BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Аз преди теб /Me before you/

power_settings_newLogin to reply
+34
Dennichka
liliqta88
stanislava91
dianaa1962
Джани
Kiseli4ka
кума лиса
vaanchoo
marisima
netinka
kristanik
Armagedon
danielanikolova89
meri
magy2401@gmail.com
elizabetta_90
liliana_malakova
biliana_911
katq8710
viki_alex
storm
nandyyy
Dari*
mimcheto231
elizandra
Venka
EGeorgieva
krisi555
t.lisheva
lovely33
didicom
beni1979
didi26
Zaharka
38 posters

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyАз преди теб /Me before you/

more_horiz
First topic message reminder :

Аз преди теб /Me before you/ - Page 2 P_261318


Аз преди теб


Световна премиера: 3 юни 2016 г.
Жанр: Драма
Държава: САЩ
Режисьор: Теа Шарок
Сценарист: Джоджо Мойес
В ролите: Емилия Кларк, Сам Клафлин, Чарлз Денс, Джанет Мактиар, Джена Коулман, Матю Луис

Резюме:
Момиче от малък град създава необикновена връзка с наскоро парализиран мъж, за когото се грижи.

По романа на Джоджо Мойс "Аз преди теб".


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Страхотен филм, жалко че с такъв край, но не съжалявам за гледането, даже и книгата искам да прочета. Остава те без дъх, а главната героиня е като пеперудка, такъв живец ти вкарва :))) Гледайте го! Определено препоръчвам.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz

Определено ще го гледам

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
На мен също много ми хареса филма, беше страхотен. Още когато избираха актьорите бях сигурна, че Емилия и Сам ще се справят с ролите, точно така си представях Уил докато четях. Определено този филм може да попадне в успешните адаптаций на книги. Отново бих го гледала и го препоръчвам на всички.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Книгата е страхотна.Филма все още не съм го гледала,дано и той е толкова хубав.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Не само уникален филм , но и уникална книга !! Препоръчвам я на всеки Аз преди теб /Me before you/ - Page 2 976781486

______________________________
Аз преди теб /Me before you/ - Page 2 7zZHDJr

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
И книгата и филма са чудесни.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Не бих казала.Тази книга лично мен ме отказа да чета книги на автора.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Аз лично си изплаках очите на книгата и ме достраша да гледам филма!

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Филма е по-хубав от книгата,но все не ми остава време да прочета втората част.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Не очаквах такъв край, но точно това я прави по-различна книга.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Лично аз първо прочетох книгата и след това гледах филма, който ми се стори по-претупан и слаб. Много сълзи пролях, докато четох. Историята дълбоко ме трогна.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Книгата е уникална! Въздейства ми силно и не смея да гледам филма, за да не се разочаровам. Винаги съм предпочитала книгите.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Запазвам си мнението. На мен ми харесаха.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Все още не съм я чела, но скоро я почвам Аз преди теб /Me before you/ - Page 2 909357165

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Книгате са страхотни и филма благодарение на главната героиня която изигра уникално ролята си е много добър ,.но все пак книгите са си книги ..... и никой филм не може да е по- добър..../по мое скромно мнение/

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Завладяваща и тъжна история

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Много затрогваща книга.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Ако и филма ме разплаче така както книгата .... голямо реване ще бъде.Страхотна книга не съм гледала филма и не знам дали да го гледам.Определено се разочаровах от "50 нюанса в сиво" та да не сатане и тук така.Имам въпрос излезе ли другата част на книгата на български.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Лично на мен филма много ми хареса макар тайно да се надявах да променят края :(

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
dianaa1962 написа:
Ако и филма ме разплаче така както книгата .... голямо реване ще бъде.Страхотна книга не съм гледала филма и не знам дали да го гледам.Определено се разочаровах от "50 нюанса в сиво" та да не сатане и тук така.Имам въпрос излезе ли другата част на книгата на български.

Ако имаш предвид''След теб'' ,да излезе.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 2 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply