Книга дванадесет - The King - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Книга дванадесет - The King

+36
puhi1
iveto81
eleos
yanakifeva
limmpski
Zerita
verka77
ognendar
asayva
pantofka
tachka_28
AnaDav
biliana_911
meridea
e4o1976
liusi
milla71
dindiiv
Jus7_me
stasi
DarkPassion
kremcheto
lelito
zdravec
galileo414
zuzi
Smile23
Libertas
vladi85
beni1979
maiimynka
Renesita
penka1234
mi666i
Christina.
Zaharka
40 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

Zaharka

Zaharka
Администратор

First topic message reminder :

Книга дванадесет - The King - Page 2 17703290


Рот и Братството са насред епична битка за трона му и бъдещето на цялата вампирска раса.




Дата на издаване - 25 март 2014


Засега толкова :pardon:

ПП: Някой да има представа колко книги ще бъдат изобщо? Да почвам ли да се замислям за нова етажерка? :unsure:



Последната промяна е направена от Zaharka на Чет 20 Юни - 20:30; мнението е било променяно общо 1 път


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

Jus7_me

Jus7_me
Редовен

Много искам да я хвана И тази книга, наистина авторката не спира да ни изненадва. Чудно ми е какво е намислила този път, бедния Рот усещам как никак няма да му е лесно в тази книга ...


______________________________
Книга дванадесет - The King - Page 2 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

dindiiv

dindiiv
Читател

Да пише, да пише, да не се спира. Няма друга авторка с такъв талант, въображение и стил. Обичам те, Дж. Р. Лорд <3


______________________________
Животът е твърде ироничен. Дава ти тъга, за да разбереш какво е щастието, шум за да се насладиш на тишината, и отсъствие за да оцениш присъствието

milla71

milla71
Маниак

От "Ибис" казаха,че 12 книга ще бъде издадена януари 2015.Бях се настроила за декември,защото последните години вадят книга около Коледа,но не би...Все пак и януари е добре .Заредете се с търпение,тъй като следващата сигурно ще я видим на български след 2 години Книга дванадесет - The King - Page 2 1449158602
P.S.Извинявам се за недоразумението.Последното изречение се отнасяше за книга 13.



Последната промяна е направена от milla71 на Чет 30 Окт - 19:51; мнението е било променяно общо 1 път

kremcheto

kremcheto
Напредващ

milla71 написа:От "Ибис" казаха,че 12 книга ще бъде издадена януари 2015.Бях се настроила за декември,защото последните години вадят книга около Коледа,но не би...Все пак и януари е добре .Заредете се с търпение,тъй като следващата сигурно ще я видим на български след 2 години Книга дванадесет - The King - Page 2 1449158602


AАААААААААААА????? Защо така? Книга дванадесет - The King - Page 2 3142589345

milla71

milla71
Маниак

kremcheto написа:
milla71 написа:От "Ибис" казаха,че 12 книга ще бъде издадена януари 2015.Бях се настроила за декември,защото последните години вадят книга около Коледа,но не би...Все пак и януари е добре .Заредете се с търпение,тъй като следващата сигурно ще я видим на български след 2 години Книга дванадесет - The King - Page 2 1449158602


AАААААААААААА????? Защо така? Книга дванадесет - The King - Page 2 3142589345

Ами до колкото знам книга 13 не е издадена все още.Така че,докато излезе на английски,а после на български вероятно ще минат 2 години.Но до тогава има време.Сега да изчакаме книгата за Рот и да видим какви ги е забъркала този път Дж.Р.Уорд. 😉

kremcheto

kremcheto
Напредващ

milla71 написа:
kremcheto написа:
milla71 написа:От "Ибис" казаха,че 12 книга ще бъде издадена януари 2015.Бях се настроила за декември,защото последните години вадят книга около Коледа,но не би...Все пак и януари е добре .Заредете се с търпение,тъй като следващата сигурно ще я видим на български след 2 години Книга дванадесет - The King - Page 2 1449158602


AАААААААААААА????? Защо така? Книга дванадесет - The King - Page 2 3142589345

Ами до колкото знам книга 13 не е издадена все още.Така че,докато излезе на английски,а после на български вероятно ще минат 2 години.Но до тогава има време.Сега да изчакаме книгата за Рот и да видим какви ги е забъркала този път Дж.Р.Уорд. 😉


Вече нямам търпение за Рот. А за другите книги, явно трябва да сме търпеливиКнига дванадесет - The King - Page 2 2326183677

penka1234

penka1234
VIP

Тъкмо се бях настроела за коледа да чета за Братството,но какво да се прави явно ще трябва да почакаме още малко.


______________________________
Книга дванадесет - The King - Page 2 83727eu-960

beni1979

avatar
PRO

То след нея ще падне великото чакане..... Книга дванадесет - The King - Page 2 613795249

liusi

liusi
Маниак

Очаквайте през януари:
"Кралят", книга дванайсета от поредицата
"Братството на черния кинжал" на Дж. Р. Уорд


Книга дванадесет - The King - Page 2 1458710_1033500090010333_3444387144346416649_n


______________________________
Книга дванадесет - The King - Page 2 20799210

e4o1976

e4o1976
Пристрастен

хъмммммм, струва си чакането......

beni1979

avatar
PRO

Корицата ми харесва с изключение на това че Рот няма такъв татус и липсва тази с кинжалите вместо нея са лепнали тази нескопосаната...... Книга дванадесет - The King - Page 2 3777512026

zuzi

zuzi
Башмайстор

А мен едно от нещата, които много ме дразнят в корицата е "каменния трон"!!!! За бога прилича на дамско кресло?!! Книга дванадесет - The King - Page 2 3777512026

meridea

meridea
Читател

Здравейте, като фен на Дж. Р. Уорд и аз да се включа.
за    The King
Корицата на английската версия на книгата е много по-въздействаща от българският вариант.
А за креслото, в бг варианта може само да предположим, че е от периода преди да пристигне наследственият трон и бюро.
ще трябва да си препрочета книгите за да съм точна, но ако не бъркам това ни праща около 3тата книга Книга дванадесет - The King - Page 2 2326183677

biliana_911

biliana_911
Ветеран

На мен корицата страшно ми харесва. Единственото нещо, което не ми харесва е мъжа. Тялото му е страхотно, но не ми се вижда достатъчно привлекателен за Рот. Не виждаме много от лицето му, но въпреки това не ми харесва като мъж. Нещо не е моя тип. Иначе ако се абстрахираме от това, съм доволна като цяло от корицата.

milla71

milla71
Маниак

biliana_911 написа:На мен корицата страшно ми харесва. Единственото нещо, което не ми харесва е мъжа. Тялото му е страхотно, но не ми се вижда достатъчно привлекателен за Рот. Не виждаме много от лицето му, но въпреки това не ми харесва като мъж. Нещо не е моя тип. Иначе ако се абстрахираме от това, съм доволна като цяло от корицата.
И аз така -в тялото добре(макар,че Рот си го представям по-масивен),обаче каквото се вижда от лицето не ми допада(една такава капризна муцунка).
Обаче пък много важно каква е корицата-интересува ме съдържанието.Чакам с огромно нетърпение и се надявам "Ибис"да се смилят над нас и да я издадат в началото на месеца ,а не примерно на 31.01.

zuzi

zuzi
Башмайстор

Книгата излиза на 27.01

e4o1976

e4o1976
Пристрастен

zuzi написа:Книгата излиза на  27.01


то не останало..... супер

penka1234

penka1234
VIP

Лицето на мъжа нещо не ми допада,а пък и Рот си го представях малко по-мускулест.Все пак нали е крал,не можаха ли да изберат нещо по така.Иначе цветовете ми харесват,но оригиналната корица ми допада повече.Да идва 27-ми по-бързо...че да прочетем книгата. Книга дванадесет - The King - Page 2 486223524


______________________________
Книга дванадесет - The King - Page 2 83727eu-960

AnaDav

AnaDav
Читател

Обожавам тази поредица. Имам всички книги на хартиен и електронен вариант до тук. На мен също не ми допада корицата. в моята глава и след прочетеното до тук в книгите не така си представям краля. Но всеки има право на мнение и явно издателя така е преценил. Важно е вътре какво пише.

tachka_28

tachka_28
Въздухар

И на мен оригиналната корица ми харесва повече и " тронът " наистина прилича на изкаран от будката на Мария Антоанета но иначе си я взех веднага като излезе и я прочетох за 3 - 4 дни

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите