Книга дванадесет - The King - Page 3 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Книга дванадесет - The King

+36
puhi1
iveto81
eleos
yanakifeva
limmpski
Zerita
verka77
ognendar
asayva
pantofka
tachka_28
AnaDav
biliana_911
meridea
e4o1976
liusi
milla71
dindiiv
Jus7_me
stasi
DarkPassion
kremcheto
lelito
zdravec
galileo414
zuzi
Smile23
Libertas
vladi85
beni1979
maiimynka
Renesita
penka1234
mi666i
Christina.
Zaharka
40 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

Zaharka

Zaharka
Администратор

First topic message reminder :

Книга дванадесет - The King - Page 3 17703290


Рот и Братството са насред епична битка за трона му и бъдещето на цялата вампирска раса.




Дата на издаване - 25 март 2014


Засега толкова :pardon:

ПП: Някой да има представа колко книги ще бъдат изобщо? Да почвам ли да се замислям за нова етажерка? :unsure:



Последната промяна е направена от Zaharka на Чет 20 Юни - 20:30; мнението е било променяно общо 1 път


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

e4o1976

e4o1976
Пристрастен

Много ми хареса книгата. Стори ми се по-различна от останалите. Нямам представа защо..., но ми хареса :)

penka1234

penka1234
VIP

Книгата е невероятна.Напълно в стила на авторката.Радвам се за Рот и Бет че си имат бебенце.


______________________________
Книга дванадесет - The King - Page 3 83727eu-960

pantofka

pantofka
Читател

Много харесвам поредицата но се дразня, че излизат през прекалено голям интервал от време

pantofka

pantofka
Читател

На мен също ми се стори, че "Кралят" е по различна от останалите книги от поредицата

asayva

asayva
Редактор

Следващите 3 книги ще са за Сенките. Така е озаглавена и поредицата -
The Shadow. Поне така мернах в нета. За двамата братя. Май Трез ще се вземе с избранницата, която харесва. Не ми стана ясно само как изведнъж се оказаха (май) братя. А и това, че и Трез е продаден за роб... Малко почва да се разводнява или повтаря историята. Ама карай, важното е авторката да пише. За съжаление, вече не съм такъв ревностен фен. Наистина за съжаление, защото беше интересно.

asayva

asayva
Редактор

Сега да кажа за книгата. Хубав завършек на поредицата. Когато се появи книгата и две приятелки казаха, че малко 'отгоре-отгоре' са я прочели реших, че може да не бързам с прочита. Направила съм за Читанка редакциите на повечето книги от поредицата и да си призная честно последните няколко не ми бяха така интересни, както когато прочетох първата книга за Рот. НО... голямото НО. Започнах да я чета и ме грабна, в един момент преценявах колко часа ще мога да поспя, ако прочетааааа още мъничко. Просто нямах търпение да видя какво ще стане. Естествено и тук има оставени 'отворени' истории - на Трез и Селена, на Асайл и Сола, на Кор и Лейла. Преполагам ще се разрешат в новата поредица за Сенките. Малко ми стана мъчно за Селена и тъжният край, който й предстои, ако не намери достоен мъж. Но Трез, въпреки многото си недостатъци, е пич, та дрънка, и предполагам нещата ще имат хубав край. Не ми стана ясно защо Бенлоиз беше убит - в няколко книги беше 'фигура' в подземния свят, но... предполагам ще видим защо беше премахнат от Асаейл. Е, в книгата е ясно - нарани жена му, макар Сола да не знаеше, че е негова. Не вярвам да се откаже от бизнеса с наркотици, но ще видим в следващата книга. Може като Кор да се откаже от голямата цел в живота, в името на любовта към единствената жена. 
Книгата определено ми хареса, дано и вас грабне така.

ognendar

ognendar
Пристрастен

На мен също ми хареса

asayva

asayva
Редактор

Знам, че има форуми, посветени на Братството, но си мисля - и аз като повечето читатели - какво ще стане в следващата книга. Та се чудех тука ли да пиша, защото започва,  или в темата за тринадесета книга, защото там ще завърши (предполагам). Как мислите, какво ще стане с Кор? След като Лейла му се предлага, за да остави Рот на мира и след като той се съгласи - дали наистина ще премине към Братството? Допускам, че може да стане, защото се намеква за бъдещ проблем с Троу. А и някъде по форумите бях мернала, че май Кор ще се окаже брат на Тор... Пък и как Лейла ще има този мъж? Може да се откаже да е Избранница, но къде ще отиде с него? Въпроси, които самият Кор си задава на моменти. По-логично ми се струва, при скоростта с която Рот прибира симпатски крале, сенки, кандидати за братя в имението, където живее, да подслони и Кор и Лейла там. Или пък само си чешам главата... Май ние, читателите, сме готови с идеи за следващите книги от поредицата :headbang:

verka77

verka77
Читател

Някой разбра ли какъв е проблема на Селена, нали каза че времето и изтича?

Zerita

Zerita
Читател

Дали може някой да ми заеме книга от тази поредица? Моля

limmpski

limmpski
Читател

Книгата е страхотна.Е на момети много дразнеща,както всяка една,но нямаше да е има интригата иначе.

yanakifeva

yanakifeva
Читател

това е една от поредиците които мнооого обичах и страшно много затъпяха ... не съм стигнала до 12 а и н мисля ,че ще стигна

eleos

eleos
Напредващ

За съжаление една от любимите ми поредици, която разводниха. Сериозно ! Последните няколко книги ги чета на инат, а не с желание или любопитство.. Защо ??!??!? Дж.Р. Уорд, ти не си сериозна... :(((


______________________________
Same old shit, just a different day!!!

pantofka

pantofka
Читател

Някои да има инфо кога ще излезе книга 13?

iveto81

iveto81
VIP

Скоро някъде четох, по последна информация книга 13 ще излезе януари месец. Но не съм сигурна колко е достоверно. Все пак говорим за ИК Ибис Книга дванадесет - The King - Page 3 486223524

puhi1

puhi1
Читател

На мен много ми хареса. За съжаление не мога да кажа същото за "Сенките" и "Звярът", но "Избраницата" (за Лейла и Кор) отново ме грабна, много ми беше интересна. Сега остава да чакаме "Крадецът" - май щяла да бъде за Асейл и Сола.

Alexs2789

Alexs2789
Читател

Обожавам тази поредица

Yoana0

Yoana0
Читател

Чела съм поредицата два пъти и все пак сюжетът започна да ми прилича на слушалките ми като ги извадя от джоба, иначи обичам героите и само заради тях бих продължила да чета поредицата.

maria_gambazova

maria_gambazova
Читател

На мен много ми хареса книгата!

kati

kati
Въздухар

Определено най-добрата от поредицата !

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите