BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Ловен сезон"

power_settings_newLogin to reply
+16
biliana_911
adamaria
stasi
denito
jmv
Dobrinka83
karisima
galileo414
renesme_cullen
liny
divoto
Thea
ssaa2
vivi86
nilekta
liusi
20 posters

description"Ловен сезон"  - Page 2 Empty"Ловен сезон"

more_horiz
First topic message reminder :

Очаквайте скоро новата книга "Ловен сезон"
от Линда Хауърд


Излиза на първи февруари.

"Ловен сезон"  - Page 2 205983_316932381751091_1699666773_n

Заглавие: Ловен сезон
Автор: Линда Хауърд
Обем: 368 стр.
Формат: 13 x 20
ISBN: 978-954-2969-08-2
Цена: 13.99 лв.
Очаквайте на: 01-02-2013


---------------- Анотация-----------------

Когато навършва тридесет и четири години Дейзи Майнър решава, че трябва да си намери съпруг и открива ловния сезон за мъже. Госпожица Дейзи е уморена да води скучния живот на библиотекарка, да бъде добро момиче и да живее с овдовялата си майка и леля си, която е стара мома. Затова преди да започне личното си преследване тя се превръща в бляскава и забележителна красавица, която желае да вкуси от живота и любовта, да изживее приключения и забавления, каквито винаги са й липсвали.

Скоро Дейзи прекарва нощите си навън, танцува и флиртува с мъже, наслаждавайки се напълно на новия си освободен начин на живот... Докато една нощ не става свидетел на убийство, което я поставя в смъртна опасност и я превръща в новата мишена на убиеца.
Със задачата да защити Дейзи се заема шериф Джак Русо, чаровен и мъжествен ерген, чиито интерес към нея надхвърля служебните му задължения.

Ще успее ли Джак да спаси живота на Дейзи... и може би да го изживее заедно с нея?


Последната промяна е направена от liusi на Сря 23 Яну - 19:47; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
"Ловен сезон"  - Page 2 20799210

description"Ловен сезон"  - Page 2 EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
RiverHunter написа:
Не съм я чела. Интересна ли е?


Да, интересна е. На мен ми хареса. Може вкуса ни да не съвпада, но определено моя съвет е да я прочетеш ако имаш възможност. :)

description"Ловен сезон"  - Page 2 EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Всички книги на Линда Хауърд са страхотни.Тя е една от любимите ми писателки.

description"Ловен сезон"  - Page 2 EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
karisima написа:
а някой дали може да ми каже дали я има качена някъде в нета. Не можах да я намеря. Знам че скоро е излезнала. Или  ако някой я има в електронен формат. :)




И моя въпрос е такъв.

description"Ловен сезон"  - Page 2 EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Съмнявам се да са качени някъде в нето. Според това което знам книгите които нямат 1 година от издаването си не могат да бъдат качвани.А за тези на Тиара и Ибис съм чувала че по принцип не се качват ,защото тези две издателства не разрешават , но пък от друга страна даряват доста книги за провеждането на игри.Единствения друг вариант е някой да я има сканирана и да ти е прати. :poklon: 

description"Ловен сезон"  - Page 2 EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Линда Хауърд е една от любимките ми, но определено с тази си книга ме разочарова.
Лично на мен ми беше много скучна и повърхностна.

______________________________
"Ловен сезон"  - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Ловен сезон"  - Page 2 EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
iveto81 написа:
Линда Хауърд е една от любимките ми, но определено с тази си книга ме разочарова.
Лично на мен ми беше много скучна и повърхностна.

С две ръце те подкрепям - за мене Ловен сезон и Забранено минало са едни от най-слабите и книги. Втората с триста зора я прочетох

description"Ловен сезон"  - Page 2 EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply