"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Четвъртият гроб под краката ми"

+36
ditto1971
VeniTo
mg79mg79mg79
Tediplamen80
rusto
dolce
gupekmop
petqnen
MuryG
milla71
Shule
Dosadnata
Orgideq
egateva
danihristova
avangard.bg
estera_tery
gerivassileva
G.Conkova
Красимира Стоянова
Cherisa
nnnadja
Skith
boobi700
anistasiq
albita
toninka
esmer12
annаyordanova0
mariva
Zaharka
десистанева
ivapivat
nanitu2
Silverkata
Ralna
40 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Ralna Пон 26 Дек - 15:04

First topic message reminder :

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 B0dab0b2645e6ae2


Даринда Джоунс
"Четвъртият гроб под краката ми"


Добре дошли в света на най-необикновения жътвар — Чарли Дейвидсън, която, колкото и да се опитва, няма как да избегне съдбата си.
Понякога да си жътвар си е наистина, ами, мрачно. След като последният й случай не се развива по план, Чарли си взима няколко месеца отпуска, за да потъне в самосъжаление. Но тогава на прага й се появява жена, убедена, че някой се опитва да я убие, и Чарли трябва да се насили да се върне към живота… или поне да се облече. Обаче всеки, който познава жената, твърди, че тя е луда, и става ясно, че нещо не е както трябва. Само че колкото повече се опитват да опровергаят историята й, толкова повече Чарли започва да й вярва.
Междувременно Рейес Фароу, сексапилният, страстен син на Сатаната, е вън от затвора и от живота на Чарли, благодарение на желанието й и няколко навременни смъртни заплахи. Но отсъствието му е довело до сериозна спънка в сексуалния й живот. Макар че има други неща, за които да мисли — като например, че в град Албакърки вилнее подпалвач — на Чарли й е трудно да стои настрана. Особено когато изглежда, че Рейес може да е замесен.
Точно когато животът започва да се връща към нормалното, Чарли е завлечена обратно в свят на престъпления, наказания и дяволът в сини дънки в тази забавна четвърта част на най-продаваната поредица на Ню Йорк Таймс.

Свалете превода

Мнението си за книгата и превода, може да споделите в текущата тема


Последната промяна е направена от Ralna на Пон 2 Яну - 10:33; мнението е било променяно общо 1 път
Ralna
Ralna
Преводач

Чете : Любовни романи, били те исторически, съвременни или паранормални, щом има любовна двойка и хепи енд, значи го чета.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 2517
Регистрация : 26.12.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down


"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Dosadnata Съб 30 Сеп - 0:43

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 3142589345 Надявам се и аз да я започна
Dosadnata
Dosadnata
Редовен

Чете : Всичко
Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 81
Регистрация : 30.09.2017

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Orgideq Съб 30 Сеп - 10:04

Добре благодаря ви
Orgideq
Orgideq
Читател

Чете : Обичам любовни романи,еротични романчета,поредицата за Чарли Дейвидсън и още други различни книги.
Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 13
Регистрация : 29.09.2017
Местожителство : Град Варна

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Shule Вто 17 Окт - 18:17

Здравейте! Една от най-запалените фенки съм на поредицата и мога да се включа в превода на 5-та книга! |-(
Shule
Shule
Читател

Чете : Каквото си искам.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 20
Регистрация : 17.10.2017

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Zaharka Вто 17 Окт - 21:18

5-та вече е в процес на превод. На печелившите - честито! :dance: :yess:

ПП: Желаещите да превеждат първо е добре да станат активна част на не-много-малката ни общност. После може да се свържат с мен на ЛС да обсъдим/измислим с какво им се занимава и/или да ги насоча към някой екип. "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 486223524

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Zaharka
Zaharka
Администратор

Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Ralna Вто 17 Окт - 21:20

Zaharka написа:5-та вече е в процес на превод. На печелившите - честито! :dance: :yess:

ПП: Желаещите да превеждат първо е добре да станат активна част на не-много-малката ни общност. После може да се свържат с мен на ЛС да обсъдим/измислим с какво им се занимава и/или да ги насоча към някой екип. "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 486223524

Юхууууу, давай Зах "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 976781486 "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 976781486 "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади
Ralna
Ralna
Преводач

Чете : Любовни романи, били те исторически, съвременни или паранормални, щом има любовна двойка и хепи енд, значи го чета.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 2517
Регистрация : 26.12.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Shule Пон 23 Окт - 2:20

Ох, опитвам се. Не обичам да изразявам мнение, ако не е поискано(, но пък обожавам да превеждам и да чета). По принцип не се интересувам от чуждото и мисля, че е взаимно, но ще си споделям вижданията, за да имам някакъв напредък.
Shule
Shule
Читател

Чете : Каквото си искам.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 20
Регистрация : 17.10.2017

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Zaharka Пон 23 Окт - 10:14

Shule написа:Ох, опитвам се. Не обичам да изразявам мнение, ако не е поискано(, но пък обожавам да превеждам и да чета). По принцип не се интересувам от чуждото и мисля, че е взаимно, но ще си споделям вижданията, за да имам някакъв напредък.

Ако това ти помага, искаме ти го мнението пък! Особено аз пък се радвам да си общувам с интелигентни/четящи хора. Затова го въртим това тук. Раздели - много, теми - още повече... Все ще се отвори приказка някъде за нещо. "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 486223524

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Zaharka
Zaharka
Администратор

Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by milla71 Чет 26 Окт - 20:03

Чак сега ми се отвори време за 4 част.Честно казано бях позабравила колко харесвам Чарли и Рейес.Книгата както винаги е щура и най-важното- страхотен превод!Благодаря Ви момичета!
Пожелавам Ви лека и приятна работа по 5 част!
milla71
milla71
Маниак

Чете : всичко стига да ми хареса
Пол : Female
Брой мнения : 551
Регистрация : 04.09.2012
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by MuryG Пон 12 Мар - 11:52

Обичам тази поредица, мерси! "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 976781486
MuryG
MuryG
PRO

Пол : Female
Брой мнения : 1922
Регистрация : 15.07.2010

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Orgideq Пон 12 Мар - 12:11

Страхотна поредица.
Orgideq
Orgideq
Читател

Чете : Обичам любовни романи,еротични романчета,поредицата за Чарли Дейвидсън и още други различни книги.
Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 13
Регистрация : 29.09.2017
Местожителство : Град Варна

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by petqnen Вто 20 Мар - 13:34

Благодаря за превода. Поредицата е страхотна и чакам с нетърпение и следващите й части
petqnen
petqnen
Читател

Брой мнения : 37
Регистрация : 23.05.2017

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by gupekmop Пет 30 Мар - 20:08

Невероятен превод на част 4 от поредицата. Благодаря за положения труд на Zaharka! Светли празници, момичета.
gupekmop
gupekmop
Башмайстор

Чете : всеядна
Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 854
Регистрация : 02.03.2016

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by dolce Съб 28 Апр - 16:00

Благодаря за целия труд и хубавата изненада 4-та книга от поредицата. "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 976781486 Очаквам и с голямо нетърпение втората книжка за ММА-ец ако е същата за която си мисля. : )
dolce
dolce
Читател

Пол : Female
Брой мнения : 12
Регистрация : 10.01.2016
Местожителство : Италия

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Shule Пон 18 Юни - 21:45

Какво става с 5-та книга?
Shule
Shule
Читател

Чете : Каквото си искам.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 20
Регистрация : 17.10.2017

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Zaharka Пон 18 Юни - 22:06

Shule написа:Какво става с 5-та книга?

Редактира се

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Zaharka
Zaharka
Администратор

Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by rusto Вто 19 Юни - 6:45

Много ми харесва поредицата!Страхотни сте!!!
rusto
rusto
Редовен

Брой мнения : 68
Регистрация : 08.03.2018

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Tediplamen80 Нед 1 Юли - 20:26

Нямам търпение да прочета всички
Tediplamen80
Tediplamen80
Въздухар

Брой мнения : 2
Регистрация : 01.07.2018

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by mg79mg79mg79 Чет 23 Авг - 17:27

БЛАГОДАРЯ
mg79mg79mg79
mg79mg79mg79
Активен

Брой мнения : 230
Регистрация : 21.08.2018

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by VeniTo Вто 13 Ное - 10:14

Въпреки че още съм нова "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 909357165, с нетърпение чакам възможността да я прочета. Благодаря на преводача за това
VeniTo
VeniTo
Читател

Брой мнения : 13
Регистрация : 13.11.2018

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by ditto1971 Съб 1 Дек - 2:34

Вече бях изгубила надежда, че ще дочета поредицата. Благодаря!
ditto1971
ditto1971
Читател

Брой мнения : 14
Регистрация : 01.12.2018

Върнете се в началото Go down

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 3 Empty Re: "Четвъртият гроб под краката ми"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите