BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Сезони на любовта

power_settings_newLogin to reply
+7
Алабайка
Амарилис
biliana_911
gerganasto
tanbul
hellen_law3
liusi
11 posters

descriptionСезони на любовта  EmptyСезони на любовта

more_horiz
"Тайните не една лятна нощ"
книга първа

Сезони на любовта  _________________53abe651060c6

Цена: 14.00 лв

-----------------------Анотация-----------------------

Четири млади дами очакват да бъдат приети във висшето общество на Лондон с една цел: те трябва да използват цялата си съобразителност, ум и женска хитрост, за да си намерят подходящ съпруг. И това не е въпрос нито на сметка, нито на забавление, а буквално на оцеляване; цялата им по-нататъшна съдба зависи от този избор. Така че скоро се ражда един дързък таен план...

Анабел Пейтън, решена да спаси семейството си от катастрофа решава, че влюбването е разкош, който тя не може да си позволи, колкото и да го иска. Ще ѝ се наложи да стъпче гордостта и мечтите си, и да използва красотата и ума си, за да прелъсти някой джентълмен да ѝ предложи брак - това е единственият изход. Но най-интригуващият и упорит ухажор, който обикаля около нея като гладен вълк - безцеремонният Саймън Хънт, син на месар, но приеман в аристократичните салони заради неприличното си богатство - дава ясно да се разбере, че няма никакво намерение да се обвързва с женитба. Анабел се съпротивлява на немислимите му предложения, но как да предпочете лъжата и скуката пред изкушенията на ловкия съблазнител...

Загрижени за Анабел, приятелките й скрояват план, с който да я опазят от Саймън - и от собствените ѝ копнежи. Но в една лятна нощ тя се поддава на магията и... открива, че любовта е най-опасната от всички игри.


Последната промяна е направена от liusi на Вто 4 Юли - 16:58; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Сезони на любовта  20799210

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Есенен парфюм

книга втора

Сезони на любовта  187931_b

Цена: 14,00лв

-----------------------Анотация-------------------------

Четири млади дами навлизат в лондонското висше общество с една неотложна цел: трябва да използват цялата си женска находчивост и съобразителност, за да си намерят съпруг. Така че те се съюзяват и дръзкият план е готов – ловът започва…

ВСИЧКО ЗАПОЧВА НА ЕДИН БАЛ…
…където красивата, но самонадеяна Лилиан Боуман бързо ще разбере, че нейният независим американски стил тук изобщо „не минава“. А най-непоносим от всички е дразнещият, снобски, невъзможен Маркъс, лорд Уестклиф, най-желаната партия сред лондонските аристократи.

ВСИЧКО ЗАПОЧВА В ГРАДИНАТА…
…когато Маркъс шокиращо – и опасно – я сграбчва в обятията си. Лилиан е завладяна от унищожителна страст към този мъж, когото тя дори не харесва. Времето спира… сякаш никой друг не съществува…и слава богу, че не ги хващат толкова близо до грехопадението…

ВСИЧКО СЕ СЛУЧВА ПРЕЗ ЕСЕНТА…
Маркъс владее чувствата си – истинска непоклатима скала. Но с Лилиан всяко докосване се превръща в изтънчено изтезание, всяка целувка – в съблазън за още. И как изобщо е възможно да си помисли, че една толкова отявлено неподходяща жена може да стане негова… годеница?


Последната промяна е направена от liusi на Вто 4 Юли - 17:00; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Сезони на любовта  20799210

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
И двете книги са супер.Обожавам Лайза Клейпас.Третата обаче ми изглежда, че ще бъде най-интересна от трите.Ще видим.Нямам търпение да я издадат!

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Лайза Клейпас е една от любимите ми авторки. От тази поредица втората книга ми хареса малко повече. Чакам с нетърпение следващите две! От Ергон бяхя казали, че през януари ще пуснат третата, но още я няма на пазара. Чакаме!

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
На пазара от 16 февруари

Сезони на любовта  191558_b

Еванджелин Дженър, най-срамежливата от четирите приятелки, се оказва и най-богатата, след получаването на наследството си. За да се измъкне от лапите на безскрупулните си роднини, Еви отива при развратния виконт Сейнт Винсънт с най-скандалното предложение: брак!
Репутацията на Себастиан е толкова опасна, че само трийсет секунди насаме с него биха съсипали доброто име на всяка порядъчна дама. devil emoticon Въпреки всичко това пленително момиче се появява без придружителка на неговия праг, за да му предложи ръката си. Еванджелин е готова на всичко, за да задържи Съдбата си в свои ръце.


Последната промяна е направена от liusi на Вто 4 Юли - 17:03; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Сезони на любовта  20799210

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Ще се купува то се знае.Тази история я чакам с нетърпение. Сезони на любовта  3569552857

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
И аз от доста отдавна чакам книжката за Еви. Няма начин да я пропусна. :)

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Вече е по книжарниците!

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Амарилис написа:
Вече е по книжарниците!

Видях я вчера, ужас направо, една тъничка, а хартията най-проста вестникарска, като на Ирис, ама не толкова сивееща, тотално съм разочарована от Ергон, много кофти си правят книгите и външно и като съдържание...

______________________________
Сезони на любовта  Wogwagersng

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Алабайка написа:
Амарилис написа:
Вече е по книжарниците!

Видях я вчера, ужас направо, една тъничка, а хартията най-проста вестникарска, като на Ирис, ама не толкова сивееща, тотално съм разочарована от Ергон, много кофти си правят книгите и външно и като съдържание...


Факт. Имам усещането, че не се влага грам чувство в изпипването на детайлите откъм превод и оформление. Добре, че и тази нейна книга съм чела вече на руски език.

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Сезони на любовта  11698902_984419261589270_4155159657363554939_n

След три сезона в Лондон, бащата на Дейзи Бауман и поставя ултиматум: да си намери съпруг. Веднага. И ако Дейзи и този път не впримчи подходящия ухажор, ще бъде омъжена за човека, който баща й е избрал: безскрупулния и надменен Матю Суифт.
Дейзи е в ужас. Една Бауман никога не приема поражението и тя е решена да направи каквото трябва, за да се омъжи за някого - за когото и да е - стига да не е Матю Суифт. Но тя не е взела предвид неочаквания чар на Матю... нито страстта, която скоро пламва между двамата и бързо излиза от контрол. А Дейзи открива, че мъжът, когото винаги е мразела, може да се окаже истинска мечта - нейната мечта.
Но точно в мига, когато Дейзи е готова да се предаде, избухва скандал - и то такъв, който може да разруши и живота на Матю, и любовта, по-страстна и неустоима отколкото и в най-горещите фантазии на Дейзи.

Ще излезе на 15 юли :)

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Страхотна новина, очаквам я с нетърпение!!!!

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Наистина много добра новина. Макар, че списъка ми е с книжки е доста голям, ще си я купя възможно най-скоро.

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Сезони на любовта  13177293_1170139779683883_3233245653389988997_n



Един от най-вълнуващите романи на Лайза
Клейпас – прекрасен финал на серията „Сезони
на любовта“! - с надеждата да го видим на Панаира на книгата


На конярчето не е позволено дори да разговаря
с дъщерята на графа, камо ли да се промъква до
прозореца на спалнята и. Но Джон Маккена знае
защо рискува да бъде бит с камшици и прогонен с
позор – това е малка цена срещу възможността да
се вмъкне при младата лейди Ейлийн Марсдън и да
я накара да му отговори на един въпрос…
Родени в противоположните краища на социалната
стълбица, като деца Маккена и Ейлийн са нераздел-
ни. Неизбежно, с времето приятелството им разцъфва в забранена страст. Но те бързо са разкрити. Гневът на граф Уестклиф е страшен. Познавайки отмъстителния нрав на баща си, Ейлийн сключва дяволска сделка: шанс за нов живот за Маккена далеч от тук, срещу това тя да го отхвърли публично.
Само тя си знае какво и коства да изпълни жестоките условия, без да обясни на поразения Маккена защо го отхвърля – за него болката е по-силна от унижението, а тя трябва да му причини и двете.
Дванайсет години по-късно Ейлийн не се е проме-
нила много – тя е все така красива и… все още
неомъжена. Но съдбата и е подготвила изненада,
която ще помете като буря тихото и ежедневие –
Джон Маккена се завръща и иска отмъщение.

______________________________
Сезони на любовта  Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Според мен това е най-слабата книга от серията. Всъщност, доколкото знам, с тези двамката започва всичко... Радвам се, че от "Ергон" ще я издадат, че ми писна от недовършени поредици или от поредици, които не се признават у нас за такива. Сезони на любовта  2115147716
Ще се включа с още нещо, което отчасти е свързано със "Сезони..."-те. Любимката ми Лайза се бори с нова трилогия (засега), която до снощи беше извън моето полезрение. Става дума за: http://www.goodreads.com/series/162445-the-ravenels. Първа книга е издадена на англ. език миналата година, втора ще излезе тези дни. По-важното обаче е, че трета вече се пише (четох кратък откъс) и главният герой там (Гейбриъл, по моему) е син на познайте кой?! Еви и Сейнт Винсънт!!!! Та-да-дам!!! И заглавието на английски е тематично ("Devil in Spring"), освен това имаме нов скандал и принудителен брак!  Сезони на любовта  2115147716  А, дано книжките видят бял свят и у нас скоро!

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Амарилис, имам надежда, че може и да ги видим у нас. Издателството беше ми отговорило, че по принцип като започнат да издават някоя авторка гледат да издават всичко от нея / с изключение на новелите всъщност / . Надявам се наистина да е така.
А в случая за книгата "Искам само теб" малко се разочаровах от мнението ти за нея, че ми се стори интересна от анотацията. Но така или иначе ще си я взема, за да си попълня поредицата.

______________________________
Сезони на любовта  Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Аз тази книга я чакам с голяма нетърпение,интересно ми е как е започнало всичко. Има и втора сюжетна двойка в нея,което още повече пали любопитството ми :) Остава само и Коледната новела да издадат и поредицата ще е пълна,май ще започна пак да подпитвам издателството за нея. :)

______________________________
Сезони на любовта  Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
iveto81 написа:
Амарилис, имам надежда, че може и да ги видим у нас. Издателството беше ми отговорило, че по принцип като започнат да издават някоя авторка гледат да издават всичко от нея / с изключение на новелите всъщност / . Надявам се наистина да е така.
А в случая за книгата "Искам само теб" малко се разочаровах от мнението ти за нея, че ми се стори интересна от анотацията. Но така или иначе ще си я взема, за да си попълня поредицата.


Споко, не е лоша книжката като цяло, просто ми е прекалено спокойно действието в нея... четох я наскоро и ми липсваше динамика. Героите са сладури... всъщност, иска ми се да не бяха чак толкова сладки. Обичам когато има напрежение, драма, диалози-стрели... Лайза ни ги спестява, но в това е чара на нейните ИЛР. А и аз малко съм си поизкривила възприятието след прочита на няколко "тъмни романа". Хи-хи-хи! Сезони на любовта  2115147716

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Момичета,някой знае ли дали "Искам само теб" е вече по книжарниците? Никъде не я откривам тази книга.

______________________________
Сезони на любовта  Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
Питах още преди седмица, отговор така и не получих.

______________________________
Сезони на любовта  Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСезони на любовта  EmptyRe: Сезони на любовта

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply