BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя е последната книга, която прочетохте?

power_settings_newLogin to reply
+59
Марина94
Мая Милева
darrinaad
gerganakaleva911
shosholina
NStaneva
joanna_georgieva
ianinka
Fati.W
samba
bunny85
Borisovacv
Мария23
Mima
Lidiq8612
Далия Уинчестър
Mirkana
desicobra
destoneva
nikola2014
Тук
margo71
Decu_d
krasy
barbara.2014
karena68
Keti
g.krikoryan
НадяАладжова
deynna
magdalena96
Denica84
mim4eee
DNikolova
bubeto_09
cveti11
villlig
matricata_rap@abv.bg
мамушенце
Rumiatanasova
venelinast
cwetence_watt
Viki
Stella7401
didalilova
MelindaBlack
viillii1999
PPopova
кума лиса
Yordanova
tgerincheva
Дори Димитрова
tuleva
toninka
galina_shikova
gerganasto
Дияна В.
reneta2005
Radoslava75
63 posters

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyКоя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
First topic message reminder :

Роден в грях -Кинли МакГрегър

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Графинята блудница - Джоана Шуп

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Джъстис-Лорън Донър

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Дяволската Лейди -Джоана Шуп

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
"Проклетникът" на Джил Барнет

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Нежният звяр -Колийн Шанън

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Истински добра любов Мегън Марч

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Кей Грегъри - "Жадувано щастие". От новодобавените в Читанка, но е голяма глупост.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Шадоу - Лорин Донър

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Джейн Ан Кренц - Вярвай ми

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Даяна Палмър - Втори шанс

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Тру - Лорън Донър

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Танцувай с мен -Сюзън Е.Филипс

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Даркнес - Лорън Донър

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Целуни звуздите - А. Л. Джаксън

Хареса ми, ще купувам и втората. То пък за първи път не знам за кой герой ще бъде следващата книга. Въобще не се загатва. Само дано във втората книга героя да не се дърпа толкова. Все бях чувала за недостъпни, но този пък толкова да бяга... Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 909357165

‐---------------------------------‐--‐------‐

Мрачен рицар - Д. Пери

Като фен на автора - и тази е хубава. Но до средата ми вървеше мудно, почти нищо не се случи. И мистерията я нямаше защото от предната поредица знаех какво е миналото на главния.

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Седем минути в рая -Елоиза Джеймс

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Viki написа:
Целуни звуздите - А. Л. Джаксън

Хареса ми, ще купувам и втората. То пък за първи път не знам за кой герой ще бъде следващата книга. Въобще не се загатва. Само дано във втората книга героя да не се дърпа толкова. Все бях чувала за недостъпни, но този пък толкова да бяга... Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 909357165

‐---------------------------------‐--‐------‐

Мрачен рицар - Д. Пери

Като фен на автора - и тази е хубава. Но до средата ми вървеше мудно, почти нищо не се случи. И мистерията я нямаше защото от предната поредица знаех какво е миналото на главния.

Целуни звуздите - А. Л. Джаксън са 4 книги за членовете на груата Каролина Джордж
втората е за Емили 
третата за Ричард
четвъртата за Рийс
Сега смятам да прочета и предните 6 за Съндър

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
За Сандър ми се струва, че са по-интересни. За пореден път издават втора поредица, а първата я пропускат. Не мога да ги разбера....

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Обичай ме с лъжи -Тарин Фишер( Много ,ама много ме нервира тази книга!!!! Хубава е , но много ме нервира)

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Ммммм.. аз намерих описанието на трите книги във ФБ и реших да излят всичките и тогава да ги чета. Досетих се, че ще се ядосвам в първата
Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 Screen22
Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 Screen23

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Viki написа:
Ммммм.. аз намерих описанието на трите книги във ФБ и реших да излят всичките и тогава да ги чета. Досетих се, че ще се ядосвам в първата
Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 Screen22
Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 Screen23

Леле , казвам ти вчера вечерта я почетох и още ме държи емоцията от книгата . Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 345477380
Трябва с някоя друга да я заместя ,че  :headbang:

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 9 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply