BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

ЧАТ

power_settings_newLogin to reply
+28
morgana666
ani82
EGeorgieva
ilianailieva72
ubka17ubka
stefani70
Ralna
gerganasto
ves
viki12
milenaka
fata_morgana
Hades
Radost_09
night_girl
iveto81
darina112
Villy.Petroff
EvaMars
Старшината
Christina.
bubzz
escapingthesun
Koen
desistela
naFarela
Zaharka
andrejandrej
32 posters

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyЧАТ

more_horiz
First topic message reminder :

или когато решите друг ден. и само казвате как да се уговорим и какво сте взели за да знам какво да сготвя. Ех как го казах все едно съм готвач, малей. и при коя ще се вихри купона де.

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
въъъъъъъъъъъъъъъъъъъъх мър маааайкаааа!! жива да не бях, ама нА жива съм .. отивам да точа червения химикал и ви чакам на полусъединител, че на цял става сложно ЧАТ - Page 3 2115147716 ЧАТ - Page 3 2115147716 ЧАТ - Page 3 2115147716 ЧАТ - Page 3 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Само гледай да не го изтървеш, че ще угаснем насред пътя. ЧАТ - Page 3 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
ама моля ви се .. няма се излагаме така .. само свиркате и почваме :goodjob:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Ами ти трябва да имаш една 7-ма в теб, така че... почвай ЧАТ - Page 3 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
нали ти казах, че всичкото на куп ще го правя, докат ме е тряснал ентусиазма, че иначе има опасност Тео да остарее преди да пусна редакциите ЧАТ - Page 3 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Еее, аз мислех да позагрееш малко, ама щом си рекла... ЧАТ - Page 3 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
а тцЪ .. всичко на куп, че не се знае докато загрявам, дали Ема няма да ми охлади ентусиазма ЧАТ - Page 3 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Честита първа пролет!!!!
тая вечер бях на родителска среща.Е,не е чак толкова лошо положението,като изключим това,че все забравяме да си отбелязваме домашните и все ходим с ненаписано домашно.Много разсеяна дъщеря имам....

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
На кой ли ще да се е метнала... ЧАТ - Page 3 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
ИИИИИИИ!Аз като ученичка си бях много наред,да знаиш.Напоследък като ми се пръкнаха двяе на главата +бащата и започнах да се разсейвам.Обаче да кажа това е изгодно доста понякога.Помниш само каквото ти изнася.... ЧАТ - Page 3 2115147716

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Тука умряла работа стана...
Сега да питам има ли някъде тема за филма "Забвение",щото аз не намерих.А иначе ходих да гледам филма на кино-не е лош,особено за почитателите на научната фантастика и екшъните.Абе Том Круз си прави добри филми.От старата школа той и Брус Уилис са ми любими,Морган Фрийман също,а Шон Конъри и Антъни Хопкинс са неповторими.

Коен ходи ли на търлата?Или не посещаваш такива сбирки????
Аз не харесвам шумотевицата там,ама моите чудни същества ме врънкат да ходим.В петък ще има всичко по един лев.ХА-ХА-ХА!
И там промоции взеха да пускат... ЧАТ - Page 3 2115147716

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
desistela написа:
Тука умряла работа стана...
Сега да питам има ли някъде тема за филма "Забвение",щото аз не намерих.А иначе ходих да гледам филма на кино-не е лош,особено за почитателите на научната фантастика и екшъните.Абе Том Круз си прави добри филми.От старата школа той и Брус Уилис са ми любими,Морган Фрийман също,а Шон Конъри и Антъни Хопкинс са неповторими.



Вече има, Деси 😉 Специално за теб https://bgworld.forumotion.com/t7427-topic#88496

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
ЧАТ - Page 3 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
ЧАТ - Page 3 Animated_gif_024_hippo

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Мерси,Дени!Отивам да пиша там... ЧАТ - Page 3 2115147716

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Екипчето.....Що така забравихте с новия облик да сложит и чат стая?или както там се казваше?ама нищо ей тука си пишем ,па който го види-види..
Как сте момичета?момчета/Кой на море,кой през море ?Аз тая някакви надежди все още за море,ама ще видим...Иначе 50%от семейството е на море или е ходило на плажа.Визирам дъщерята и мъжа-без мене...Ха-ха.То на бостан с дини не се ходи....
Дъщерята я взеха още като свърши училище-на 1 юни и цяло лято е на гости при другата баба и леля в Гърция,Крит.Море,слънце,сладоледи,кеффффф....Кво да кажа....
А пък мъжото с работата се оправдава,щото като стигне до плажовете я в Италия,я в Испания,хич не ги пропуска.То да се ненагледаш на чужденки там.ама казва все за мене мисли...:lmao: А аз му вярвам,кво да правя...
Другото дете му пълня басейна на терасата и там бани си прави,с лодките се състезава...
Абе скука общо взето...
Вие кво си правите,някой да има да казва нещо ново,да се похвали нещо?????

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Десс най сме зле тия дето са "през море" .. а мойта мишка има да си мечтая да я оставя сама в басейна на терасата .. то не, че няма да седи, ами ще ми омръзне да пренасям вода, щото то туй природно чудо нон-стоп ще я изплисква:wasnotme:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Ти гледай само да не реши,че е като рибка и може да плува и диша под водата....ЧАТ - Page 3 2115147716 Щото веднъж и това се случи...Ама се разяснихме накрая от кой животински вид сме и не е от този дето диша под вода!

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
на описанието за безопасност на басейна има надпис: Ако загубите детето, първо погледнете в басейна!, та значи викаш да приложа и забележката за видовото разнообразие, за което е предназначен въпросния басейн ЧАТ - Page 3 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
desistela написа:
Екипчето.....Що така забравихте с новия облик да сложит и чат стая?или както там се казваше?ама нищо ей тука си пишем ,па който го види-види..

https://bgworld.forumotion.com/chatbox/index.forum?
Има си чат, просто е най-отдолу. ЧАТ - Page 3 909357165 

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
ЧАТ - Page 3 7389738n


ЧАТ - Page 3 Badge1

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Христина ,аба исках да те питам 'нящо' а не мога да ти напиша съобщение чедо.

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:ЧАТ - Page 3 Ywkb

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
не иска от одеве се мъча.пише че е забранено.пък не мога така пред ората да те питам.😊

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:ЧАТ - Page 3 Ywkb

descriptionЧАТ - Page 3 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply