BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

ЧАТ

power_settings_newLogin to reply
+28
morgana666
ani82
EGeorgieva
ilianailieva72
ubka17ubka
stefani70
Ralna
gerganasto
ves
viki12
milenaka
fata_morgana
Hades
Radost_09
night_girl
iveto81
darina112
Villy.Petroff
EvaMars
Старшината
Christina.
bubzz
escapingthesun
Koen
desistela
naFarela
Zaharka
andrejandrej
32 posters

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyЧАТ

more_horiz
First topic message reminder :

или когато решите друг ден. и само казвате как да се уговорим и какво сте взели за да знам какво да сготвя. Ех как го казах все едно съм готвач, малей. и при коя ще се вихри купона де.

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Явно не сте срещнали точните хора.Сега ще ви разкажа как ме  посреща жена ми преди да се разболее.И тя работи в една фирма и е уморена,но като се върна ме посреща с целувка,а аз всеки ден и купувам роза или теменужки.Често и помагам да сложи трапезата за мен децата.Тя никога не се оплаква от нищо, но ако нещо я тревожи аз го усещам.На 20-25 г работих в Париж във фирма.Имах най-красивите жени,но те само искаха и искаха,а жена ми отдава всичко без да иска нещо насреща.Тя се страхува от стриите от ражданията , а аз целувам най-напред тях.Купих два телевизора-един за мен за мачовете и друг за жена ми.Ако трябва да се вземе решение за нещо-първо нейното мнение питам,но и тя се съобразява с моето.Всяка събота сме на излет, а в неделя на ресторант.Тя има комплекс,че не е красива и преди да влезем в ресторанта я целувам и  и казвам,че е най-красивата жена.Когато правим секс винаги се съобразявам с нейните желания и винаги изчаквам тя да получи първа оргазъм.Разбира се,че се караме,но и тя и аз знаем че не можем един без друг.От последното сдобряване-счупих леглото.Ето виждате ли, че доброто сърце побеждава винаги.А ако се отнасят със вас по друг начин или не сте попаднали на точния човек, или злобата е в сърцето ви.

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Зах, ЧАТ - Page 9 2115147716

Hades
1. Слабите мъже търсят тихи и скромни жени;
2. Счупено легло и оргазъм.... Сериозно ли това ти е критерий? Всеки средностатистически вибратор осигурява оргазъм, все пак;
3. Посмали малко, ако искаш да постигнеш някаква евентуална достоверност.

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Минутката за реклама свърши ли? Защото аз от това повествование това виждам. Както и много комплекси, които, ако наистина си вършеше работата толкова добре, колкото си мислиш, отдавна нямаше да ги има. Ама да кажем, че не е моя работа, макар че така старателно ми ги вреш в лицето. Но пък те предупредих да не ме провокираш към анализ.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
В този сайт съм заради жена си.Пиша си с вас  ,защото тя обича RALNA и другите преводачи.Събирам и трупм книги за нея.Нищо не рекламирам-аз просто обичам и съм обичан.Какви комплекси да имам-на 23г станах Мистър "Париж"  но разбрах,че всичко е суета.Не сте опознали любовта,жалко,че четете тия книги-останали сте неверници и озлобени жени.Вярвам ,че някой ще оцени всяка от вас един ден и ще бъдете щастливи.Любовта и щастието не ги търсете в книгите ,а в сърцата си.Хубаво си помислете.

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Hades написа:
В този сайт съм заради жена си.Пиша си с вас  ,защото тя обича RALNA и другите преводачи.Събирам и трупм книги за нея.Нищо не рекламирам-аз просто обичам и съм обичан.Какви комплекси да имам-на 23г станах Мистър "Париж"  но разбрах,че всичко е суета.Не сте опознали любовта,жалко,че четете тия книги-останали сте неверници и озлобени жени.Вярвам ,че някой ще оцени всяка от вас един ден и ще бъдете щастливи.Любовта и щастието не ги търсете в книгите ,а в сърцата си.Хубаво си помислете.

Тези книги, които чете и жена ти, ни правели неверници и озлобени? Интересно. Не знаех, че могат да оказват такова влияние. В такъв случай мож би ще бъде по-добре да ги спре.

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Аха -ок- тя е на легло -само на 31 г получи инсулт- книгите я крепят,защото и ги чета.Но си права-напускам сайта,щом толкова възхвалявате любовта ,а сърцата ви са празни кутии.
Сбогом.

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Пускам горка сълзица. Тази вечер няма да се спи от мъка...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Затова са те напуснали-нямаш сърце.

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Интересно, как пък успя да ми разбереш историята толкова бързо!? Че пък и анатомията...
Не знам кой ме е напускал, може би ти си по-информиран от мен. Обаче сърчицето си е тука, усещам го как тупка. Само информирам, да не вземе някой да се притесни, че съм пред умирачка.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Не разбирам защо споря с теб-безсмислено е-всичко за което съм мечтал спи до мен.Ти не вярваш в любовта,не вярваш ,че и мъжете обичаме истински.Безсмислен спор-живей си живота-моят е сбъдната приказка.

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Всичкото хубаво, халал да ти е, както се вика. Живи и здрави дълги години. Само защо бяха тези неистови напъни за нравоучения така и не ми стана ясно, ама здраве да е. Не държа да ми се разяснява.

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Ама и аз съм една заблятаа, чак сега да попадна тук.
Как сте момичета, днес не ми е ден. Вече луднах от сиропи и хапове за децата, докато вкарам малката в пътя, хоп баткото се тръшнал.
Весел и усмихнат ден ви пожелавам! ЧАТ - Page 9 1997570614

Последната промяна е направена от viki12 на Пет 11 Мар - 11:12; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Така е Вики / всъщност как може да те наричам? / с две деца е омагьосан кръг. Бързо оздравяване ЧАТ - Page 9 1997570614

______________________________
ЧАТ - Page 9 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
iveto81 написа:
Така е Вики / всъщност как може да те наричам? / с две деца е омагьосан кръг. Бързо оздравяване ЧАТ - Page 9 1997570614

И Вики става това е името на дъщерята аз съм Таня, приятно ми е.Мерси за пожеланията, моите са с голяма разлика почти 9 години.А понякога трудно превключвам, от кисел тинейджър на бебешка според баткото вълна. ЧАТ - Page 9 2115147716

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Приятно ми е Таня ЧАТ - Page 9 2115147716 Моето име си е ника ми.
Аз съм с едно дете момче на почти 7 години. Хем не искам да е сам, хем пък не се осмелявам за второ дете. Та това ни е голяма дилема с моя мъж.

______________________________
ЧАТ - Page 9 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Не го мисли Иве, и ние много мислехме.Стана случайно, аз разбрах чак в края на третия месец.Малко рискувах, но сега не съжалявам.Синът ми беше във втори клас когато се роди малката.Не скучая вярвай ми, а пък какъв рефер се извъдиих, малии. 😉

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Ооо вярвам ти, имам племенник на 2 годинки. Като са заедно с моя син / а те постоянно са заедно всъщност / е нещо страшно. Бият се, крещят, пищят- в лудницата вярвам е по спокойно. И аз се явявам рефера, който в повечето случаи, не може да ги усмири.

______________________________
ЧАТ - Page 9 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Въпрос на практика е, като сложа ръцете на кръста и тримата с баща си се строяват. ЧАТ - Page 9 675148475 Само трябва да им намериш слабото място. Тати и вики обичат да хапват, а бати не дава никой да му пипа лаптопа.Сещаш се как ги действам нали? ЧАТ - Page 9 486223524

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Аз на моето съм му намерила слабото място, ами малкото не подлежи на нищо. И нали се сещаш, че в повечето случаи моя син го отнася ЧАТ - Page 9 2115147716 , понеже е по голям, а и най-вече той дава идеите на малкия за глупостите, които да вършат. Но да са здрави само, другото е лесно.

______________________________
ЧАТ - Page 9 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Така си е. ЧАТ - Page 9 2115147716Искам да те питам, вярно ли е че сега малките ги учат да пишат в предучилищната?
Защото при баткото само азбуката учеха.Не, че не могат да го включат и това де. 👼

descriptionЧАТ - Page 9 EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply