я кача във форума Не-екип при останалите автори, но засега администраторката не удостоява с отговор молбата ми за помощ при публикуването. Затова днес я качвам в рулит. Ще се радвам на някой коментар с мнение какво мислите за книгата. Знам, че има нужда от редактиране и оформяне на текста, сигурно има и много грешки, но предпочитам да продължавам със следващата, отколкото да се връщам да коригирам запетайки. Поздрави от мен и приятно четене ❤


Заинтригуваме! Дано не се откажеш и преведеш всичките книги от поредицата.
Благодаря,че я споделяш с нас!
Успех ! Търся книгата... - Page 11 1997570614

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
gerganasto написа:
wake_ivi написа:
Здравейте, момичета! Готова съм с превода на книга 1 от Тифани Райз. По принцип имах желание да я кача във форума Не-екип при останалите автори, но засега администраторката не удостоява с отговор молбата ми за помощ при публикуването. Затова днес я качвам в рулит. Ще се радвам на някой коментар с мнение какво мислите за книгата. Знам, че има нужда от редактиране и оформяне на текста, сигурно има и много грешки, но предпочитам да продължавам със следващата, отколкото да се връщам да коригирам запетайки. Поздрави от мен и приятно четене ❤


Заинтригуваме! Дано не се откажеш и преведеш всичките книги от поредицата.
Благодаря,че я споделяш с нас!
Успех ! Търся книгата... - Page 11 1997570614


Благодаря за обратната връзка. Значи има поне един читател Търся книгата... - Page 11 909357165 В момента работя по втората книга. Като съм готова ще пиша.
Поздрави!

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
Здравейте, момичета! Готова съм с превода на книга 1 от Тифани Райз. По принцип имах желание да я кача във форума Не-екип при останалите автори, но засега администраторката не удостоява с отговор молбата ми за помощ при публикуването. Затова днес я качвам в рулит. Ще се радвам на някой коментар с мнение какво мислите за книгата. Знам, че има нужда от редактиране и оформяне на текста, сигурно има и много грешки, но предпочитам да продължавам със следващата, отколкото да се връщам да коригирам запетайки. Поздрави от мен и приятно четене ❤


Здравейте.
Благодаря за преводите, труда и времето което отделяте. Относно поредицата на Тифани Райз, мога да ви кажа, че има голям интерес във ФБ групите. Голяма радост😘Аз лично ще изчакам и 2 рата книга да преведете и тогава ще започна поредицата.Почитатели много на Тифани Райз, повярвай те ми💋💋💋

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте, търся книгите на Тарин Фишър - Обичай ме с лъжи - Опортюниската и Мръсно червено.
В сайта открих линк за едната, но вече не е достъпен.
Ако, някой ги има, моля да ми ги изпрати на: tukisega@mail.bg
Прекрасна седмица!

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Svetleto написа:
"Свалката" Ел Кенеди
https://drive.google.com/file/d/1djn3RAe3c4ns47uqkd-FeRUVj632eikv/view?usp=sharing
.


Благодаря!

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте. От известно време се опитвам да си спомня името на една поредица. Бих била много благодарна ако някой ми помогне. Имам спомени за едно момиченце,което сънуваше момче. Той влизаше в сънищата й. Когато пораснаха се срещнаха на някаква среща май беше и той се оказа демон,което беше враг на семейството на момичето. Друго не мога да си спомня. Тя беше с някаква много силна интуиция или нещо такова, беше спасила живота на други. Благодаря на отзовалите се ❤

______________________________
Защо да убивам глупака с мълчание,след като с лопата е по-лесно?!

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
merry_19 написа:
Здравейте. От известно време се опитвам да си спомня името на една поредица. Бих била много благодарна ако някой ми помогне. Имам спомени за едно момиченце,което сънуваше момче. Той влизаше в сънищата й. Когато пораснаха се срещнаха на някаква среща май беше и той се оказа демон,което беше враг на семейството на момичето. Друго не мога да си спомня. Тя беше с някаква много силна интуиция или нещо такова, беше спасила живота на други. Благодаря на отзовалите се ❤


Тъмни пазители е поредицата. Има ги в Рулит, но не съм сигурна дали всички са преведени

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Decu_d написа:
merry_19 написа:
Здравейте. От известно време се опитвам да си спомня името на една поредица. Бих била много благодарна ако някой ми помогне. Имам спомени за едно момиченце,което сънуваше момче. Той влизаше в сънищата й. Когато пораснаха се срещнаха на някаква среща май беше и той се оказа демон,което беше враг на семейството на момичето. Друго не мога да си спомня. Тя беше с някаква много силна интуиция или нещо такова, беше спасила живота на други. Благодаря на отзовалите се ❤


Тъмни пазители е поредицата. Има ги в Рулит, но не съм сигурна дали всички са преведени

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Тъмни пазители ги имаше преведени в watpad след това свалиха преводите на ачелита

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Знам, че са нови заглавия, но бих искала да попитам, дали някой ги има тези книги? Ако някой има някоя от тях, ще се радвам да ми ги прати. Благодаря предварително
Идол- Кристин Калихан
Али Хейзълууд - Хипотеза за любов
Девин Пери - Тенекиена кралица
Хелън Хоан - Съпруга по поръчка
Бел Аурора - Лев
genieg@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
wake_ivi написа:
gerganasto написа:
wake_ivi написа:
Здравейте, момичета! Готова съм с превода на книга 1 от Тифани Райз. По принцип имах желание да я кача във форума Не-екип при останалите автори, но засега администраторката не удостоява с отговор молбата ми за помощ при публикуването. Затова днес я качвам в рулит. Ще се радвам на някой коментар с мнение какво мислите за книгата. Знам, че има нужда от редактиране и оформяне на текста, сигурно има и много грешки, но предпочитам да продължавам със следващата, отколкото да се връщам да коригирам запетайки. Поздрави от мен и приятно четене ❤


Заинтригуваме! Дано не се откажеш и преведеш всичките книги от поредицата.
Благодаря,че я споделяш с нас!
Успех ! Търся книгата... - Page 11 1997570614


Благодаря за обратната връзка. Значи има поне един читател Търся книгата... - Page 11 909357165  В момента работя по втората книга. Като съм готова ще пиша.
Поздрави!


Изключителни благодарности на теб и всички, които се захващат да превеждат и да ни радват!
🙏🏼🤞🏽👌🏽😍

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Тук написа:
Здравейте, търся книгите на Тарин Фишър - Обичай ме с лъжи - Опортюниската и Мръсно червено.
В сайта открих линк за едната, но вече не е достъпен.
Ако, някой ги има, моля да ми ги изпрати на: tukisega@mail.bg
Прекрасна седмица!

Само първата
https://dox.abv.bg/download?id=1967fced0a - Опортюнистката

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Тук написа:
Здравейте, търся книгите на Тарин Фишър - Обичай ме с лъжи - Опортюниската и Мръсно червено.
В сайта открих линк за едната, но вече не е достъпен.
Ако, някой ги има, моля да ми ги изпрати на: tukisega@mail.bg
Прекрасна седмица!


Имате поща

descriptionТърся книгата... - Page 11 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply