BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Братството на черния кинжал

power_settings_newLogin to reply
+28
cvetidim_9110@abv.bg
Negoslava75
150787
lory
Mirkana
simona890
didi_suni
wenibu
dfghjk
Eli_S
villlig
НадяАладжова
lusia75
nelimynkova
Silvi1306
guldjannurdjan1112
vesi
vivi_ves
Cvetomira681
Бет Рандъл
kati
e4o1976
missani
Nurcan
mili6ka
Deizy82
korneliya85
lopatara
32 posters

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyБратството на черния кинжал

more_horiz
First topic message reminder :

bg

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Може ли да помоля да ми изпратите и на мен от книга 16 нататък.

vesela@aomeda.com

Благодаря много!

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
vivi_ves написа:
Може ли да помоля да ми изпратите и на мен от книга 16 нататък.

vesela@aomeda.com

Благодаря много!


Имате поща 😊

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Здравейте, може ли някой да ми изпрати книгите от 16 нататък. Имейл ve_ska@abv.bg

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
По скоро от 15. Благодаря предварително

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Прочетох цялата поредица много е завладяваща

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Може ли да ми изпратите 16та книга от поредицата?
silvi130689@yahoo.com
Благодаря предварително!

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Silvi1306 написа:
Може ли да ми изпратите 16та книга от поредицата?
silvi130689@yahoo.com
Благодаря предварително!


Имате поща😊

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Някой има ли 15та книга ?Много моля да ми я изпратите ако може!
Silvi130689@yahoo.com
Благодаря предварително!

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Здравейте някой може ли да ми прати от 15-та книга нататъка- nelimynkovа'@'abv'.'bg Благодаря предварително

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Може ли и на мен да пратите книгите

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Здравейте,

Може ли да ми изпратите от 12та книга нататък на lusia75@abv.bg

Благодаря много!

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
lusia75 написа:
Здравейте,

Може ли да ми изпратите от 12та книга нататък на lusia75@abv.bg

Благодаря много!


Поща Братството на черния кинжал - Page 2 486223524

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Здравейте, аз свалих поредицата до книга 11 " Сбъдната любов" от Читанка.бг. Може ли някой да ми каже откъде да сваля следващите книги? Или може някой да ми ги изпрати, моля! От книга 12 нататък. Благодаря предварително на всички, които влагат толкова лично време и труд!
urumova.d@abv.bg
Хубав ден!

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Карма написа:
Здравейте, аз свалих поредицата до книга 11 " Сбъдната любов" от Читанка.бг. Може ли някой да ми каже откъде да сваля следващите книги? Или може някой да ми ги изпрати, моля! От книга 12 нататък. Благодаря предварително на всички, които влагат толкова лично време и труд!
urumova.d@abv.bg
Хубав ден!


Изпратих от 12кн. до 15кн.Приятно четене

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Благодаря Ви от сърце!

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Някой знае ли дали ще бъде преведена цялата поредица до край? Прочетох ги на руски, но не е същото!

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Здравейте! Много бих се радвала, ако някой ми изпрати кн. 16, 17 и 18. didi_suni@abv.bg
Благодаря предварително!

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
didi_suni написа:
Здравейте! Много бих се радвала, ако някой ми изпрати кн. 16, 17 и 18. didi_suni@abv.bg
Благодаря предварително!



Имате поща 😊

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
Здравейте!
Търсех последните книги от поредицата навсякъде и така намерих и този форум. Тъкмо прочетох книга 16 и ще съм много благодарна ако някой може да ми изпрати някоя от останалите. Нямам търпение да разбера продължението. ☺

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
missani написа:
Deizy82 написа:
На мен поредицата много ми харесва. Търся преводи на български на книги 17,18,19 ако някой ги има моля пратете ми ги.
на deizy82@abv.bg

Имате поща, 17 и 18, нямам 19


Здравейте! Много бих искала, ако може да ги изпратите на мен!
donkovakaterina52@ gmail.com

descriptionБратството на черния кинжал - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply