BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Аз преди теб /Me before you/

power_settings_newLogin to reply
+34
Dennichka
liliqta88
stanislava91
dianaa1962
Джани
Kiseli4ka
кума лиса
vaanchoo
marisima
netinka
kristanik
Armagedon
danielanikolova89
meri
magy2401@gmail.com
elizabetta_90
liliana_malakova
biliana_911
katq8710
viki_alex
storm
nandyyy
Dari*
mimcheto231
elizandra
Venka
EGeorgieva
krisi555
t.lisheva
lovely33
didicom
beni1979
didi26
Zaharka
38 posters

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyАз преди теб /Me before you/

more_horiz
First topic message reminder :

Аз преди теб /Me before you/ - Page 3 P_261318


Аз преди теб


Световна премиера: 3 юни 2016 г.
Жанр: Драма
Държава: САЩ
Режисьор: Теа Шарок
Сценарист: Джоджо Мойес
В ролите: Емилия Кларк, Сам Клафлин, Чарлз Денс, Джанет Мактиар, Джена Коулман, Матю Луис

Резюме:
Момиче от малък град създава необикновена връзка с наскоро парализиран мъж, за когото се грижи.

По романа на Джоджо Мойс "Аз преди теб".


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
meri написа:
dianaa1962 написа:
Ако и филма ме разплаче така както книгата .... голямо реване ще бъде.Страхотна книга не съм гледала филма и не знам дали да го гледам.Определено се разочаровах от "50 нюанса в сиво" та да не сатане и тук така.Имам въпрос излезе ли другата част на книгата на български.

Ако имаш предвид''След теб'' ,да излезе.


Има ли я качена?От къде мога да я изтегля

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
dianaa1962 написа:
meri написа:
dianaa1962 написа:
Ако и филма ме разплаче така както книгата .... голямо реване ще бъде.Страхотна книга не съм гледала филма и не знам дали да го гледам.Определено се разочаровах от "50 нюанса в сиво" та да не сатане и тук така.Имам въпрос излезе ли другата част на книгата на български.

Ако имаш предвид''След теб'' ,да излезе.


Има ли я качена?От къде мога да я изтегля

Ще ти я пратя на лично .

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Страхотна книга... Една от малкото, над които съм плакала. Аз преди теб /Me before you/ - Page 3 909357165

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
meri написа:
dianaa1962 написа:
meri написа:
dianaa1962 написа:
Ако и филма ме разплаче така както книгата .... голямо реване ще бъде.Страхотна книга не съм гледала филма и не знам дали да го гледам.Определено се разочаровах от "50 нюанса в сиво" та да не сатане и тук така.Имам въпрос излезе ли другата част на книгата на български.

Ако имаш предвид''След теб'' ,да излезе.


Има ли я качена?От къде мога да я изтегля

Ще ти я пратя на лично .

Благодаря,започвам я

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Много силна, но и много тъжна книга!

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Изгледах филма наистина те грабва -както книгата.няма нищо общо с адаптацията на 50 нюанса.Дано да филмират и втората част

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Здравейте,казаха ми че щало да има трета част...според вас дали е вярно

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyКалина

more_horiz
didi26 написа:
ооо,филма обещава да е интересен,книгата има ли я на български?



Има я, в пдф формат, при желания мога да помогна с изпращане на файла Аз преди теб /Me before you/ - Page 3 909357165 мога само да кажа, че никога до момента не бях чела книга, която да успее толкова да ме размекне, че чак да проплача и не говоря за сълзичка-две 😳 уникална и чувствена, но поднесена достъпно за масовия читател, филма е също толкова интензивен! Препоръчвам СИЛНО!!! Аз преди теб /Me before you/ - Page 3 909357165 Приятно четене и гледане

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyКалина

more_horiz
dianaa1962 написа:
meri написа:
dianaa1962 написа:
meri написа:
dianaa1962 написа:
Ако и филма ме разплаче така както книгата .... голямо реване ще бъде.Страхотна книга не съм гледала филма и не знам дали да го гледам.Определено се разочаровах от "50 нюанса в сиво" та да не сатане и тук така.Имам въпрос излезе ли другата част на книгата на български.

Ако имаш предвид''След теб'' ,да излезе.


Има ли я качена?От къде мога да я изтегля

Ще ти я пратя на лично .

Благодаря,започвам я




Извинете ме, че се натрапвам така, но просто не успях да се сдържа по темета за тази книга... при мен си падна здраво реване и голяма равносметка. Силна, разрърсваща и интензивна! Това са частнот думите, с които мога да опиша и книгата, и филма!!
От тогава погледнах с други очи на много неща!

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Не съм чела книгата, но филмът е добър!

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
Гледала съм филма два пъти и много ми хареса. Сценарият, актьорската игра...всичко.

descriptionАз преди теб /Me before you/ - Page 3 EmptyRe: Аз преди теб /Me before you/

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply