BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Сезони на любовта

power_settings_newLogin to reply
+7
Алабайка
Амарилис
biliana_911
gerganasto
tanbul
hellen_law3
liusi
11 posters

descriptionСезони на любовта  - Page 2 EmptyСезони на любовта

more_horiz
First topic message reminder :

"Тайните не една лятна нощ"
книга първа

Сезони на любовта  - Page 2 _________________53abe651060c6

Цена: 14.00 лв

-----------------------Анотация-----------------------

Четири млади дами очакват да бъдат приети във висшето общество на Лондон с една цел: те трябва да използват цялата си съобразителност, ум и женска хитрост, за да си намерят подходящ съпруг. И това не е въпрос нито на сметка, нито на забавление, а буквално на оцеляване; цялата им по-нататъшна съдба зависи от този избор. Така че скоро се ражда един дързък таен план...

Анабел Пейтън, решена да спаси семейството си от катастрофа решава, че влюбването е разкош, който тя не може да си позволи, колкото и да го иска. Ще ѝ се наложи да стъпче гордостта и мечтите си, и да използва красотата и ума си, за да прелъсти някой джентълмен да ѝ предложи брак - това е единственият изход. Но най-интригуващият и упорит ухажор, който обикаля около нея като гладен вълк - безцеремонният Саймън Хънт, син на месар, но приеман в аристократичните салони заради неприличното си богатство - дава ясно да се разбере, че няма никакво намерение да се обвързва с женитба. Анабел се съпротивлява на немислимите му предложения, но как да предпочете лъжата и скуката пред изкушенията на ловкия съблазнител...

Загрижени за Анабел, приятелките й скрояват план, с който да я опазят от Саймън - и от собствените ѝ копнежи. Но в една лятна нощ тя се поддава на магията и... открива, че любовта е най-опасната от всички игри.


Последната промяна е направена от liusi на Вто 4 Юли - 16:58; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Сезони на любовта  - Page 2 20799210

descriptionСезони на любовта  - Page 2 EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Благодаря,Иве,сега и аз ще ги подпитам :)

______________________________
Сезони на любовта  - Page 2 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСезони на любовта  - Page 2 EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Вече е по онлайн книжарниците.

______________________________
Сезони на любовта  - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСезони на любовта  - Page 2 EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Започнах "Искам само теб" с предубеждение, обаче честно казано ми хареса. Наистина няма динамика, но в предвид последните десетина книги, които прочетох пълни с динамика, тази ми беше добре дошла. И тук ми се затвърждава мнението, че историческите книги на Лайза са по интересни от съвременните и.

______________________________
Сезони на любовта  - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСезони на любовта  - Page 2 EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Много искам "Искам само теб", ако някой я има в електронен вариант...Извинете ме предварително, ако нахалствам....

descriptionСезони на любовта  - Page 2 EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply